دیوان عدالت Ginsburg منتشر شده از بیمارستان

توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: اوت 1 سال 2020 9:20:50 am دیوان عالی آمریکا دانشیار عدالت اموزش Bader

توسط NEWSATROPAT در 11 مرداد 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: اوت 1 سال 2020 9:20:50 am
Justice Ginsburg has surgery to remove cancerous growths دیوان عالی آمریکا دانشیار عدالت اموزش Bader Ginsburg مذاکرات با رئیس دادگستری جان رابرتز در سال 2018 (رادیو فردا: Leah میلیس/فایل عکس)

عدالت اموزش Bader Ginsburg مرخص شده از بیمارستان در شهر نیویورک و بازگشت صفحه اصلی دیوان عالی کشور در روز جمعه گفت.

دادگاه گفت: Ginsburg, 87 است که به خوبی انجام می دهند دو روز پس از تحت یک روش کم تهاجمی در روز چهارشنبه به "تجدید نظر در یک مجرای صفراوی استنت" در Memorial Sloan Kettering Cancer Centre. این استنت در اصل شده است قرار داده شده در ماه اوت گذشته زمانی که Ginsburg بود برای درمان یک تومور سرطانی در لوزالمعده.

توضیح داد| چرا عدالت اموزش Bader Ginsburg بهداشت اتحاد دموکرات ها نگران

این روش رایج و انجام شد و برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به آینده عفونت به گفته پزشکان او این دادگاه در بیانیه ای گفت.

این روش یکی پس از دیگری در اوایل این ماه در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور به تمیز کردن استنت. Ginsburg رفته بود به بيمارستان دچار تب و لرز شد و برای درمان عفونت ممکن است.

Ginsburg, قدیمی ترین عدالت در نه عضو دادگاه اعلام کرد که در تاریخ 17 ژوئیه که او دریافت شیمی درمانی برای عود سرطان است. لیبرال عدالت که تا به حال چهار زودتر حملات با سرطان گفت: درمان او تا کنون موفق شده است در کاهش ضایعات در کبد است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب