اسناد و مدارک مربوط به Ghislaine ماکسول ارتباط با جفری اپستاین در حال unsealed

نیویورک 30 جولای (ایسنا) - ده ها تن از جدید اسناد و مدارک مربوط به Ghislaine ماکسول ارتباط با جفری اپستین بود

توسط NEWSATROPAT در 10 مرداد 1399

نیویورک 30 جولای (ایسنا) - ده ها تن از جدید اسناد و مدارک مربوط به Ghislaine ماکسول ارتباط با جفری اپستین بودند علنا منتشر شده در پنج شنبه, به انگلیسی مقتدر در دفاع از خودش در برابر اتهامات او به وسیلهی این اواخر سرمایه را به سوء استفاده جنسی از دختران است.

ایالات متحده منطقه قاضی Loretta Preska در منهتن بود در جولای 23 دستور آزادی بخش های زیادی از بیش از 80 اسناد از یک 2015 مدنی افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر Maxwell توسط ویرجینیا Giuffre که متهم اپستاین داشتن نگه داشته او را به عنوان "برده جنسی" با ماکسول کمک.

در روز پنج شنبه ماکسول در زمینه اورژانس حرکت با دادگاه تجدید نظر فدرال در منهتن برای جلوگیری از انتشار بیشتر اسناد و مدارک از جمله مارس 2016 رسوب مربوط به زندگی جنسی و رسوب توسط ناشناس اپستاین مدعی.

وکلای ماکسول گفت: ساخت رسوب عمومی می تواند آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است" برای پیدا کردن یک بی طرف هیئت منصفه برای دادگاه های کیفری.

دو رسوبات و مواد که از نقل قول و یا افشای اطلاعات موجود در آنها انتظار می رود به مهر و موم شده باقی می ماند حداقل تا دوشنبه بسته به اینکه چگونه دادگاه تجدید نظر قوانین.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مواد پوشش داده شده توسط Preska جولای 23 سفارش شامل سیاهههای مربوط به پرواز از اپستین جت های خصوصی و گزارش پلیس از پالم بیچ فلوریدا که در آن اپستاین تا به حال یک خانه در میان اسناد و مدارک دیگر.

Maxwell, 58, التماس کرد گناه نیست به کمک اپستاین جذب و در نهایت سوء استفاده دختران از سال 1994 تا 1997 و ارتکاب دروغ با انکار دخالت خود را تحت سوگند.

او دستگیر شد و در جولای 2, شده است که در بروکلین زندان پس از یک قاضی به نام پرواز خطر است. ماکسول محاکمه است, برنامه ریزی برای آینده جولای.

اپستاین داشت به دار آویخته در سن 66 ماه اوت گذشته در منهتن زندان در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی به اتهام سوء استفاده از زنان و دختران در منهتن و فلوریدا از سال 2002 تا 2005. او همچنین التماس کرد گناه نیست. (گزارش شده توسط جاناتان Stempel در نیویورک ویرایش توسط شری Navaratnam)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب