به روز شده: بن بست پلیس با مرد سنگر در گرند فرک اقامت وارد چهارمین ساعت

یک فرد مورد علاقه است که می گویند پلیس درگیر شده اند ممکن است در یک آدم ربایی است سنگر در یک خانه در 12th Ave

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399

یک فرد مورد علاقه است که می گویند پلیس درگیر شده اند ممکن است در یک آدم ربایی است سنگر در یک خانه در 12th Avenue North در گرند فرک. 7:30 p. m., مظنون شد و هنوز هم در داخل خانه به عنوان وارد بن بست چهارم آن ساعت.

پلیس با استفاده از دو غیر کشنده فلش-bang دستگاه ها در بن بست های اخیر در حدود 7:30 p. m. در اطراف آن زمان پلیس همچنین گفت: گمان می برند که آنها باقی خواهد ماند و تمام شب را در صورت لزوم.

با توجه به ماموران در صحنه چهار شنبه, جولای 21, فرد اعتقاد بر این است که شکسته به خانه است و احتمالا مسلح. از 6 بعد از ظهر وجود دارد به نظر می رسد به چند نفر در داخل محل اقامت هر چند که رسما تایید نشده باقی مانده است.

فقط قبل از 6:30 p. m. اجرای قانون گفت: تماشاچیان که آنها در نظر گرفته شده برای استفاده از یک صدای بلند برای منحرف کردن اذهان مردم در داخل در حالی که ارتباطات تحویل داده شد به محل اقامت. سر و صدا شنیده می شود توسط ساکنان منطقه به زودی پس از برنامه ریزی شده و عمدی.

فقط بعد از 5 بعد از ظهر GFPD سرهنگ دریک Zimmel به خبرنگاران گفت: در صحنه ای که پلیس و چنگال بزرگ منطقه ای با مگس کش زدن تیم در حال کار برای متقاعد کردن فرد به بیرون آمدن از خانه مسالمت آمیز است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

فرد دارای چندین فعال حکم برای دستگیری او اگر چه Zimmel گفت که او مطمئن نیستید از ماهیت آن حکم.

ساکنان شمال از چنگال بزرگ دریافت یک پناهگاه در محل سفارش به عنوان مأموران اجرای قانون به دنبال مظنون در پا در اوایل بعد از ظهر سه شنبه.

Zimmel گفت هرالد فقط قبل از 4 بعد از ظهر که پلیس هنوز در حال کار به منظور بررسی اطلاعات در مورد شک دارم, اما این است که نه اعتقاد به یک تهدید فوری برای امنیت عمومی.

"آن فرد است و و در حال حاضر فرار افسران," او گفت:. "ما فقط می خواهم به زودی که مردم نمی آمد با او قبل از ما می توانیم."

Zimmel گفت: شرایطی که منجر به فرد در حال فرار از پلیس هنوز تحت بررسی است. او گفت: یک گزارش ممکن است ساخته شده است که شامل فرد صبح روز سه شنبه در مورد حادثه ای که صورت گرفت روز پیش اما پلیس هنوز در حال بررسی اعتبار آن گزارش بود.

"من نمی خواهید برای دریافت بیش از حد عمیق به حدس و گمان" او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن