اروپا مرزهای بازگشایی اما راه طولانی برای گردشگری به بهبود

توسط: AP | برلین | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 4:00:35 pm

europe border reopen, europe ourism, europe coronavirus cases, france coronavirus, world news, indian express مرز چک برای بسیاری از اروپایی ها بودند کاهش یافته است یک شب در آلمان و فرانسه و جاهای دیگر نزدیک به دو هفته پس از ایتالیا افتتاح مرزهای آن. (AP/فایل)

مرزهای باز در سراسر اروپا روز دوشنبه پس از سه ماه از coronavirus تعطیلی آغاز شد که آشفته و در ماه مارس است. اما محدودیت های بسیاری باقی بماند معلوم نیست چه مشتاق اروپایی خواهد بود برای سفر در تابستان امسال و این قاره است که هنوز هم بسته به آمریکایی های آسیایی و بین المللی دیگر گردشگران است.

مرز چک برای بسیاری از اروپایی ها بودند کاهش یافته است یک شب در آلمان و فرانسه و جاهای دیگر نزدیک به دو هفته پس از ایتالیا افتتاح مرزهای آن. اتحادیه اروپا 27 ملل به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در شنگن پاسپورت سفر به منطقه است که همچنین شامل چند غیر اتحادیه اروپا کشورهایی مانند سوئیس انتظار نمی رود که به شروع به باز کردن به بازدید کنندگان از خارج از قاره حداقل تا ابتدای ماه آینده و احتمالا بعد.

اعلام روز دوشنبه بازگشایی مرزها و پاریس رستوران جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: از آن زمان به نوبه خود و در صفحه اول عمل از بحران و کشف ما طعم آزادی. اما او هشدار داد: “این به این معنا نیست که ویروس ناپدید شده است و ما کاملا می تواند اجازه پایین گارد ما…تابستان سال 2020 خواهد شد در تابستان بر خلاف هر گونه دیگر است.” که احتیاط گسترده است پس از بیش از 182,000 ویروس-ارتباط مرگ و میر در اروپا است. این منطقه تا به حال بیش از 2 میلیون نفر از جمعیت 7.9 میلیون تایید عفونت با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما باید همه گیر تحت کنترل (اما) بازگشایی مرزهای ما حیاتی لحظه” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: به عنوان او اعلام کرد که او سخت-آمار کشور است و حرکت رو به جلو آن باز به مسافران اروپایی 10 روز به 21 ژوئن. “تهدید هنوز هم واقعی است. این ویروس هنوز وجود دارد.

هنوز هم نیاز به در اروپا صنعت گردشگری و دوباره در حال اجرا است نیز فوری برای کشورهایی مانند اسپانیا و یونان به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از بحران تکثیر.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis اذعان کرد که بسیاری بستگی دارد که آیا مردم احساس راحت به سفر و اینکه آیا ما می توانیم پروژه یونان به عنوان یک مقصد امن.

روز دوشنبه در یونان استقبال از اولین پروازهای بین المللی که مسافران نمی صورت اجباری COVID-19 آزمون به آتن و تسالونیکی. مستقیم پروازهای بین المللی به منطقه ای یونانی فرودگاه از جمله کسانی که در جزایر آن آغاز خواهد شد و در ژوئیه 1. بازدید کنندگان خواهد بود موضوع را به صورت تصادفی ویروس تست.

در یک محاکمه اجرا اسپانیا اجازه داد هزاران نفر از آلمانی ها به پرواز به آن جزایر بالئارس شروع دوشنبه – waiving آن 14 روز قرنطینه برای این گروه است. ایده این است برای تست کردن بهترین شیوه در coronavirus عصر.

این برنامه آزمایشی به ما کمک خواهد کرد یاد بگیرند که بسیاری برای آنچه در پیش روست در ماه های آینده سانچز گفت. ما می خواهیم کشور ما که در حال حاضر به عنوان شناخته شده در سطح جهان مقصد توریستی به رسمیت شناخته شود و همچنین امن مقصد.

مارتین Hofman از اوبرهاوزن آلمان خوشحال بود به عنوان او سوار اولین پرواز از دوسلدورف به جزیره اسپانیایی مایورکا. تعطیلات خود را نمی تواند به تعویق افتاد و به ماندن در آلمان بود و نه یک گزینه برای ما گفت. و بله ما کاملا خوشحال است که ما می توانید دریافت کنید.

اروپا بازگشایی نیست تکرار هرج و مرج رایگان برای همه در ماه مارس زمانی که دست پاچه ناهماهنگ مرز تعطیلی ناشی از ترافیک است که برای مایل کشیده. هنوز هم آن را پیچیده و تغییر درهم آمیخته از قوانین مختلف و هر کس به همان اندازه برای سفر در همه جا. چندین کشور باز و در عین حال به همه.

نروژ و دانمارک به عنوان مثال در حال نگه داشتن مرزهای خود را بسته با سوئد که ویروس استراتژی اجتناب شود یک مستند اما تولید سرانه نسبتا بالا مرگ و میر. برخی از کشورهای دیگر نیز باید محدودیت های مسافرتی برای سوئد.

خودرو صف تا صبح روز دوشنبه در برخی از گذرگاه در مرز آلمان با دانمارک است که در حال حاضر اجازه بازدید از, آلمان, اما تنها در صورتی که رزرو اقامت برای حداقل شش شب. بریتانیا که در سمت چپ اتحادیه اروپا در ماه ژانویه باقی مانده است اما از نزدیک تراز وسط قرار دارد با بلوک تا پایان سال جاری تنها در هفته گذشته تحمیل 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای بسیاری از تازه واردان هولناک آن گردشگری و صنایع حمل و نقل هوایی.

به عنوان یک نتیجه, فرانسه خواسته است افرادی که از بریتانیا به خود قرنطینه به مدت دو هفته و چند کشور دیگر در حال اجازه دادن به انگلیسی, گردشگران در طول موج reopenings. با پرواز تنها به تدریج چیدن عصبانیت در مورد شیوع بیماری های جدید در خارج از کشور, عدم اطمینان در مورد اجتماعی فاصله در مکانهای توریستی و میلیون ها نفر رو رکورد بیکاری و یا کاهش بسیاری از اروپایی ها ممکن است را انتخاب کنید به سادگی به ماندن در خانه و یا کاوش در کشورهای خود را دارند.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و اتریش صدراعظم Sebastian Kurz هر دو برنامه ریزی برای تعطیلات در سرزمین خود را در این سال است.

دولت هلند گفت: شهروندان می توانند در حال حاضر بازدید 16 کشورهای اروپایی اما خواست احتیاط. شما می توانید رفتن به خارج از کشور برای تعطیلات خود را دوباره وزیر خارجه Stef Blok گفت. اما نمی توان آن را به عنوان بی خیال به عنوان قبل از تاج بحران است. این ویروس هنوز هم در میان ما و وضعیت نامشخص باقی مانده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>