اتحادیه اروپا دارای تصمیم گیری در مرزهای آمریکایی مجموعه حذف شود

توسط: AP | اوکلند | به روز رسانی: 27 ژوئن 2020 12:34:54 pm

The closure of the airspace left thousands of air travellers stranded worldwide and more than 700 international and domestic flights were cancelled during the last three days to and from the country including flights to New Delhi. آنها عبارتند از ایالات متحده, مکزیک, برزیل و خیلی از آمریکای لاتین و روسیه و آفریقای جنوبی و عربستان سعودی است. (فایل)

کشورهای اتحادیه اروپا موفق به حل و فصل در روز جمعه در یک نهایی “لیست امن” از کشورهایی که ساکنان می تواند سفر به بلوک از ماه جولای با ایالات متحده و برزیل و روسیه مجموعه حذف شود.

سفیران از 27 اعضای اتحادیه اروپا برگزار شده از بعد از ظهر جمعه به ایجاد معیارهای اعطای قرنطینه-دسترسی رایگان از چهارشنبه آینده.

یک دوباره ترسیم متن 10-20 کشور قرار داده شده بود به آنها, اما بسیاری از گفته آنها نیاز به مشورت با دولت های خود را, دیپلمات گفت. این لیست شامل نمی شود ایالات متحده, برزیل یا روسیه یک دیپلمات است. کشورهای در حال انتظار برای دادن پاسخ رسمی شنبه شب.

کمیسیون اروپا توصیه شده بود که بلوک اول آسانسور داخلی کنترل مرز و سپس به تدریج باز کردن به خارجی ها. اما اولین قدم نرفته است و با توجه به طرح.

یونان الزامی COVID-19 آزمون برای ورود از طیف وسیعی از کشورهای اتحادیه اروپا از جمله فرانسه و ایتالیا و هلند و اسپانیا با خود انزوا تا نتایج شناخته شده است.

جمهوری چک گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا گردشگران از پرتغال سوئد و لهستان.

وجود گسترده توافق که بلوک فقط باید برای باز کردن به کسانی که با مشابه و یا بهتر اپیدمیولوژیک وضعیت وجود دارد سوال در مورد چگونه به ارزیابی یک کشور را از دست داده و این بیماری همه گیر و قابلیت اطمینان از اطلاعات.

تعدادی از کشورها مانند تانزانیا ترکمنستان و لائوس بدون موارد گزارش شده در دو هفته گذشته با توجه به اتحادیه اروپا آژانس مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC).

بر اساس ECDC داده ها برای دو هفته تا پنج شنبه طیف وسیعی از کشورها به وضوح در وضعیت بدتر از اتحادیه اروپا است.

آنها عبارتند از ایالات متحده, مکزیک, برزیل و خیلی از آمریکای لاتین و روسیه و آفریقای جنوبی و عربستان سعودی است.

این کمیسیون پیشنهاد کرده است در بالکان غربی را در کشورهای آلبانی و بوسنی و هرزگوین و کوزوو مونته نگرو شمال مقدونیه و صربستان – باید پذیرفته شود.

با توجه به ECDC اطلاعات تعداد موارد در بوسنی و شمال مقدونیه می تواند بیش از حد بالا است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.