به عنوان داکوتای شمالی می شود ‘امن کاتیون’ مقصد امیدوار COVID-19 باقی می ماند

دولت های زیبایی غیر قابل انکار است اما آن را به دور هزينۀ برای بسیاری از مسافران است.

جالب اینجاست که همان جغرافیایی انزوا به نظر می رسد یکی از داکوتای شمالی اصلی تساوی برای گردشگران در طول تابستان COVID-19.

کم جمعیت دولت و اطراف آن منطقه شروع به ظهور به عنوان یک پناهگاه برای کسانی که به دنبال به دور از COVID-19 شیوع بیماری در سراسر کشور و محدودیت هایی که با آنها می آیند.

سارا Otte کلمن دولت مدیر گردشگری و بازاریابی گفت: داکوتای شمالی تبدیل شدن به یک “امن کاتیون” مقصد جاده معلق می تواند بسیار مورد نیاز پوشش نقره ای برای هنوز در دوره نقاهت محلی صنعت مهمان نوازی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

خارج از درخواست اطلاعات از داکوتای شمالی گردشگری بخش هستند تا در 43 از 50 متحده Otte کلمن گفت.

در یک راه عجیب و غریب دولت گردشگری پیام تراز وسط قرار دارد با “طبیعی” اجتماعی فاصله قبل از همه گیر رسید. Otte کلمن پرده برداری شعار “خود را دنبال کنجکاوی و نه جمعیت” در ماه ژانویه به عنوان بخشی از یک کمپین به فروش مسافران در داکوتای شمالی فضاهای باز و فرصت تفریح.

او فکر می کند برخی از خارجی ها از دیدن این تابستان به دولت به عنوان واقعی به دلیل آن را نمی باید به دوباره اختراع خود را به جای COVID-19 ملاحظات.

اما افزایش اخیر در ورود از خارج از کشور مسافران نیست همه خوب است. آن می تواند پیامدهای نامطلوب برای داکوتای شمالی اگر گردشگران از COVID-19 نقاط مانند تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا را ویروس با آنها به دولت است. بر خلاف آن مکان داکوتای شمالی staved خاموش عظیم افزایش موارد جدید و نگهداری آن بازگشایی طرح در مسیر.

کربی کروگر دولت مدیر کنترل بیماری گفت: مقامات بهداشت همیشه با در نظر گرفتن این ایده است که مسافران می تواند در معرفی این بیماری به اهالی داکوتای شمالی, اما او اشاره کرد که آن را یک راه مشترک این ویروس در دولت است.

مقامات در حال تلاش به اعتصاب تعادل بین حق جلوگیری از COVID-19 انتقال و اجازه می دهد ساکنان و کسب و کار به بازگشت به یک حس عادی البته با ماسک و فاصله, کروگر گفت.

وی با اشاره به اقدامات شدید مانند reinstituting اجباری قرنطینه سفارشات برای کسانی که به وارد کردن و یا reentering دولت نبوده است گرفته شده است. او گفت: ترویج آموزش و پرورش در مورد اقدامات احتیاطی اساسی برای برگزاری این ویروس در بررسی دولت است تمرکز اصلی.

آهسته بازگشت برای گردشگری

همانطور که در فقط در مورد هر گوشه ای از جهان داکوتای شمالی بخش گردشگری رنج می برد به شدت در طول بیماری همه گیر.

دولت از دست رفته نزدیک به 600 میلیون دلار پیش بینی شده بازدید کننده صرف و $46 میلیون نفر در دولت های محلی و مالیات بر درآمد بین اواسط ماه مارس و اواخر ماه ژوئن Otte کلمن گفت. در میانه ماه گذشته اشغال هتل ماند فقط بالای 40 درصد به دور نرمال در تابستان سطوح. بسیاری از ضرر و زیان با توجه به نزدیکی-مجموع افت در سفر کسب و کار و کنوانسیون.

اما به عنوان داکوتای شمالی درخواست تجدید نظر به یک سفر جاده ای به مقصد تقویت دولت صنعت گردشگری به نظر می رسد به انجام کمی بهتر از همتایان خود در بسیاری از کشورهای دیگر Otte کلمن گفت.

چارلی جانسون رئيس جمهور و مدیر عامل فارگو-مورهد کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گفت: بازدید کنندگان از 31 متحده به استثنای ایالت مینه سوتا و داکوتای شمالی آمده اند از طریق این مرکز بازدید کنندگان پس از بازگشایی آن در 22 ژوئن.

در حالی که این مرکز دارای هنوز تنها در حدود نیمی از آن عادی تابستان, ترافیک, جانسون گفت: او را تشویق اخیر سربازان ارتش در گردشگران است. این مرکز با استقبال بیش از 200 بازدید کنندگان از خارج از کشور در کمتر از دو هفته با بسیاری از آمدن از ایلینوی و ایندیانا و اوهایو.

به تازگی جانسون گفت: مرکز دیده است بیشتر اهالی تگزاس و کالیفرنیا ،

او گفت: اداره توصیه می کند در خارج از کشور بازدید کنندگان را به یک سفر جاده ای در سراسر کشور و جنوبی آن همسایه برای دریافت یک طعم و مزه از Dakotas.

وجود مقید کردن تقاضا برای مردم به خارج از خانه های خود و آنها احساس بسیار امن تر رانندگی از پرواز” جانسون گفت. “ما سعی می کنید به آن را آسان برای آنها را به انجام این کار زمانی که آنها به ما مراجعه بیش از حد.”

یکی از اداره تایید سفر جاده متوقف می شود توسط تئودور روزولت پارک ملی در غرب داکوتای شمالی. این پارک که بازگشایی در مه, یکی از دولت جاذبه های بالا در غیر pandemic بار.

رئیس رنجر اعطای Geis گفت: ملاقات با خانواده به پارک از سراسر کشور است چیدن و توریستی شهر Medora شروع به نگاه مانند آن را به طور معمول در تابستان.

او گفت: برخی از بازدید کنندگان در پارک روشن برنامه های خود را از بازدید بالا-عفونت مناطق, اما او تا به حال صحبت برای هر کسی که به صراحت گفت: آنها آمدند تا داکوتای شمالی به دلیل نرخ پایین COVID-19 انتقال است.

‘این ویروس هنوز وجود دارد”

در طول همه گیر Otte کلمن گفت: آژانس “با احتیاط ترویج” داکوتای شمالی گردشگری و تاخیر برخی از کمپین های تبلیغاتی با اذعان به این که خطر این ویروس هنوز هم در یمن ، او گفت: کارکنان متمرکز در بازاریابی به ساکنان داکوتای شمالی و در نزدیکی متحده در حالی که پوسته پوسته شدن پشت تبلیغات در شیکاگو است. آژانس هرگز قصد دارد برای انجام توسعه در دور بازارهای مانند تگزاس یا کالیفرنیا.

دولت گردشگری بالا پروموتر گفت: “بهداشت عمومی به شماره یک” با اشاره به یک اقتصاد سالم نمی تواند وجود داشته باشد بدون یک دولت سالم.

Sara Otte Coleman Submitted photo

سارا Otte کلمن ارسال عکس

در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در دولت سابق بهداشت افسر Mylynn steve sisko صادر قرنطینه منظور در اواخر ماه مارس برای مسافران از کشورهای با میزان بالای جامعه گسترش یافته است. آن را بعد از اصلاح به درخواست تنها برای مسافران بین المللی از ورود به دولت است.

Otte کلمن اضافه شده است که با دولت های پیشرفته تست و تماس با ردیابی عملیات او امیدوار است مقامات بهداشتی می تواند در جلوگیری از مصرف آن محدود مرحله دوباره.

کروگر گفت: هدف از مقامات بهداشت این است که به اطمینان حاصل شود داکوتای شمالی ساکنان و بازدید کنندگان را از اقدامات مناسب برای جلوگیری از گسترش COVID-19 قبل از هر گونه محدودیت در حرکت خواهد بود لازم است. او گفت: گام های عملی از شستن دست, ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله هنوز هم مهم است. وی افزود که ساکنان آینده از بالا-عفونت های منطقه ممکن است بخواهید به خود قرنطینه به مدت دو هفته و حتی اگر آن را دیگر از نظر قانونی مورد نیاز است.

“مردم مشتاق هستند به خارج و لذت بردن از داکوتای شمالی تابستان چون بدجور کوتاه, و من آنها را سرزنش نیست” کروگر گفت. “بودن در خارج از منزل بزرگ است. ما فقط تشویق مردم به ادامه به برخی از اقدامات احتیاطی اساسی برای کمک به کاهش خطر گسترش ویروس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de