Coronavirus جهانی, به روز رسانی, 01 جولای: ما پرونده بزرگترین واحد بعد سنبله; استرالیا به مستند 3 لاخ مردم در ملبورن

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | انتشار: 1 جولای سال 2020 11:58:01 am حدود 400 میلیون شغل تمام وقت را

توسط NEWSATROPAT در 11 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | انتشار: 1 جولای سال 2020 11:58:01 am
حدود 400 میلیون شغل تمام وقت را از دست داده بودند در سه ماهه دوم سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (عکس از آسوشیتدپرس)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: با بیش از 5,10,000 مرگ و میر این بیماری همه گیر کوروناویروس آلوده بیش از 10,450,000 مردم در سراسر جهان است. هر روز بیش از 1 لاخ موارد گزارش شده ساخت این بیماری همه گیر رشد نسبتا با سرعت سریع تر از قبل.

برزیل گزارش بالاترین یک روز مورد سنبله روز چهارشنبه با 32,000 موارد جدید به دنبال ما است که گزارش شده بیش از 25000 تازه عفونت. این دو کشور نیز بدترین آسیب دیده بعد از این بیماری همه گیر.

به عنوان ایالات متحده گزارش داد بزرگترین آن روز تنها سنبله از همه گیری آغاز شد و در این کشور دولت را بالا هیت متخصص هشدار داده است که ما می توانید شروع به شاهد "100,000 موارد جدید" مگر اینکه یک طرح ملی برای مقابله با ویروس به تصویر می آید.

این اتحادیه اروپا اعلام کرد که بازگشایی مرزهای خود به مسافران از 14 کشور و احتمالا چین به زودی. از اتباع الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه شده اند مجاز به ورود به وبلاگ.

در همین حال سازمان ملل متحد کار سازمان گفته است که حدود 400 میلیون شغل تمام وقت را از دست داده بودند در سه ماهه دوم سال 2020 و coronavirus همه گیر گرفته شده بسیار سنگین تلفات در شغل و سپس پیش بینی کرد. جهانی وضعیت شغلی نمی بیند ممکن است بهبود در 6 ماه آینده آن اضافه شده است.

اینجا بالای تحولات جهانی امروز

ما سوابق یکی از بزرگترین روز سنبله تا حالا

گزارش بیش از 47,000 موارد در روز سه شنبه ایالات متحده شاهد بزرگترین آن روز تنها سنبله از همه گیری آغاز شد و در این کشور با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

جنوب کشور مانند کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا به عنوان ظهور جدید epicentres از همه گیر گزارش ثبت افزایش covid موارد است.

coronavirus, coronavirus news, corona news, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus country wise cases, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا به عنوان ظهور جدید فاصله از این بیماری همه گیر. (AP Photo/Bebeto ماتیوز)

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که افزایش روزانه در موارد جدید می تواند به 100,000 مگر اینکه در سراسر کشور فشار ساخته شده بود برای جلوگیری از این بیماری است. "من بسیار نگران هستم به دلیل آن می تواند بسیار بد است.ما نمی توانیم فقط تمرکز بر این مناطق که نیاز به افزایش است. آن قرار می دهد کل کشور در خطر است," او گفت:.

بیش از 126,000 آمریکایی درگذشت از COVID-19 و میلیون ها نفر را از دست داده اند شغل خود را به عنوان کشورها و شهرهای بزرگ دستور داد ساکنان به ماندن در خانه و کسب و کار بسته شده است.

ما در مراتب بهتر موقعیت به جنگ ویروس, می گوید معاون رییس جمهور پنس

Donald Trump, State of the Union address, Nancy Pelosi, US, President, World News

حتی به عنوان coronavirus موارد نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش, آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس است تاکید بر این کشور است که در مراتب موقعیت بهتری برای مبارزه با کروناویروس از آن بود ماه پیش.

"ما می خواهم به شما اطمینان دهم که ما در حال آماده تر از همیشه قبل از دیدار با این بیماری همه گیر کوروناویروس" او گفت: در coronavirus نیروی کار جلسه.

استرالیا برای قفل کردن 300,000 در حومه ملبورن پس از coronavirus سنبله

حدود 300 ، 000 نفر در شمال استرالیا ملبورن را تحت مستند شامل گسترش coronavirus مقامات روز سه شنبه گفتند.

ساکنان شمال ملبورن تنها اجازه داده می شود به بیرون رفتن برای اندازهایی خدمات ضروری است. (AP)

از نیمه شب بیش از 30 حومه در استرالیا دومین شهر را به بازگشت به مرحله 3 محدودیت سوم-دقیقترین سطح در محدودیت به کنترل این بیماری همه گیر. این بدان معناست که ساکنان خواهد بود محدود به صفحه اصلی به جز برای خرید مواد غذایی, بهداشت, انتصاب در محل کار یا مراقبت و ورزش.

نیوزیلند گزارش هیچ مورد جدید برای 2 روز

نیوزیلند گزارش دومین روز متوالی هیچ مورد جدید پس از 2 مورد جدید از خارج از کشور شکست این کشور در 24 مستقیما بعد از ثبت هیچ تازه موارد است.

مسافران منتظر برای حمل و نقل در یک تبادل اتوبوس در, Christchurch, New Zealand. (AP Photo/Mark Baker)

به گفته مقامات بهداشتی کشور هیچ مورد شناخته شده از جامعه انتقال و در حال حاضر دارای 22 فعال موارد همه آنها خارجی عودت. از این 21 هنوز در دولت-اجرای قرنطینه.

فیلیپین گسترش مستند در مرکز شهر

در فیلیپین' مرکزی شهر سبو است که در حال حاضر این کانون برای coronavirus در این کشور باقی خواهد ماند و تحت مستند تا 15 ژوئیه رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام کرد سه شنبه شب. پایتخت و سایر نقاط کشور تنظیم شده است باقی می ماند تحت فندک قرنطینه اقدامات است.

این کشور گزارش کرده است 1,266 مرگ و میر تا حالا. (AP)

فیلیپین اتحاد میان COVID-19 نفر در جنوب شرقی آسیا با بیش از 37,500 افراد آلوده از جمله 1,266 که فوت کرده اند.

کره جنوبی آغاز شده است عرضه remdesivir شدید covid موارد

کره جنوبی آغاز می شود تامین داروی ضد ویروسی "remdesivir" برای درمان coronavirus روز چهارشنبه آغاز شده و ارائه قرص ضد ویروسی دارو به بیماران در بخش های مراقبت.

coronavirus, coronavirus drug, coronavirus drugs available, remdesivir, generic version of remdesivir, coronavirus medicine Remdesivir یک داروی ضد ویروسی است که مورد استفاده در درمان ویروس ابولا است. (فایل)

دارو توسعه یافته توسط ما دارویی غول Gilead Sciences, Inc. استفاده خواهد شد Covid-19 بیماران با علائم شدید کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت.

ماه گذشته وزارت غذا و دارو ایمنی و کره جنوبی مبارزه با مواد مخدر ایمنی نگهبان تایید استفاده از remdesivir به عنوان یک درمان مواد مخدر برای Covid-19.

کره جنوبی خانههای گلی خالی مثال "کلیساها" به عنوان مناطق در معرض خطر بالا

پس از 40 کشور جدید تایید موارد گزارش شده از کلیساها, نخست وزیر کره جنوبی چانگ Syekyun گفت که دولت اعلام امکانات مذهبی بود و در لیست در معرض خطر مکانهای درست مثل شب باشگاه ها و میله های زندان است.

coronavirus easter celebrations, coronavirus easter India, coronavirus easter mumbai, coronavirus easter lucknow, coronavirus easter Goa, coronavirus easter USA, coronavirus easter soth korea, coronavirus easter Europe, coronavirus easter pakistan, coronavirus easter srilanka, coronaviurs latest updates, covid-19 global updates, covid-19 india updates, cov-19 latest news, coronavirus news, indian express news مردم نشده اند زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای مجدانه در کلیساها ظ گفت.

وی مردم را به خودداری از بازدید از مجموعههای مذهبی و انتقاد کلیساها و دیگر امکانات برای عدم اجرای مناسب اقدامات پیشگیرانه.

"اگر امکانات مذهبی همچنان به عنوان یک محیط برای عفونت با عدم پیاده سازی آنتی ویروس اقدامات آن خواهد بود اجتناب ناپذیر برای دولت به تعیین آنها را به عنوان خطر بالا امکانات و اجرای قوی محدودیت". چانگ گفت.

ژاپن می تواند reimpose وضعیت اضطراری در بدترین سناریو مورد می گوید: رئیس کابینه وزیر

در بدترین سناریو مورد ژاپن می تواند reimpose وضعیت اضطراری رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga روز چهارشنبه گفت:. با این حال این کشور در حال حاضر هیچ نیاز به یک وضعیت اضطراری او اضافه شده است.

توکیو شده است گزارش بیش از 50 مورد جدید روزانه پس از گذشته 5 روز از شنبه. هنوز توکیو همراه با بقیه از ژاپن تا به حال یک نرخ پایین تر از عفونت از بسیاری از کشورها. ژاپن تا به حال نزدیک به 19,000 مبتلا 974 مرگ و میر.

ایتالیا به کروناویروس قرنطینه برای ورودی پروازهای بین المللی

The closure of the airspace left thousands of air travellers stranded worldwide and more than 700 international and domestic flights were cancelled during the last three days to and from the country including flights to New Delhi. ایتالیا ثبت اولین مورد مثبت Feb 21 و برای هفته ها تا به حال جهان بالاترین مرگ و میر. (فایل)

یک روز پس از اتحادیه اروپا بازگشایی مرز خود را به مسافران از 14 کشور ایتالیا, وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت که در نظر گرفتن یک خط از احتیاط نیاز امانتی قرنطینه برای بازدید کنندگان از 14 کشور جهان است.

از اتباع الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه شده اند مجاز به ورود به وبلاگ.

ایتالیا ثبت اولین مورد مثبت Feb 21 و برای هفته ها تا به حال جهان بالاترین مرگ و میر.

برزیل نظامی حرکت می کند برای محافظت از مردم بومی از COVID-19

برزیل و نظامی شده است و آزمایش و تحویل تجهیزات حفاظتی و دارو به قبایل بومی جمعیت ساکن در این کشور در منطقه آمازون. تا به حال هیچ یک آزمایش مثبت اما همه گیر است و تهدید به تلفات صدها نفر از قبایل آمازون که هیچ ایمنی نسبت به بیماری های خارجی.

هیچ مورد مثبت پدید آمده اند تا در حال حاضر در میان برزیل جمعیت قبیله ای. (AP Photo/لئو کوریا)

هدف اصلی از این عملیات مشترک توسط نیروهای مسلح است برای پیگیری COVID-19 caeses در نزدیکی روستاهای" نیروی دریایی طبیب کاپیتان Jarbas de Souza گفت.

اسکاتلند شرکت به دادگاه سلول های T که ممکن است COVID-19 درمان

سلول T درمان coronavirus که با هدف کاهش نیاز به مراقبت های ویژه در میان بستری بیماران تحت بالینی اسکاتلند بیوتکنولوژی شرکت گفت: در روز سه شنبه. سلول های T سلول های سفید خون است که به صورت یک بخش کلیدی از سیستم ایمنی بدن و دانشمندان امیدوار هستند آنها می تواند نقش کلیدی در کمک به کاهش خطر ابتلا به کوروناویروس.

در اینجا برخی از دیگر تحولات مهم

  • چین گزارش 3 جدید کروناویروس موارد در سرزمین اصلی پایین از 19 روز زودتر.
  • اورگان گسترش coronavirus اضطراری برای 60 روز بیشتر اورگان Gov کیت براون گفت.
  • آمریکا گسترش coronavirus امداد برنامه فراهم می کند که یارانه برای کسب و کار کوچک سه شنبه.
  • اولین مورد مثبت ظهور در ما پناهجویان اردوگاه در مرز آمریکا و مکزیک.
  • مکزیک گزارش شده بیش از 5,400 جدید کروناویروس عفونت و 648 اضافی مرگ و میر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب