Coronavirus جهانی به روز رسانی 15 ژوئن: اروپا شروع به بازگشایی مرزهای; پاکسازی مدعی ‘پیروزی’

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 15 ژوئن 2020 7:32:07 pm

پکن روز دوشنبه گزارش داد که دومین روز متوالی از رکورد روزانه سنبله در coronavirus موارد پس از مارس. (AP)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: پس از این ویروس برای اولین بار سرچشمه در ماه دسامبر بیش از 210 مناطق و کشورها گزارش شده عفونت کروناویروس. عفونت در سراسر جهان است که به سرعت در حال نزدیک شدن به 8 میلیون و علامت گذاری با زمان caseload از 79,14,188 عفونت.

پس از نسبتا کندی در چین تعدادی از عفونت ها افزایش درجه حرارت باعث از سرگیری اقدامات پیشگیرانه و تست توده در پکن.سازمان جهانی بهداشت گفته است که اطلاع از وقوع توسط مقامات چینی بررسی جدید خوشه. که تقویت نیاز به تحقیقات.

در ضمن اروپا تصمیم گرفته است برای کاهش محدودیت ها و بازگشایی مرزها با تعدادی از اتحادیه اروپا و سازمان ملل. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام “پیروزی” در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس و اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی اقتصاد فرانسه.

به عنوان تعدادی از جهانی مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر رز بالا 4,33,400 ایالات متحده همچنان باقی می ماند بدترین آسیب دیده با 115,732 مرگ و میر و 2,094,069 موارد است. متحده مانند فلوریدا و تگزاس در میان دیگران شاهد ثبت روزانه سنبله در موارد و hospitalisations.

در اینجا بالا, تحولات جهانی, روز

کارگران قرار دادن بر روی لباس محافظ به عنوان آنها صبر کنید برای مردم ساکن در اطراف Xinfadi بازار عمده فروشی رسیدن به یک نوکلئیک اسید تست در یک استادیوم در پکن پنج شنبه, 14 ژوئن 2020. (AP Photo/Andy Wong)

پاکستان, Sindh استان وزیر Shehla رضا آزمایشات مثبت برای COVID-19

پاکستان, Sindh استان وزیر Syeda Shehla Raza آزمایش مثبت برای coronavirus در دوشنبه شدن آخرین ارشد سیاسی در این کشور شکل به قرارداد عفونت است که تاکنون 2,751 زندگی و آلوده 1,46,254 مردم در کشور خبرگزاری PTI گزارش شده است. رضا وزیر برای زنان در توسعه سند و ارشد پاکستان حزب مردم رهبر توییتی یک عکس از نتیجه آزمون و گفت که او در حال انتظار برای نتایج از اعضای خانواده او. او درخواست مردم به دعا برای بهبودی او. او در حال حاضر در قرنطینه محل اقامت خود.

او اتحاد پیوست یک لیست طولانی از قانونگذاران که آزمایش مثبت برای Covid-19 که شامل نخست وزیران شهيد Khaqan عباسی و یوسف رضا گیلانی. Shehbaz Sharif, رئیس اپوزیسیون پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N), تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus روز پنج شنبه پس از او به نظر می رسد قبل از ناب در مورد پول شویی.

پکن reintroduces جنبش محدودیت در برخی از مناطق

پکن روز دوشنبه گزارش داد که دومین روز متوالی از رکورد روزانه سنبله در coronavirus موارد پس از مارس. پس از یک بازار در پایتخت پدید آمده به عنوان کانون آن بسته شده و تعدادی از محله های به روز رسانی شده است به خطر متوسط خواستار کنترل دقیق افراد و وسیله نقلیه حرکات ضد عفونی کننده و حرارت چک. مقامات هشدار داده اند ساکنان در بخش های خاصی از دولت به سرمایه گذاری به غیر از سفر ضروری و اجرای جداسازی پروتکل های.

مقامات شهر پکن روز دوشنبه تایید کرد 36 جدید COVID-19 موارد برای 14 ژوئن همان یک روز قبل از آن بود که این شهر کمترین روزانه عفونت تعداد از اواخر ماه مارس است. مقامات در حال حاضر گزارش 79 مورد بیش از فقط چهار روز بزرگترین غلظت از عفونت پس از فوریه.

فرانسه به بازگشایی آن اقتصاد به عنوان پاکسازی ادعای “پیروزی” در برابر coronavirus

Emmanuel Macron, Emmanuel Macron on islamic extremism, islamic extremism in west africa, islamic extremism, islamic terror, world news فرانسه باید ساخت قوی و مستقل محیط زیست صدا و عادلانه, اقتصاد, پاکسازی, گفت:, و اضافه کرد که فرانسه در بازسازی طرح انجام خواهد شد همراه با اروپا است. (AP Photo/میشل اویلر)

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی ادعا کرد که فرانسه وارد “منطقه سبز” و از امروز شروع اماکن عمومی مانند کافه ها و رستوران ها در پایتخت فرانسه می تواند برای باز کردن کامل. اما پاکسازی خواست شهروندان برای آماده شدن برای خطرات ناشی از بازگشت احتمالی ویروس.

رئيس جمهور فرانسه گفت: مرحله جدید اجازه خواهد داد که این کشور برای سرعت بخشیدن به بازگشایی اقتصاد اضافه کرد که فرانسه به ثمر رساند تا اولین پیروزی در برابر coronavirus.

در سخنرانی خود به ملت در روز یکشنبه گفت:”مبارزه با این بیماری همه گیر تمام نشده است اما من خوشحال هستم در این مورد اولین پیروزی در برابر ویروس” پاکسازی گفت: در یک آدرس به ملت.

اروپا شروع به بازگشایی مرز با چندین محدودیت

یونان را دستور قرنطينه برای کسانی که پس از رسیدن از یک رشته از فرودگاه در هشت کشور اتحادیه اروپا. (AP)

کشورهای اروپایی کاسته برخی از محدودیت در مرزهای خود را روز شنبه به اتحادیه اروپا و شنگن بازدید کنندگان است. کشورهایی مانند ایسلند و یونان بودند در میان این. اسپانیا را نمی خواهد اجازه می دهد تا اتباع خارجی تا 21 ژوئن با استثنا در برخی از جزایر اسپانیا.

یونان را دستور قرنطينه برای کسانی که پس از رسیدن از یک رشته از فرودگاه در هشت کشور اتحادیه اروپا. دانمارک اجازه خواهد داد که گردشگران از ایسلند و آلمان و نروژ اما قابل توجه نیست و سوئد در وضعیت آنها کتاب حداقل شش شب اقامت.

در بقیه قاره سفر پروتکل بستگی دارد که در آن یک زندگی و آرزوهای خود را به سفر.

تایلند گزارش جدید کروناویروس موارد مرگ و میر

بنیانگذار COVID تایلند کمک ناتالی بن Narkprasert چپ و الکس وازکوئز از مکزیک به مواد غذایی به در راه آهن-سمت جامعه در بانکوک تایلند چهارشنبه(AP Photo/Sakchai Lalit)

تایلند روز دوشنبه در گزارش جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر برای دومین بار در پنج روز. این علائم 21 روز پس از هر انتقال محلی اتفاق افتاده در کشور حفظ بار مورد به 3,135 عفونت همراه با 58 مرگ و میر.

رکورد های در جدید کروناویروس موارد بستری شدن در بیمارستان رفت و برگشت در چندین ایالت آمریکا

تازه coronavirus عفونت و hospitalisations در حال دیدن یک رکورد سنبله در سراسر ایالات متحده از جمله تگزاس و فلوریدا. بسیاری از مقامات بهداشتی دولت تا حدودی ویژگی افزایش به تجمعات بیش از یادبود روز تعطیلات آخر هفته در اواخر ماه مه.

این می آید به عنوان اقتصاد است که به تدریج بازگشایی و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای برگزاری سرپوشیده تجمع در Tulsa, Oklahoma.

هنگ کنگ دیزنی لند به بازگشایی در ژوئن 18

با کاهش تعداد بازدید کنندگان و افزایش سلامت اقدامات هنگ کنگ دیزنی لند پارک است که همه مجموعه ای برای باز کردن در 18 ژوئن, پارک مقامات روز دوشنبه گفت:. اکثر پارک های خرید و ناهار خوری محل عمل خواهد شد با کنترل ظرفیت. خدمات هتل سر گرفته خواهد شد به تدریج.

روسیه در حال ظهور است از coronavirus می گوید: رئیس جمهور پوتین

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز یکشنبه گفت که این کشور در حال ظهور است از coronavirus بحران اشاره کرد که ایالات متحده در تلاش است برای مقابله با آن با توجه به تکه تکه سیستم دولتی.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه صندلی نشست با مناطق سر از طریق یک لینک ویدئو در میان بیماری کروناویروس ( Druzhinin/کرملین از طریق بی بی سی)

“ما در حال کار کاملا پیوسته و خارج شدن از این وضعیت با کروناویروس با اطمینان با حداقل تلفات است.” او در مصاحبه ای گفت:.

آلمان برای راه اندازی آن coronavirus ردیابی برنامه در این هفته

آلمان coronavirus برنامه برای ردیابی تمام coronavirus عفونت در این کشور آماده است برای راه اندازی این هفته وزیر بهداشت ینس Spahn روز یکشنبه گفت.

برنامه آن را تبدیل به یک ابزار حیاتی برای جلوگیری از موج دوم از عفونت با توجه به دولت به تعویق افتاد با توجه به حصول اطمینان از دقت و صحت از تکنولوژی بلوتوث است که با استفاده از برد کوتاه رادیویی برای شناسایی و تماس با افراد در معرض خطر عفونت با ویروس.

برخی دیگر از تحولات مهم

*ترکیه جدید کروناویروس موارد تقریبا دو برابر سطح که به آنها کاهش یافته بود در اوایل ماه ژوئن زمانی که کشور بازگشایی امکانات خود را.

*غنا وزیر بهداشت Kwaku Agyemang-مانو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و تحت درمان در یک بیمارستان غنا را رئیس جمهور اعلام کرد یکشنبه شب.

*جانباز کنگو سیاستمدار پیر Lumbi درگذشت از عفونت کرونا ويروسی شدن کنگو بالا ترین مشخصات قربانی این بیماری است.

*فرانسه coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت گذشته زیر 30 برای پنجمین روز است.

*کلمبیاs تایید coronavirus موارد عبور از 50,000 علامت این کشور وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

*پاکستانs روند صعودی همچنان به عنوان موارد نزدیک 145,000 در روز دوشنبه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>