اولین COVID-19 واکسن آزمایش در ایالات متحده آماده برای تست نهایی

توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 15 سال 2020 1:57:37 pm آزمايش واکسن توسط توسعه Fauci را همکارانش

توسط NEWSATROPAT در 25 تیر 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 15 سال 2020 1:57:37 pm
First COVID-19 vaccine tested in US poised for final testing آزمايش واکسن توسط توسعه Fauci را همکارانش در موسسه ملی بهداشت و مدرن, Inc., (فایل)

اولین COVID-19 واکسن آزمایش در ایالات متحده revved افراد سیستم ایمنی بدن تنها راه دانشمندان امیدوار بود گزارش محققان سهشنبه — به عنوان عکس در حال آماده کردن خود برای شروع کلید تست نهایی.

"مهم نیست که چقدر شما در خلال این خبر خوبی است" دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی, متخصص آسوشیتدپرس گفت.

واکسن تجربی توسعه یافته توسط Fauci را همکارانش در موسسه ملی بهداشت و مدرن, Inc., شروع آن مهم ترین گام در اطراف جولای 27: 30,000 شخص مطالعه به اثبات اگر این عکس واقعا قوی هستند به اندازه کافی برای محافظت در برابر coronavirus.

اما روز شنبه گزارش محققان با نگرانی در انتظار نتايج از اول 45 داوطلب که نورد تا آستین خود را در ماه مارس. مطمئن شوید به اندازه کافی واکسن ارائه شده امیدوار-برای ایمنی بدن را افزایش می دهد.

کسانی که اوایل داوطلبان توسعه یافته و چه در حال به نام خنثی سازی آنتی بادی در خون — مولکول کلیدی برای مسدود کردن عفونت در سطح قابل مقایسه با کسانی که در افرادی که جان سالم به در COVID-19 تیم تحقیقاتی در گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان.

"این ضروری در ساختمان است که نیاز به حرکت به جلو با دادگاه است که در واقع می تواند تعیین کند که آیا این واکسن می کند حفاظت در برابر عفونت, گفت:" دکتر لیزا جکسون از قیصر Permanente موسسه تحقیقات واشنگتن در سیاتل که چراغ مطالعه.

هیچ تضمینی وجود ندارد اما دولت امیدوار است که نتایج در اطراف پایان سال — ضبط-تنظیم سرعت برای توسعه یک واکسن.

این واکسن نیاز به دو دوز از یک ماه از هم جدا. وجود دارد هیچ عوارض جانبی جدی است. اما بیش از نیمی از شرکت کنندگان در مطالعه گزارش آنفولانزا مانند واکنش ها به عکس های که غیر معمول نیست با سایر واکسن ها — خستگی و سردرد و لرز و تب و درد در محل تزریق.

برای سه نفر از شرکت کنندگان که بالاترین دوز کسانی که واکنشهای شدید; که دوز نیست که به دنبال. برخی از این واکنش شبیه به علائم کروناویروس, اما آنها به طور موقت مدت حدود یک روز رخ می دهد و بلافاصله پس از واکسیناسیون محققان اشاره کرد.

"قیمت های کوچک به پرداخت برای حفاظت در برابر COVID گفت:" دکتر ویلیام Schaffner از مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت یک واکسن متخصص که نبودم درگیر با مطالعه.

او به نام نتایج اولیه "اولین گام خوب" و خوشبین است که تست نهایی می تواند ارائه پاسخ در مورد این که آیا این واقعا بی خطر و موثر با آغاز سال آینده.

"این فوق العاده خواهد بود. اما فرض بر این است که همه چیز کار می کند در سمت راست برنامه" Schaffner هشدار داد. مدرن است قیمت سهم شروع به پریدن کرد و نزدیک به 15 درصد در معاملات بازارهای ایالات متحده پس از بسته شده است.

سهام این شرکت مستقر در کمبریج ماساچوست در حدود چهار برابر این سال است. روز سه شنبه نتایج تنها شامل بزرگسالان جوان. اولین مرحله تست بعد از آن گسترش یافت که شامل ده ها تن از افراد مسن این گروه سنی بیشتر در معرض خطر از COVID-19.

این نتایج نیست عمومی نشده است اما تنظیم کننده در حال بررسی آنها است. Fauci گفت: تست نهایی شامل افراد مسن و همچنین افراد با شرایط بهداشتی مزمن است که آنها را بیشتر در معرض این ویروس و سیاه پوست و لاتین جمعیت نیز تحت تاثیر قرار.

نزدیک به دو دوجین ممکن است COVID-19 واکسن در مراحل مختلف تست در سراسر جهان است. نامزدها از چین و بریتانیا دانشگاه آکسفورد نیز در حال ورود به مراحل تست نهایی.

30000 نفر مطالعه را علامت بزرگترین مطالعه از پتانسیل COVID-19 واکسن تا کنون. و NIH-طراحی و توسعه شات نیست تنها یک مجموعه برای چنین عظیم ایالات متحده آمریکا, تست بسیار مهم به نقطه عوارض جانبی نادر.

دولت برنامه های زیادی مشابه مطالعات آکسفورد و نامزد دیگری by Johnson & Johnson; به طور جداگانه Pfizer Inc. برنامه ریزی های بزرگ خود را مطالعه. در حال حاضر مردم می توانند شروع به ثبت نام به داوطلب برای مطالعات مختلف.

مردم فکر می کنم "این یک مسابقه یک برنده است. من تشویق هر یک از آنها" گفت: Fauci که هدایت NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

"ما نیاز به واکسن های متعدد. ما نیاز به واکسن برای جهان نه تنها برای کشور خود ما."

در سراسر جهان دولت ها به سرمایه گذاری در ذخایر صدها میلیون دوز متفاوت نامزدها به امید سرعت شروع واکسن اگر هر ثابت به کار.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de