خروج نظرسنجی: Duda آگهی لهستان را در انتخابات ریاست جمهوری

توسط: AP | ورشو | منتشر شده در تاریخ: جولای 13, 2020 9:45:06 am اواخر خروج نظرسنجی توسط موسسه ایپسوس ن

توسط NEWSATROPAT در 23 تیر 1399
توسط: AP | ورشو | منتشر شده در تاریخ: جولای 13, 2020 9:45:06 am
Exit poll: Duda leads Poland's tight presidential runoff اواخر خروج نظرسنجی توسط موسسه ایپسوس نشان داد Duda با 50.8 درصد آرا و رقیب Rafal Trzaskowski با 49.2 درصد است. رویترز/دنیس Balibouse

اواخر خروج نظرسنجی در لهستان در انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه نشان داد که محافظه کار پوپولیستی مناظره آندره Duda منجر برابر لیبرال طرفدار اروپا شهردار ورشو اما با نژاد هنوز هم بیش از حد نزدیک به تماس.

ظاهر آن را به نزدیک ترین انتخابات در تاریخ لهستان بازتاب اختلافات عمیق در این اتحادیه اروپا کشور است.

اگر چه این کشور در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و مشکلات آن در سلامت و سیستم آموزش و پرورش, کمپین تحت سلطه بود مسائل مربوط به فرهنگ و دیدم گونه های همجنسگرا ستیزی و یهودی ستیزی.

اواخر خروج نظرسنجی توسط موسسه ایپسوس نشان داد Duda با 50.8 درصد آرا و رقیب Rafal Trzaskowski با 49.2 درصد است.

قبل انتخابات بود نشان داد Duda با 50.4 درصد و Trzaskowski 49.6 درصد است. این نظر سنجی تا به حال حاشیه خطا به علاوه یا منهای 1 درصد و 2 امتیاز بود. نتایج رسمی هستند و انتظار نمی رود تا روز دوشنبه یا سه شنبه.

این نتایج منجر خواهد لهستان پایین کاملا متفاوت سیاسی مسیرهای حداقل تا 2023, وقتی که بعد از انتخابات پارلمانی برنامه ریزی شده است.

Duda که با حمایت حاکم جناح راست قانون و عدالت حزب و دولت نفع ارزش های سنتی و هزینه های اجتماعی در این عمدتا کاتولیک ملت به عنوان او به دنبال یک دوم 5-سال مدت است.

به عنوان نژاد محکم تر شد در هفته های اخیر Duda تبدیل شده و بیشتر به سمت راست در جستجوی رای. او در تصرف در حقوق همجنسگرایان به عنوان یک کلید تم افشاگری در مورد حقوق بشر در حرکت به عنوان یک "ایدئولوژی" بدتر از کمونیسم.

Duda کمپین همچنین بازیگران Trzaskowski به عنوان کسی که از فروش خانواده لهستانی یهودی منافع ضربه زدن به ضد سامی استعارههای در یک کشور بود که در خانه به اروپا بزرگترین جامعه یهودی قبل از اینکه نابود آلمان در هولوکاست.

یکشنبه شب Duda گفت که او نمی پشیمانی هر چیزی که او گفت: در این کمپین به دلیل "من گفت: آنچه من باور دارم."

Trzaskowski سابق پارلمان اروپا در مجلس شروع به پریدن کرد به مسابقه نسبتا دیر به مخالفت با Duda و قانون و عدالت را فرسایش از حقوق دموکراتیک تحت حزب حاکم است.

او به نمایندگی از میانه رو اپوزیسیون مدنی پلت فرم که در قدرت بود از سال 2007 تا 2015. Duda ابراز اطمینان کرد که این نتایج را تایید پیروزی او و به نام او که مشارکت بالا "زیبا شهادت ما دموکراسی است."

Duda گفت: مردم در انتخابات حدود 70 درصد خواهد بود که یک رکورد برای انتخابات ریاست جمهوری در 30 سال پس از لهستان انداخت کمونیسم دمکراسی و بعد به دست آورده عضویت در ناتو و اتحادیه اروپا.

صف های طولانی در خارج از برخی از مراکز رای دهی یکشنبه شب آنها را مجبور به ماندن در باز گذشته خود را, رسمی, زمان بسته شدن 9 p. m. برای بسیاری از آنچه در نظر گرفته می شود یکی از مهم ترین انتخابات در این سه دهه از دموکراسی است.

کسانی که در حمایت از Trzaskowski دیدم این انتخابات به عنوان احتمالا آخرین فرصت برای توقف یک فرسایش حاکمیت قانون و تبعیض آمیز شعارهای تحت Duda و حزب حاکم در قدرت پس از سال 2015 است.

در انتخابات شب, رویداد, Trzaskowski گفت: او هنوز هم اعتقاد بر این اعداد می تواند به نوبه خود به نفع خود. خروج نظرسنجی را منعکس نمی آرا از خارج از کشور و اکثریت آنها انتظار می رود برای رفتن به Trzaskowski.

او گفت که او هنوز هم خواب از لهستان "که می داند که چگونه به بازسازی ایالات جامعه است که با افتخار از آن سنت است که به دنبال به آینده است که فقط, اروپایی, تحمل, که در آن هیچ کس با ما تقسیم می."

اگر Duda است دوباره انتخاب های پوپولیستی قانون و عدالت را حفظ متحد در رئیس جمهور و حفظ آن نگه دارید و بر روی تقریبا تمام ابزار کلیدی قدرت در این کشور از 38 میلیون نفر است.

یک پیروزی برای Trzaskowski خواهد به او قدرت وتو تصویب قوانین حاکم محافظه کاران و به لهستان کمتر ستیز ارتباط با مقامات رسمی اتحادیه اروپا.

Duda حال کامل بسیج از دولت, رسانه های عمومی و کمک از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او را استقبال در کاخ سفید ماه گذشته و گفت که او در حال انجام یک "کار فوق العاده است."

این انتخابات قرار بود در مه برگزار می شود اما بعد از کشمکش سیاسی به تعویق افتاد با نگرانی های بهداشتی در میان coronavirus بیماری همه گیر. برخی از 30 میلیون رای دهنده واجد شرایط بودند به بازیگران برگه های رای. در دور اول با 11 نامزد Duda کردم 43.5 v پشتیبانی و Trzaskowski 30.5 درصد است.

حزب حاکم و Duda موفق به کسب محبوبیت از طریق یک برنامه رفاه است که بهبود زندگی بسیاری از فقیر بازنشستگان و خانواده ها با کودکان به خصوص در مناطق روستایی و شهرهای کوچک و همچنین از طریق دلبستگی خود را به لهستان سنتی کاتولیک رومی ارزش.

اما حزب حاکم کشیده شده است انتقاد از رهبران اتحادیه اروپا برای گام برداشتن به لحاظ سیاسی تاثیر سیستم قضایی و رسانه ها در لهستان. آن را نیز عمیقتر اجتماعی شکاف با کلامی حمله به شهری لیبرال یهودیان و جامعه همجنسگرایان.

Trzaskowski قول داد برای بستن شکاف اجتماعی در لهستان اما نگه داشتن مزایای پرداخت در آینده است. یکشنبه خروج نظرسنجی ها حاکی از حمایت قوی در میان افراد جوان در شهرهای بزرگ و در میان بسیار بیشتر افراد تحصیل کرده.

با توجه به همه گیر رای گیری برگزار شد تحت سخت مقررات بهداشتی. لهستان با ثبت نام بیش از 37,000 عفونت و تقریبا 1600 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

رای دهندگان مجبور به پوشیدن ماسک و دستکش و حفظ یک فاصله امن و با استفاده از دست sanitiser. آنها با استفاده از خود را قلم را به علامت برگه های رای.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن