Austin پیرس برنده RCS با حداکثر سرعت دویدن ویژگی اهدا برنده به علامت Dobmeier بازیابی

که در آن سوراخ اعلام کرد او کمک خواهد خود را $1,200 بررسی از RCS به Dobmeier این winningest راننده در RCS تاری

توسط NEWSATROPAT در 21 تیر 1399

که در آن سوراخ اعلام کرد او کمک خواهد خود را $1,200 بررسی از RCS به Dobmeier این winningest راننده در RCS تاریخچه است که در دوره نقاهت یک St. Paul, Minn., بیمارستان پس از توفنده در جهان از قانون شکنان نژاد هفته گذشته در ویسکانسین.

"علامت گذاری به عنوان احتمالا می خواهد در اینجا بیش از هر کسی گفت:" پیرس که گذشت جید Hastings برای سرب با هشت دور به رفتن. "من فقط می خواهم برای اهدای این را به او و من امیدوارم که او احساس کمی بهتر است."

Dobmeier مجروح خود را L3 و L4 مهره در خواستگاری سقوط در دریاچه سرو جاده سریع السیر. او تحت عمل جراحی برگشت یک هفته پیش و تصویری ارسال شده در Facebook صفحه جمعه را به او نشان داد در نظر گرفتن چند مرحله در بیمارستان است.

پیرس زد که در آن Dobmeier معمولا اجرا می شود در RCS -- بالا شیار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"این خوب بود از بالا به سمت مسیر و جایی که علامت گذاری شده اند که در حال اجرا بود او اینجا بوده است" گفت: پیرس. "اگر او تا به حال شده است در اینجا او را احتمالا در پیروزی خط. که خود stomping زمین وجود دارد."

پیرس به حال سریع ترین ماشین تمام شب به او ارسال شده سریعترین دامان در مرحله مقدماتی در 10.506 ثانیه است. خود را در سریع ترین زمان دامان در ویژگی 11.204 ثانیه و او را ضرب و شتم هیستینگز به پرچم ایستاده 1.131 ثانیه است. وید Nygaard پایان یافته است سوم پس از باب مارتین و جک Croaker. مارتین تا به حال قوی اجرا با شروع از پشت 18-ماشین میشه.

پیرس با صبر و حوصله منتظر به Hastings که برنده دو هفته پیش در RCS.

"ما فقط نیاز به دریافت برخی از دامان اتومبیل به نگه دارید تا جید" گفت: پیرس. "آنها نتوانستند او را نگه ندارد اما خروج Turn 4 او شروع به رفتن را از طریق برخی از نرم و صاف کردن مسائل و من در بر داشت یک کمی آینده از طریق وسط است. بنابراین کردم که خوشبختانه شوربا ماشین هرگز در راه من است."

داستین رشته تحت سلطه مدل اواخر ویژگی, شروع, ششم, آن را ندارد او را به مسابقه به جلو. توسط میدوی نقطه, او مسلط و در یک نقطه او در نیمه دامان رهبری در این زمینه است.

براد Seng دوم به پایان رسید و پس از لنس Schill که برنده میانه تغییر ویژگی قبلا در این شب.

رشته نیز سوار بالا شیار به نفع خود.

"است که یک راه اندازی مجدد من چک کردن صفحه شیار و آن نگاه مانند آن شروع به در آمده گفت:" رشته. "من قادر به بادبان در سراسر وجود دارد و تا به حال رایگان قایقرانی در آن نقطه است."

رشته اعتبار RCS برای پیگیری کار گرفت که پس از فصل گذشته.

"این احساس بیشتر شبیه رودخانه شهرستانها پیگیری کرده ایم" گفت: رشته. "آنها قطع برخی از بانک مرکزی آن را در پاییز گذشته و بالا لین واقعا نشده است وجود دارد برای ما. امشب ما قادر به استفاده از آن. این آهنگ واقعا مسابقه خوبی امشب."

در میانه اصلاح ویژگی, Schill ضرب و شتم مت Schow به پرچم ایستاده 1.267 ثانیه است. جیمی Dietzler سوم به پایان رسید و به دنبال آن پرستون خودرو و رایان Schow.

تاکر Pederson برنده خیابان از ویژگی های برگزاری داگ VanMill توسط 0.282 ثانیه است. Pederson آغاز شده و در ردیف جلو و نیز اول شد RCS راننده به جشن در پیروزی خط به عنوان مسیر پرده برداری چشمگیر تصویری هیئت مدیره شب جمعه.

6

رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر

جمعه نتایج

خیابان

گرما -- 1. Ryan Johnson; 2. جان Halvorson; 3. نیک Minske

دوم گرما -- 1. ست Klostreich; 2. داگ VanMill; 3. تاکر Pederson

از ویژگی های-1. Pederson; 2. VanMill; 3. Halvorson; 4. Johnson; 5. Trey هس

میانه modifieds

گرما -- 1. Alex Murphy; 2. رایان Schow; 3. لنس Schill

دوم گرما -- 1. کایل Longland; 2. Reise Stenberg; 3. پرستون Carr

از ویژگی های-1. Schill; 2. مت Schow; e. جیمی Dietzler; 4. Carr; 5. رایان Schow

Sprints

گرما -- 1. تیم Estenson; 2. وید Nygaard; 3. Austin پیرس

دوم گرما -- 1. جید Hastings; 2. اردن Adams; 3. شین Roemeling

از ویژگی های-1. پیرس; 2. هیستینگز; 3. Nygaard; 4. باب Martin; 5. جک Croaker

اواخر مدل

گرما -- 1. داستین رشته; 2. لنس Schill; 3. براد دوم

دوم گرما -- 1. تام کورکوران; 2. بردی Troftgruben; 3. Troy Schill

از ویژگی های-1. رشته; 2. Seng; 3. لنس Schill; 4. Troy Schill; 5. کوین رابرتسونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن