توسط: PTI | واشنگتن | به روز شده در: 7 مه سال 2020 7:13:14 am

coronavirus, coronavirus Trump Pearl Harbour remark, coronavirus trump 9/11 remark, trump on coronavirus, Donald trump on covid-19, coronavirus US رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کاخ سفید نیروی کار در Coronavirus انجام داده است یک کار بزرگ است. (AP)

مرگبار coronavirus حمله به ما است و بدتر از آن از پرل هاربر و 9/11 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت:.

“ما را از طریق بدترین حمله ما تا به حال در کشور ما است. این واقعا بدترین حمله تا کنون داشته ایم. این بدتر از پرل هاربر. این بدتر از مرکز تجارت جهانی. شده است وجود دارد هرگز یک حمله شبیه به این” او به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در دیدار با پرستاران.

در یکی دیگر از کاخ سفید رویداد هنگامی که خبرنگاران از او خواسته مورد نظر خود را قبل از آن که تشبیه COVID-19 به پرل هاربر و 11 سپتامبر 2001 حملات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “به نظر من نامرئی دشمن به عنوان یک جنگ است. من نمی خواهم چگونه آن را کردم در اینجا به دلیل آن می تواند متوقف شده است اما هیچ نظر من نامرئی دشمن مانند یک جنگ است.”

“هی از کشته شدن بیشتر مردم از پرل هاربر. و از کشته شدن بیشتر مردم از مرکز تجارت جهانی. مرکز تجارت جهانی بود که نزدیک به 3000. خوب ما تو ضرب و شتم که توسط بسیاری از موارد متاسفانه. بله. ما آن را به عنوان جنگ,” او اضافه شده است.

همین حالا از توضیح داد: Covid-19 واکسن: جستجوی پیشرفت

“این است که حتی در برابر یک جنگ است. در بسیاری از راه های آن این است که تحریم دشمن است. ما به خوبی در مقابل دشمنان قابل مشاهده. این نامرئی دشمن. این نامرئی دشمن. اما ما در حال انجام یک کار خوب” به رئيس جمهور است.

روز چهارشنبه بیش از 72,000 آمریکایی کشته شده بود با توجه به COVID-19 و بیش از 12 لاخ آزمایش مثبت برای این بیماری است. به دلیل پیشگیری اجتماعی-کاهش اقدامات و کامل تعطیل از دولت و کسب و کار بیش از سه کرور مردم باید کاربردی برای مزایای بیکاری.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و بانک جهانی پروژه اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی و با توجه به کاخ سفید, در کشور است به احتمال زیاد به تجربه منفی 15-20 درصد رشد در سه ماهه دوم سال مالی جاری سال است.

تعداد مرگ و میر روزانه و تازه موارد عفونت نشان داده اند که نشانه هایی از کاهش و در نتیجه تعداد زیادی از کشورها شروع به باز کردن اقتصاد خود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کاخ سفید نیروی کار در Coronavirus انجام داده است یک کار بزرگ است.

بخوانید | Coronavirus مستند: از دهلی نو به بیهار در دست سه چرخه در دو هفته

“ما خواهد شد از خروج از نیروی کار به طور نامحدود. ما را ببینید. شما می دانید که در یک نقطه خاص آن به پایان خواهد رسید. همه چیز پایان, اما ما خواهد بود با اضافه کردن برخی از مردم به نیروی کار” او گفت:.

“من فکر کردم ما می توانید باد آن را هر چه زودتر. اما من تا به حال هیچ ایده چگونه محبوب این نیروی کار است که تا زمانی که در واقع دیروز زمانی که من شروع به صحبت کردن در مورد پیچ در پیچ آن را. من دریافت تماس از بسیار مورد احترام مردم گفت: “من فکر می کنم آن بهتر خواهد بود برای نگه داشتن آن رفتن به آن را انجام یک کار خوب است.’ آن را محترم نیروی کار. من می دانم آن را به خودم. من نمی دانم که آیا یا نه آن را مینماید اما آن است که توسط مردم قدردانی” رئیس جمهور اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهم برای دیدن مدارس باز در هر کجا که ممکن است.

بخوانید | کارگران به رانندگان آرایشگران و dhobis: BSY را 1,600 تومان کرور روپیه بسته

“من می گویند که تا زمانی که همه چیز کامل است من فکر می کنم که این معلمان هستند که در یک سن خاص — شاید شما می گویند بیش از 60 به خصوص اگر آنها مشکل قلبی و یا دیابت و یا هر یک از تعدادی از چیزهایی که من فکر می کنم که آنها باید در مدارس تدریس می کنند در حالی که برای. و هر کس می تواند درک است که احتمالا. که ما درک می کنیم” او گفت:.

“اما دیگر از آن, ما را ببینید که چگونه به خوبی به نظر می رسد کودکان را انجام دهد. باور نکردنی است. شما متوجه چگونه کودکان قوی هستند ، سیستم ایمنی بدن آنها است که شاید کمی متفاوت شاید فقط کمی قوی تر است. یا شاید آن است که بسیار قوی تر ، می تواند بسیار قوی تر است. ما باید چیزهای زیادی یاد گرفتم با تماشای این هیولا” رئیس جمهور گفت:.

او نیز مورد تحسین قرار گرفته پرستاران برای خود “شجاع فداکاری”.

بخوانید | Coronavirus اعداد توضیح داد: موارد احتمال زیاد برای دیدن افزایش شدید در روزهای آینده

سوفیا توماس رئيس جمهور از آمریکا انجمن از پزشکان که با این نسخهها کار در نیواورلئان بود که تا حدودی کردن پیام هنگام مغلوب ساختن پیشی جستن کردم بسیاری از مهمانان خود را به اشاره در توافقنامه ای که بیمارستان در حال حاضر مقدار زیادی از ماسک و لباس و غیره.

“قطعا وجود دارد جیب مناطق که در آن PPE ایده آل نیست اما این بی سابقه است زمان و کنترل عفونت اقدامات است که ما آموخته است که هنگامی که ما رفت و برگشت به مدرسه — یک شب یک ماسک برای یک بیمار یک روز یا برای یک زمان — این است که در زمان های مختلف. من شده اند با استفاده مجدد از من N95 ماسک برای چند هفته در حال حاضر. من فقط شکست یک به اینجا می آیند در صورتی که من نیاز به آن را می پوشند” توماس گفت.

رئیس جمهور قرار داده خاص و ویژه در لوقا آدامز یک پرستار که به طور داوطلبانه به کار در شهر نیویورک است.

“مردان و زنان در این اتاق امروز واقعی آمریکایی قهرمانان. لوقا آدامز است که یک پرستار از 11 سال است. او در زندگی Lewisburg, پنسیلوانیا — جای خوب. زمانی که او شنیده تماس از داوطلبان در نیویورک لوقا سوار به کانون شیوع و خواب در ماشین خود را برای نه روز به طوری که او می تواند کمک به مراقبت از بیمار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“بسیاری از ما مجبور شده اند به دور از شرکای ما تبدیل شده به دور از فرزندان ما. ما خواب در طبقه بتنی و یا در ماشین. و ما این چیزها را نه برای خود ما را بهره مند و یا ایمنی” آدامز گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net