مرد سیاه و سفید می میرد پس از فیلم را نشان می دهد افسر زانو در گردن

توسط: AP | مینیاپولیس | به روز شده: مه 26, 2020 11:39:02 pm مینیاپولیس شهردار یعقوب فری عذرخواهی به

توسط NEWSATROPAT در 6 خرداد 1399
توسط: AP | مینیاپولیس | به روز شده: مه 26, 2020 11:39:02 pm
مینیاپولیس شهردار یعقوب فری عذرخواهی به جامعه سیاه و سفید روز سه شنبه در یک پست در Facebook صفحه. (عکس از آسوشیتدپرس)

یک مرد سیاه و سفید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس دیده می شد در یک تماشاچی های تصویری شفاعت است که او نمی تواند نفس بکشد به عنوان یک افسر زانو در گردن او در هنگام بازداشت و نگهداری از زانو وجود دارد برای چند دقیقه پس از انسان متوقف شد.

مرگ دوشنبه شب پس از یک مبارزه با افسران تحت بررسی بود توسط اف بی آی و وزارت امور خارجه مقامات اجرای قانون است. آن را درو مقایسه به صورت Eric Garner, گزارشی مردی که در سال 2014 در نیویورک و پس از او قرار داده شده در سبد توسط پلیس و التماس برای زندگی خود گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری عذرخواهی به جامعه سیاه و سفید روز سه شنبه در یک پست در Facebook صفحه.

"سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام. برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در اساسی ترین انسان, حس," فری ارسال شده است.

پلیس گفت: این مرد همسان شرح یک مظنون در یک مورد جعل و مقاومت کردند. این ویدیو نشان می دهد یک افسر ناشناس دو زانو بر گردن خود و نادیده گرفتن درخواست خود. "لطفا, لطفا, لطفا, من نمی تواند نفس بکشد. لطفا مرد" مرد شنیده گفتن افسر.

پس از چند دقیقه یکی از افسران می گوید این مرد به "استراحت." "من نمی توانم نفس بکشم" او پاسخ می دهد. ساعت عبور و مرد می شود حرکت تحت افسر داری. افسر برگ زانو خود را در گردن برای چند دقیقه بیشتر.

چند تن از شاهدان جمع شده بودند در نزدیکی پیاده رو با برخی از ضبط بر روی تلفن های خود را. تماشاگران تبدیل شد به طور فزاینده ای آشفته به عنوان مرد التماس کرد با پلیس است. یکی از اطرافیان می گوید افسران که آنها نیاز به او اجازه نفس کشیدن. یکی دیگر از yells در آنها به بررسی انسان پالس.

مردی که مرده بود, به عنوان جرج فلوید توسط بن Crump برجسته حقوق مدنی و وکیل صدمه شخصی که گفت که او استخدام شده بود توسط Floyd خانواده.

"همه ما به تماشای وحشتناک مرگ جورج فلوید در فیلم به عنوان شاهد التماس افسر پلیس او را به داخل ماشین پلیس و دریافت کردن گردن خود" Crump در بیانیه ای گفت. "این سوء استفاده بیش از حد و غیر انسانی استفاده از نیروی هزینه زندگی یک مرد بود که بازداشت توسط پلیس برای بازجویی در مورد غیر خشونت آمیز و اتهام است."

پاسخ به این پرسش خبرنگاران در مورد استفاده از زانو در گردن, مینیاپولیس, رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: بخش "سیاست در محل مورد قرار دادن کسی که تحت کنترل" است که "بخشی از تحقیق کامل می کنیم و داخلی است."

شهر نیویورک افسر گارنر مورد گفت: او با استفاده از یک حقوقی مانور به نام "کمربند ایمنی" برای پایین آوردن جلب آنها به پلیس گفت: تا به حال شده است مقاومت در برابر بازداشت. اما به پزشکی قانونی مراجعه به آن به عنوان یک سبد در گزارش کالبد شکافی و گفت: آن منجر به مرگ او. سبد مانور ممنوع تحت پلیس نیویورک سیاست.

در مینیاپولیس زانو در یک مظنون را گردن مجاز است در زیر بخش استفاده-از-نیروی سیاست برای افسران که با دریافت آموزش در مورد چگونه برای فشرده سازی یک گردن بدون اعمال فشار مستقیم به راه هوایی. آن در نظر گرفته شده است "غیر کشنده نیروی گزینه" با توجه به سیاست اداره کتاب است.

یک سبد در نظر گرفته شده است یک نیروی مرگبار گزینه و شامل کسی که مانع تنفس. با توجه به این بخش را استفاده از نیروی سیاست ماموران پلیس به استفاده از تنها یک مقدار نیروی لازم خواهد بود که عینی معقول است.

پلیس اتحادیه خواسته های عمومی به صبر برای بررسی به آن دوره و نه به "راش به قضاوت و بلافاصله محکوم افسران ما." Hennepin شهرستان دفتر دادستان که مسئولیت رسیدگی به هر گونه تعقیب پلیس در اتهامات عنوان شده علیه دولت گفت: در بیانیه ای که آن را "شوکه و غمگین" با تصویری و متعهد به رسیدگی به پرونده نسبتا. ایالات متحده دفتر دادستان در مینه سوتا کاهش یافته بود.

Nekima لوی-آرمسترانگ برجسته محلی فعال گفت استار تریبیون که به تماشای فیلم هایی که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی ساخته شده او را "بیمار به معده او" و او را به یاد این گارنر مورد. یک هیئت منصفه بعد از آن تصمیم گرفت در برابر indicting افسران درگیر در جلب مرگ جرقه تظاهرات در سراسر کشور است.

مرگ این مرد در مینیاپولیس نیز آمد در میان خشم و انزجار بیش از مرگ Ahmaud Arbery بود که به ضرب گلوله Feb. 23 در گرجستان پس از یک پدر و پسر به دنبال 25 ساله سیاه پوست در آنها خال خال در حال اجرا در زیربخش. بیش از دو ماه گذشت قبل از اتهامات آورده بودند. Crump نیز نشان دهنده Arbery پدر.

ماموران در مینیاپولیس نامیده می شدند حدود 8 بعد از ظهر دوشنبه به منظور بررسی یک گزارش جعلی در یک کسب و کار به گفته سخنگوی پلیس جان سالمند. پلیس این مرد اعتقاد بر این بود در 40s خود را مطابق مشکوک توضیحات در ماشین خود را.

"او دستور داد به گام از اتومبیل خود را. پس از او از, او از لحاظ جسمی در برابر افسران" سالمند در بیانیه ای گفت. "افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و اشاره او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی."

این که بلافاصله شناسایی گرفته شده بود توسط آمبولانس به بیمارستان که در آن او به زودی درگذشت, پلیس گفت:. نام او و علت مرگ انتظار می رود که منتشر شده توسط پزشکی قانونی.

تمام بدن دوربین فیلم تبدیل شده به مینه سوتا اداره جنایی و دلهره و آژانس خواسته به صحبت می کنند و با هر کسی که شاهد دستگیری و یا ثبت تصویری. ماموران درگیر شده اند و قرار بر پرداخت مرخصی اداری در هر بخش پروتکل. این سازمان گفت: نام افسران منتشر خواهد شد پس از مصاحبه های اولیه با مردم درگیر و شاهد است.

اف بی آی در حال انجام یک جداگانه فدرال حقوق مدنی تحقیق در درخواست از مینیاپولیس پلیس BCA گفت. پیام های چپ با اف بی آی نمی شد و بلافاصله بازگشت.

پلیس در مینیاپولیس آمده اند تحت بررسی در سال های اخیر برای مرگبار اجرا فهم با شهروندان است. یک زن 24 ساله سیاه Jamar کلارک بود به ضرب گلوله در سر و درگذشت در سال 2015 پس از رویارویی با دو افسر پلیس در پاسخ به یک گزارش حمله. یک دادستان شهرستان کاهش یافته و به تعقیب ماموران گفت کلارک تلاش شد برای یکی از افسران تفنگ زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

یک زن سفید, جاستین Rusczcyk Damond درگذشت در سال 2017 زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد در معده توسط یک مینیاپولیس افسر در پاسخ به 911 تماس بگیرید. که افسر که سیاه و سفید بود که به جرم قتل نفس و قتل و در حال گذراندن 12 سال در زندان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن