دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 'قوی' اجرایی به منظور حفاظت از آثار تاریخی

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 27 ژوئن 2020 8:03:23 am رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلو

توسط NEWSATROPAT در 8 تیر 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 27 ژوئن 2020 8:03:23 am
donald trump, trump executive order on monuments, destruction of monuments in US, george floyd protests رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در اوایل روز جمعه در توییتر که او تا به حال به منظور امضا و نام آن را "قوی". (AP Photo/اوان Vucci)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی برای حفاظت از بناهای یادبود و مجسمه های جدید رو موشکافی در میان تازه بحث بر سر این ملت نژادپرست آغاز شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده بود به اقدام در اوایل این هفته پس از پلیس مانع تلاش های معترضان به پایین کشیدن مجسمه اندرو جکسون در یک پارک در سراسر از کاخ سفید است.

منظور روز جمعه خواستار دادستان کل برای محاکمه به حد کمال از قانون هر فرد یا گروهی که از بین می برد و یا vandalises یک بنای یادبود و یا مجسمه. قانون فدرال مجوز مجازات تا 10 سال زندان برای "عمدی آسیب" از اموال فدرال.

نظم همچنین خواستار حداکثر دادستان برای هر کسی که تحریک به خشونت و فعالیت های غیر قانونی و تهدید دولت و سازمان های اجرای قانون محلی است که قادر به محافظت از بناهای تاریخی با کاهش بودجه فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در اوایل روز جمعه در توییتر که او تا به حال به منظور امضا و نام آن را "قوی".

در روز قبل از آن رئیس جمهور با استفاده از توییتر به تماس برای دستگیری معترضان درگیر با تلاش برای پایین آوردن جکسون مجسمه از پارک لافایت.

او را بازتوییت کرد FBI می خواستم پوستر نمایش تصاویر از 15 معترضان که می خواستم برای "vandalization از اموال فدرال".

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: "بسیاری از مردم در زندان با بسیاری از دیگران که در پی برای Vandalization از اموال فدرال در پارک لافایت. 10 سال زندان!"

او همچنین گفت در توییتر که او اوراق قصد دارد به صرف تعطیلات آخر هفته در نیوجرسی مرکزی خانه را به ماندن در واشنگتن "را به مطمئن شوید که قانون و نظم اجرا شده است".

"این arsonists دولت برای غارتگران و آشوبگران شده اند تا حد زیادی متوقف شد" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "من در انجام آنچه لازم است برای امن نگه داشتن جوامع ما و این مردم را به عدالت به ارمغان آورد!"

همچنین به عنوان خوانده شده | توضیح داد: چگونه George فلوید اعتراضات مجبور حساب میان آمریکا برندها

معترضان دوشنبه شب اقدام به کشیدن جکسون مجسمه را با طناب و زنجیر است. پلیس دفع معترضان و مهر و موم کردن لافایت پارک شده بود بازگشایی عمومی برای بیش از یک هفته پس از تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید در دست پلیس در ایالت مینه سوتا.

روز سه شنبه پلیس پاک کردن کل منطقه در اطراف گوشه ای از 16 و ثانیه, خیابان ؟ تحت فشار قرار دادند و تظاهر به دور از تقاطع بود که به تازگی تغییر نام Black Lives Matter پلازا توسط شهرستان.

آمار منتشر شده توسط اداره پلیس شهری نشان می دهد که نه نفر دستگیر شدند سه شنبه شب و در مجموع 12 دستگیر بین دوشنبه و چهارشنبه. وجود دارد هیچ اعتراض مربوط به دستگیری پنج شنبه با توجه به MPD داده است.

تظاهر کنندگان شده اند به طور فزاینده ای جسارت مورد هدف قرار دادن مجسمه تلقی توهین آمیز یا نامناسب است.

در ژوئن 19, یا Juneteenthاین روز به مناسبت پایان برده داری در ایالات متحده تشویق جمعیت puled پایین مجسمه مؤتلفه ژنرال آلبرت پایک. مجسمه ایستاده بود در زمین فدرال بود و در برابر تلاش های قبلی توسط واشنگتن DC دولت آن را حذف کنید.

با توجه به شرکت کنندگان افسران پلیس بودند در صحنه اما تلاش برای دخالت.

هدف از این مجسمه تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر محافظه کاران است. بلافاصله پس از رحلت اساسنامه سرنگون شد و به آتش کشیده تهمت به نام حادثه یک "ننگ به کشور ما!" در توییتر.

روز سه شنبه او در توئیتر خود نوشت: "من مجاز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط است."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن