جورج فلوید مورد ستایش قرار داد به عنوان "سنگ بنای یک حرکت' در مراسم تشییع جنازه خانواده خواستار عدالت

توسط: رویترز | هوستون (ایالات متحده آمریکا) | منتشر شده در تاریخ: 10 ژوئن 2020 6:20:15 am Philonise

توسط NEWSATROPAT در 22 خرداد 1399
توسط: رویترز | هوستون (ایالات متحده آمریکا) | منتشر شده در تاریخ: 10 ژوئن 2020 6:20:15 am
george floyd, racism, george floyd funeral, pearland, us protests, george floyd protests, indian express Philonise فلوید, برادر جورج فلوید مکث در تابوت در مراسم تشییع جنازه خدمات فلوید در چشمه ستایش کلیسا شنبه, ژوئن 9, 2020, در هوستون. (AP Photo/David J. فیلیپ استخر) /استخر کرج

جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ در زیر زانو از یک افسر پلیس roused در سراسر جهان در اعتراض نژادی و بی عدالتی بود memorialized در تشییع جنازه او در روز چهارشنبه به عنوان "عادی برادر" تبدیل سرنوشت به "سنگ بنای یک جنبش است."

در طول چهار ساعته سرویس پخش زنده در هر عمده ما شبکه های تلویزیونی از یک کلیسا در Floyd بچگی خانه هوستون اعضای خانواده روحانیت و سیاستمداران ترغیب آمریکایی ها به نوبه خود غم و اندوه و خشم در مرگ او به یک لحظه حساب برای ملت است.

مراسم تشییع و پس از دو هفته از اعتراضات مشتعل با گرافیک فیلم از فلوید, 46, دست به دستبند و دروغ چهره را در یک خیابان مینیاپولیس در حالی که یک افسر kneels به پشت گردن خود را برای نزدیک به نه ساعت. این ویدئو نشان می دهد فلوید نفس نفس زدن برای هوا به عنوان او گریه می کند "مادر" و حسرت "لطفا, من نمی توانم نفس بکشم" قبل از سقوط خاموش و هنوز هم.

افسر درک چوین, 44, تاکنون به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر از ماموران با کمک و معاونت در جرم فلوید را مارس 25 مرگ است. همه اخراج شدند از گروه یک روز پس از حادثه.

فلوید در حال مرگ کلمات را تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای ده ها هزار نفر از معترضان در سراسر جهان را که از آنجا به خیابان بی باک توسط coronavirus همه گیر و خواستار عدالت برای فلوید و پایان دادن به بدرفتاری با اقلیت توسط ایالات متحده در اجرای قانون.

"من می توانم نفس بکشم. و تا زمانی که من تنفس عدالت خواهد بود در خدمت" فلوید خواهر زاده بروکلین ویلیامز اعلام کرد در یک مداحی که درو تشویق از عزاداران در داخل چشمه ستایش کلیسا در هوستون. "این فقط یک قتل اما یک جنایت نفرت."

'بزرگ فلوید'

ویلیامز یکی از چندین بستگان و دوستان بیشتر با لباس تمام سفید که خطاب به خدمات یاد فلوید به عنوان یک دوست بزرگتر از زندگی شخصیت. یادبود شد مربوط توسط موسیقی انجیل و مونتاژ فیلم از خاطرات مشترک انسان محبت شناخته شده به عنوان "بزرگ فلوید."

برادر, Terrence فلوید, صحبت از بیداری در نیمه های شب در روز های اخیر دچار آسیب های روانی توسط حافظه از دیدن خواهر و برادر بزرگتر خود تماس برای مادر خود را به عنوان او در حال مرگ افتاده.

برادر بزرگش Philonise گریه در غم و اندوه گفت: عزاداران, "جورج شخصی من سوپرمن."

با در نظر گرفتن مرحله به تحویل اصلی مداحی های Rev. Al Sharpton برجسته فعال حقوق مدنی و تلویزیون مفسر به نام فلوید "معمولی برادر" که در سمت چپ پشت یک میراث با عظمت با وجود کاستی که او را مانع از دستیابی به همه که او یک بار آرزو تبدیل شده است.

"خدا در زمان را رد کرد و سنگ ساخته شده و او را سنگ بنای یک حرکت است که رفتن به تغییر کل جهان گسترده" Sharpton گفت.

او افزود که فلوید خانواده منجر می شود ماه مارس در واشنگتن سازماندهی شده برای Aug. 28 به علامت 57 سالگرد 1963 "من یک رویا دارم" سخنرانی داده شده از مراحل یادبود لینکلن توسط رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور ترور در سال 1968.

'خانه-رفتن به جشن'

برخی از 2500 نفر با حضور در مراسم تشییع جنازه که به دنبال شرکت در مراسمی در هفته گذشته در مینیاپولیس که در آن فلوید ساخته شده است خانه خود را پس از خروج از هوستون و Raeford کارولینای شمالی شهر جایی که او به دنیا آمد. بیش از 6000 نفر ثبت گذشته فلوید باز تابوت در روز سه شنبه به عنوان او دراز کشیدن در داخل کلیسا.

"این خانه-رفتن جشن" برگرد. میا رایت همکاری کشیش این کلیسا گفت: عزاداران. آگهی های ویژه هنر پاپ تصاویر فلوید با پوشیدن یک کلاه با یک هاله بالای آن است.

دو ستون از لباس هوستون افسران پلیس ادای احترام کردند طلایی تابوت آن را به عنوان چرخ از نعش کش به کلیسا قبل از این سرویس است. یک اسب کشیده حمل بعد با مته سوراخ کردن تابوت در آخرین مایل به گورستان در پرلند تگزاس که در آن فلوید به خاک سپرده شد که در قبر به سمت مراسم است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر. 3 انتخابات خطاب به مراسم تشییع جنازه خدمات از طریق یک ویدئو ضبط lamenting است که "بیش از حد بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید از خواب بیدار که دانستن آنها می تواند از دست دادن زندگی خود را در این دوره تنها زندگی می کنند زندگی خود را."

"ما باید خود را به نوبه خود به دور. ما نمی توانیم ترک این لحظه فکر ما یک بار دیگر می تواند به نوبه خود به دور از نژاد پرستی," او گفت:.

دو رای دهندگان ثبت نام جداول تعیین شد تا در خارج از کلیسا است.

عزاداری خانواده

در میان کسانی که در حضور بودند عزیزان از دیگر مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس سفید یا سفید کرد.

مادر اریک گارنر در نیویورک درگذشت مردی که در یک پلیس سبد در سال 2014 بود و در حال حاضر به عنوان خانواده Ahmaud Arbery 25 ساله گرجستان مردی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در ماه فوریه در حالی که آهسته دویدن. سه نفر متهم در مرگ او.

اما آن را تکان دهنده گرافیک تصویری رندر از فلوید مرگ است که باعث فوران خشم شبیه هیچ دیگر مانند قتل در حافظه اخیر, انرژی, سیاه زندگی مهم جنبش و thrusting خواسته های به نژادی و عدالت به بالای سیاسی در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

خرید اینترنتی از فلوید مرگ و واکنش به موجی از آتش سوزی و غارت که به همراه برخی از در غیر این صورت بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز نیز سقوط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یکی از بزرگترین بحران از زمان تصدی خود.

یک جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها تهدید به سفارش ارتش به خیابان آمدند تا به سرکوب تظاهرات با تمرکز بر بازگرداندن نظم در حالی که گفت کمی در مورد آمریکا نژادی زخم در ریشه تحولات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب