Cyclospora عفونت به کاهو فروش در مینه سوتا و داکوتای شمالی Aldi فروشگاه

FDA و CDC در حال کار با مقامات بهداشتی دولت برای تعیین دامنه شیوع. مینه سوتا تایید کرده است 13 بیماری از عفونت است. در داکوتای شمالی سه موارد بالقوه در انتظار بررسی با توجه به جولی Wagendorf مدیر بخش غذا و مسکن برای داکوتای شمالی وزارت بهداشت.

Wagendorf گفت: فروم سرویس خبری دوشنبه, ژوئن 22, اولیه که ردیابی-روش های عقب را نشان نمی دهد داکوتای شمالی رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی دریافت دخیل محصولات.

در پیگیری سه شنبه بعد از ظهر Wagendorf تایید کرد که با استفاده از تعداد زیادی FDA ترسیم دخیل کیسه سالاد باغ به Aldi در فارگو. این Aldi در 13th خیابان جنوبی تنها فروشگاه در داکوتای شمالی هر چند ساخت و ساز از دیگر فروشگاه را آغاز کرده است در جنوب فارگو.

حسابداری برای FDA اطلاعات جدید Wagendorf گفت: تحقیقات بیماری های منتقله به سرعت می تواند تغییر و اضافه کرد دولت اغلب رفتار “به یاد بیاورید اثر چک” در کنار سازمان های فدرال برای اطمینان از محصولات حذف شده از فروشگاه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این فروشگاه Aldi در Dilworth و فرگس فالز, Minn., دخیل بودند در مینه سوتا را در سطح ایالت مشاوره Trisha رابینسون اپیدمیولوژی سرپرست برای مینه سوتا وزارت بهداشت تایید شده است. مینه سوتا موارد نشات گرفته از Brown, داکوتای, Dodge, Freeborn, Kandiyohi لو سور, Olmsted, Otter Tail, رمزی, سنگ, Stearns استیل و Watonwan شهرستانهای استان است.

یک Aldi سخنگو گفت: فروم سرویس خبری دوشنبه شب که کیسه های حمل خاصی UPC کد دخیل بودند و حذف از قفسه در مینه سوتا و داکوتای شمالی و همچنین آرکانزاس, ایلینوی, ایندیانا, آیووا, میشیگان, Missouri, داکوتای جنوبی و ویسکانسین همان 10 متحده CDC گزارش نهفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>