در Nixon کتابخانه Pompeo چین اعلام نامزدی یک شکست

توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 24 سال 2020 12:43:10 pm نزدیک به 50 سال پس از نیکسون تاریخی 1972

توسط NEWSATROPAT در 3 مرداد 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 24 سال 2020 12:43:10 pm
نزدیک به 50 سال پس از نیکسون تاریخی 1972 سفر به چین, Pompeo استفاده نماد از محل به متهم چینی از بهره گیری از این فرصت به دروغ و تقلب و سرقت و راه خود را به قدرت و رفاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان یک چکش به یکی از مهم ترین جمهوری خواه سیاست خارجی دستاوردهای خود در پنج دهه گذشته در روز پنج شنبه با وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام ما تعامل با چین شکست ملال انگیز.

به عنوان دولت تقویت آن در حال حاضر انتقادات از چین با مجزا لایههای سیاسی پیش از ماه نوامبر انتخابات Pompeo, سفر به کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در یوربا لیندا در کالیفرنیا در روز پنج شنبه به تیز زاری که رئیس جمهور سابق خوب و نجیب نیت در باز کردن چین به دنیا آمده بود به هیچ و باید رها شود.

نزدیک به 50 سال پس از نیکسون تاریخی 1972 سفر به چین, Pompeo استفاده نماد از محل به متهم چینی از بهره گیری از این فرصت به دروغ و تقلب و سرقت و راه خود را به قدرت و رفاه.

Pompeo به نام برای جهان آزاد به "القاء" تغییر در چین آشکار ساخت یک درخواست برای یک ائتلاف جدید از کشورهای دموکراتیک به نیروی حزب کمونیست چین تغییر جهت و یا در صورت انزوا. Pompeo غربی گفت: تعامل با چین نمی تواند ادامه دهد آن را به عنوان است.

"جهان آزاد باید پیروزی بیش از این ظلم و ستم" گفت: در سخنرانی به دعوت مخاطبان که شامل تبعید مخالفان چینی,. "پارادایم های قدیمی از کور تعامل با چین به سادگی نمی توانید آن را انجام. ما باید نه ادامه آن است. ما باید نه بازگشت به آن است."

Pompeo سخنرانی بود فقط آخرین سری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت broadsides برابر چین تبدیل شده اند که تقریبا وقوع روزانه با کابینه در سطح مقامات از Pompeo وزیر دفاع علامت Esper و دادستان کل لایحه بر راه اندازی سخت انتقاد کردند. سه مرد که تحویل آدرسهای عمومی حمله به چین در هفته های اخیر عنوان شده است FBI مدیر کریستوفر Wray.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در روزهای اولیه از coronavirus همه گیر شد بازی خود را به "دوستی" و رابطه مثبت با یازدهم در یک تلاش آشکار برای حفظ مذاکرات تجاری با چینی ها در حال حاضر به نظر می رسد که امضا کردن در یک حمله همه جانبه در چین است.

این آمده است خود را به عنوان رای گیری اعداد کاهش بیش از COVID-19 و او به نظر می رسد به رنگ خود فرض چلنجر در ماه نوامبر انتخابات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان نرم افزاری در چین است.

در سخنرانی خود Pompeo به نام سازمان ملل را وادار به تغییر در حزب کمونیست چین رفتار "از آنجا که پکن اقدامات ما را تهدید می کند و مردم ما در رفاه است."

چین صریحا رد دولت اتهامات و خاص هدف در Pompeo که آن را متهم به دامن زدن به ضد چینی احساسات در سراسر جهان است. چین مدعی است که این تنها به دنبال توسعه اقتصاد و جامعه به نفع مردم خود و جهان است.

Pompeo انباشته تمسخر در موضع چین خواستار آن روشن تهدیدی برای جهان است. "اگر جهان آزاد تغییر نمی کند کمونیست چین کمونیست چین قطعا تغییر خواهد کرد با ما. وجود دارد می تواند بدون بازگشت به گذشته شیوه زیرا آنها راحت هستید و یا اینکه آنها راحت است."

"نوع تعامل ما شده اند به دنبال آورده است نوع تغییر در چین که رئیس جمهور نیکسون امیدوار به القاء", Pompeo گفت.

"حقیقت این است که سیاست های ما " و کسانی که از دیگر کشورهای آزاد' احیا چین را شکست اقتصاد تنها برای دیدن پکن نیش بین المللی دست است که تغذیه آن است." Pompeo پیشنهاد ایجاد یک بلوک آنچه که او به نام "یک گروه بندی جدید همفکر سازمان ملل – جدید داد از دموکراسی" به مخالفت چین اگر چه او بود و نه خاص که کشورها باید پیوستن به.

او اشاره نمی کند "جامعه دموکراسی" است که در شرکت تاسیس شده توسط آمریکا و لهستان در دوران رئیس جمهور سابق بیل کلینتون دولت به ترویج جهانی حقوق بشر و حاکمیت قانون در سطح جهانی است که نادیده گرفته شده است و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.
چین در عین حال آغاز کرده است خود را در آن تلاش برای ایجاد اتحاد با زیرساخت ها و بسته های کمک مالی به کشورهای در حال توسعه.

آن را ایجاد یک بلوک از سازمان ملل که با رای های آن در حوزه های مختلف سازمان ملل متحد و دیگر نهادهای بین المللی که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از در خارج شد.

وزارت امور خارجه شده است محدود کردن ویزا برای چین و حزب کمونیست مقامات درگیر در سین کیانگ و تبت و هنگ کنگ و محدود کردن تعدادی از دانش آموزان چینی و روزنامه نگاران مجاز به آمدن به ایالات متحده است.

علاوه بر این تجارت و خزانه ادارات باید هر دو اعلام کرد تحریم های جدید علیه چین است. آنها هشدار داده اند خصوصی ما و شرکت های خارجی از پتانسیل مجازات و ریسک اعتباری در صورتی که شروع یا ادامه کسب و کار با نهادهای دخیل آمریکا در نقض حقوق بشر و یا سرکوب آزادی در هنگ کنگ است.

روز چهارشنبه دولت چین دستور داد برای بستن کنسولگری خود را در هوستون با استناد به مالکیت معنوی و سرقت و اقدامات نامناسب به نمایندگی از دانشجویان و محققان و رفتار مغایر با قانونی دیپلمات توسط مقامات کنسولی مستقر در تگزاس سیتی.

چین را محکوم کرد این اقدام به عنوان ظالمانه و هشدار داده است این امر در قرعه کشی شرکت پاسخ.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن