Coronavirus جهانی به روز رسانی ژوئن 16: نیوزیلند دیگر COVID رایگان; پکن تدابیر عازم ناحیه دور دست سفر

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 16 ژوئن 2020 10:55:54 am

Coronavirus Global Updates, June 16 یک مرد پیاده گذشته یک گرافیتی به تصویر می کشد پزشکی کارگران مبارزه با کروناویروس به عنوان ابرقهرمانان در وسوولوژسک خارج از سن پترزبورگ, روسیه (AP)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: جهانی موارد پیشی 8 میلیون در حالی که بیش از 4.36 مردم را در برابر عفونت است. در حالی که اروپایی بازگشایی مرزهای چین است که تاکنون برای کنترل گسترش از شیوع کروناویروس در پکن به دلیل ترس از موج دوم این عفونت در کشور است. بازگشایی ادامه داد: در مکزیک و برزیل با وجود موارد بالا رفتن از در دو تا از بزرگترین کشورهای آمریکای لاتین است. و نیوزیلند که تا به حال کاسته محدودیت, گزارش اولین موارد جدید از مه 22.

یک لانست تحقیقات نشان داده است که یکی از هر پنج نفر در سراسر جهان را یک بیماری زمینهای است که آنها را قرار می دهد در معرض خطر شدید Covid-19 بیماری اگر آنها قرارداد ویروس. حدود 1.7 میلیارد نفر از مردم رنج می برند از شرایط اعم از دیابت نوع 2 به بیماری های قلبی, با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله لانست بهداشت جهانی. در مورد 349 میلیون از آنها احتمالا نیاز به رفتن به بیمارستان برای درمان اگر آنها آلوده شدند.

دنبال coronavirus در هند زندگی می کنند به روز رسانی

در اینجا دیگر COVID-اخبار مرتبط از سراسر جهان

ده سازمان ملل حساب برای بسیاری از COVID موارد: که

در دو هفته گذشته کشور گزارش داده اند بیش از 100 ، 000 مورد جدید تقریبا هر روز و 75 درصد در حال آمدن از 10 کشور عمدتا در آمریکا و جنوب آسیا Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است. این بدان معناست که هر روز دارد بیشتر موارد گزارش شده از طی دو ماه اول از شیوع بیماری است. وجود دارد بسیاری از نقاط داغ در امریکا لاتین و مواردی نیز افزایش در آفریقا و خاورمیانه و اروپای مرکزی است.

گورستان کارگران پوشیدن دنده محافظ در برابر جدید coronavirus, پیاده روی بعد از حمل تابوت از 72 سال مونیکا لاگوس به قبر او در Manantial گورستان در سانتیاگو شیلی (AP)

ما لغو اضطراری استفاده از مالاریا داروها برای درمان Covid-19

غذا و دارو لغو اضطراری-استفاده از مجوز برای دو مالاریا مواد مخدر — کلروکين و هیدروکسی کلروکین — تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان Covid-19 درمان پس از تعیین آنها بعید است به کار در برابر ویروس است و می تواند عوارض جانبی خطرناک. با استناد به گزارش های عوارض قلبی, FDA گفت: مواد مخدر در برخواهد داشت خطر بیشتری برای بیماران از هر گونه مزایای بالقوه است. آنها به سرعت تحت آتش را از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: “ما سازمان را موفق به درک آن بهره مند شوند در مبارزه با کروناویروس.

هواپیمایی متحده به ممنوعیت مسافران که رد ماسک

هواپیمایی متحده گفت: آن را تقویت اجباری ماسک سیاست با قرار دادن مسافر که موفق به رعایت در یک سفر داخلی محدودیت لیست. مشتریان در لیست خود را از دست بدهند سفر امتیازات در ایران برای یک مدت زمان مشخص در حال بررسی جامع بررسی حادثه. اجباری ماسک سیاست است که انتظار می رود در محل باقی می ماند برای حداقل بعد از 60 روز است.

کارمند باشگاه سام پاک دستی با یک محلول ضد عفونی بین استفاده در پاسیو سانتافه مرکز خرید که در آن کسب و کار ضروری تلقی شده اند عامل با سلامت و پروتکل های ایمنی در مکزیک (AP)

اسکار 2021 با دو ماه تاخیر; برگزار می شود در ماه آوریل در حال حاضر

برای چهارمین بار در تاریخ اسکار در حال به تعویق افتاد. The Academy of Motion Picture Arts and Sciences و شبکه تلویزیونی ABC گفت: 93 جوایز اسکار را در حال حاضر برگزار شد مارس 25, 2021, هشت هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده به دلیل همه گیر اثرات در صنعت فیلم است.

پکن reinstates ویروس کنترل به عنوان یکی دیگر از شیوع رشد می کند

پکن این است که اعمال کنترل بیشتر اقدامات در تلاش برای جلوگیری از شیوع جدید در پایتخت از گسترش به سایر نقاط کشور است. علاوه بر قفل کردن جوامع و سفارش انبوه, تست چین سرمایه ممنوعیت ساکنان مناطق در نظر گرفته شده در معرض خطر خروج از شهرستان مقامات بهداشتی می گویند. کسانی که از این مناطق که در حال حاضر سمت چپ باید گزارش به محلی سلامت ادارات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. مقامات شهر پکن گزارش روز سه شنبه 27 جدید تایید COVID-19 موارد برای 15 ژوئن در نظر گرفتن تعداد تجمعی از عفونت در این شهر شیوع فعلی به 106.

افسران پلیس جلو و یک مانع در سراسر جاده منتهی به یک محله مسکونی در نزدیکی Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار منطقه در پکن (AP)

نیوزیلند گزارش دو مورد جدید

نیوزیلند است و دیگر از coronavirus پس از مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال دو مورد جدید که به گفته آنها وارد شد از سفر اخیر خود به انگلستان. به گفته مقامات این دو مورد به هم متصل بودند. تا سه شنبه نیوزیلند رفته بود بیش از سه هفته بدون هیچ گونه موارد جدید و اعلام کرده بود که هر کسی که تا به حال قرارداد این ویروس بهبود حال گذشته از 22 نفر که فوت کرد. در کل نیوزیلند تا به حال بیش از 1500 موارد است.

پیاده گذشته یک بیلبورد شامل نخست وزیر Jacinda protocol wine studio با کلمه Aroha, معنی, عشق, در, Christchurch, New Zealand (AP/فایل)

فیلیپین شهر تحت ویروس مستند

مقامات فیلیپین قرار می گیرد مرکزی شهر تحت سخت مستند و حفظ قرنطینه محدودیت در پایتخت برای دو هفته دیگر به عنوان عفونت کروناویروس در ادامه به سنبله برانگیزتر. رئیس جمهور رودریگو Duterte مورد تایید در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه دوشنبه شب با کلید مقامات دولت توصیه برای قفل کردن سبو (شهر نو و حفظ قرنطینه محدودیت در شهر مانیل که در آن بسیاری از نزدیک 26,500 عفونت و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ثبت شده است. اول اعمال شده در اواسط ماه مارس COVID-19 محدودیت در مترو مانیل صندلی از دولت بیش از 12 میلیون نفر بوده است در میان طولانی ترین در جهان است.

دوم انگلستان واکسن برای شروع تست انسان

دوم تجربی Covid-19 واکسن از انگلستان شروع آزمون در انسان این هفته با تکیه بر تکنولوژی برش لبه است که دانشمندان امیدوارند اجازه خواهد داد صدها میلیون دز تولید می شود به سرعت. امپریال کالج لندن واکسن حمایت از 41 میلیون پوند ($52 میلیون دلار) در انگلستان بودجه همراه با دیگر 5 میلیون پوند از کمک های مالی از جمله کمک از دولت گفت: در روز دوشنبه. این کار بر اساس تکنولوژی به نام خود تقویت RNA. اگر واکسن بازده امیدوار کننده پاسخ ایمنی بدن بزرگتر محاکمات آغاز خواهد شد بعد از آن در سال با حدود 6000 داوطلب.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>