COVID-19 همچنان به سرپیچی از پیش بینی ها در مینه سوتا

به عنوان مینه سوتا وارد اواخر ژوئن پنجره یک بار پیش بینی شده به عنوان یک پتانسیل شروع نقطه اوج فشار در سیستم مراقبت های بهداشتی موارد باقی مانده قابل ملاحظه اما نیمی از آنها روزانه به طور متوسط 30 روز پیش.

داده ها حتی بیشتر قابل توجه با توجه به بالا به طور مداوم تعداد روزانه تست های انجام شده در دولت در حال انجام در دسترس بودن تست برای افراد بدون علامت در برخی از مناطق و پایان 21 روز دوره کمون برای کسانی که حضور داشتند روز از تجمع جرم پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

بودند کسانی که حوادث به موجب شیوع جدید با مقامات بهداشت داشتن ارائه چهار روز رایگان تست درمانگاه در جامعه است که اسپایک شده است باید منعکس شده در روزانه تعداد این نقطه. در عوض, مینه سوتا, وزارت بهداشت, گزارش 438 مورد جدید از COVID-19 در بیش از 16000 آزمون شنبه.

با مقایسه این دولت بود شناسایی دو بار به عنوان بسیاری از موارد روزانه فقط یک ماه پیش در نیمی به عنوان بسیاری از آزمایشات است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

جدید موارد شنبه به طور گسترده ای توزیع شده در سراسر کشور با 44 شهرستانهای گزارش موارد است.

شیوع در چمن شهرستان همچنان با کوچک مرز جنوبی شهرستان ارسال یکی دیگر از 29 مورد. در تلاش برای به دست آوردن جلوتر از شیوع دولت های محلی و مقامات بهداشت در حال برگزاری یک جامعه تست رویداد پنج شنبه و جمعه از 11 صبح تا 6 بعد از ظهر در چمن County Fairgrounds در آستین. ساکنان مجبور به علائم به آزمایش می شود اما در حال تشویق به رزرو آنلاین.

در یکی دیگر از افزایش موارد جدید گزارش, آبی, زمین, شهرستان, صفحه اصلی به منکیتو گزارش 17 مورد جدید در روز شنبه.

دولت سلامت سیستم پردازش 16,815 آزمون شنبه. با دولت داشتن در حال حاضر فرآوری 492,043 آزمون جمعه را به دولت رسیدن به یکی دیگر از نقطه عطف نیم میلیون تست های ارائه شده و یا به اندازه کافی برای تقریبا 10 ٪ از جمعیت.

وزارت بهداشت در گزارش 12 مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز یکشنبه آوردن ایالت کل مرگ از بیماری به 1,372. یک مرگ در هر گزارش شده در واشنگتن و Renville شهرستانهای دو در شهرستان رمزی سه در Anoka County, و پنج در شهرستان Hennepin. نه از 12 مرگ و میر در میان ساکنان مراقبت دراز مدت با یکی از ساکنان یک پناهگاه.

به عنوان دولت وارد هفته یک بار می رود به اوج تقاضا در سیستم مراقبت های بهداشتی توسط بیماری ICU استفاده برای COVID-19 کاهش یافته است یکی دیگر از هفت تخت به 161 کمترین تعداد از آوریل 3.

بیماران بستری در غیر ICU تنظیمات برای COVID-19 نیز کاهش یافته و شنبه. در 163 تخت که تعداد پایین ترین سطح خود در 60 روز است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de