باستان شناس آمریکا برای جعل باستان آثار باستانی کشف شده در روم سایت حفاری در اسپانیا

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 13 ژوئن 2020 11:01:15 pm

در سال 2006 گیل اعلام کرده بود که او پیدا کرده بود تعدادی از آثار در روم باستان شناسی سایت alba flores-Veleia در اسپانیا سرزمین باسک. (عکس: تلگراف.co.انگلستان)

در سال 2006 Eliseo گیل اعلام کرد که او پیدا کرده بود تعدادی از آثار که او ادعا مورخ بازگشت به قرن سوم میلادی.

بیش از یک دهه پس از صعود به شهرت برای چه بود پس از آن اعتقاد به ‘pathbreaking’ تاریخی اکتشافات باستان شناس اسپانیایی Eliseo گیل بوده است محکوم به بیش از دو سال در زندان به اتهام جعل آثار باستانی موجود در روم باستان حل و فصل سی ان ان گزارش شده است.

گیل و همکار خود فیزیکدان Rubén Cerdán در روز چهارشنبه شد به جرم تقلب و نگهداری نادرست ، Cerdan ادعا کمک گیل تولید غلط صحت گواهی برای آثار باستانی در سوال. در حالی که Cerdán دریافت 15 ماه حکم گیل را صرف دو سال و سه ماه و 23 روز پشت میله های زندان بر اساس گزارش تلگراف.

در سال 2006 گیل اعلام کرد که او پیدا کرده بود تعدادی از آثار در روم باستان شناسی سایت alba flores-Veleia در اسپانیا سرزمین باسک. این آثار باستانی که او ادعا مورخ بازگشت به قرن سوم میلادی گنجانده شده است یکی از قدیمی ترین تصاویر از مصلوب شدن عیسی مسیح به عنوان به خوبی به عنوان برخی از اولین نشانه های زبان باسک حک بر روی قطعات از خاک رس است. در آن زمان گیل ادعا و اکتشافات خود را “بازنویسی کتاب های تاریخ”, نگهبان گزارش شده است.

اما دو سال بعد یک چند رشته ای پانل از کارشناسان متهم گیل و تیم خود را از دستکاری باستان آثار باستانی پس از پیدا کردن چندین تناقض در اطلاعات آنها ارائه شده بود. نوشتن بر روی خاک رس بریده نیست نحو مناسب و برخی از املای بودند مدرن تر از این تیم در ابتدا ادعا کرد که این پنل گفت.

گیل و همکاران سابق خود نگهداری می شود که آثار باستانی واقعی بودند و آنها را از اتهام فریب زمانی که آنها رفت و در دادگاه در ماه فوریه است. با توجه به نگهبانزیر اسپانیایی قانون — زندان کمتر از دو سال به طور کلی به حالت تعلیق تا زمانی که متهم هیچ قبل از اعتقادات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>