فعال COVID-19 موارد همچنان به صعود در داکوتای شمالی, 2 ساکنان مرگ از بیماری

وجود دارد در حال حاضر 970 اهالی داکوتای شمالی شناخته شده مبتلا به این ویروس مارک بالاترین نقطه از این بیماری ه

توسط NEWSATROPAT در 3 مرداد 1399

وجود دارد در حال حاضر 970 اهالی داکوتای شمالی شناخته شده مبتلا به این ویروس مارک بالاترین نقطه از این بیماری همه گیر و پرش از نزدیک به 50 از روز شنبه به رکورد قبلی

در همین حال وزارت امور خارجه گزارش افت قابل ملاحظه در ساکنان بستری با بیماری است. وجود دارد در حال حاضر 37 اهالی داکوتای شمالی در بیمارستان بستری با COVID-19 پایین 20 از روز شنبه. سخنگوی وزارت نیکول Peske گفت: ممکن است تاخیر در گزارش از بیمارستان ها به دولت کمک زیادی کاهش می دهد.

این گروه همچنین جمعه اعلام کرد که یک ویلیامز شهرستان در 80s و مک اینتاش شهرستان در 50s فوت کرده اند از این بیماری است. مانند تقریبا هر شمالی Dakotan است که تسلیم به بیماری بخش گزارش که هر دو مردان اساسی شرایط بهداشتی.

این اداره می گوید 99 اهالی داکوتای شمالی درگذشت, از بیماری, از جمله 75 ساکنان Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. شصت و چهار نفر از مرگ و میر آمده اند در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هنوز هم وجود دارد چهار مرگ و میر است که باقی می ماند در یک "اصل مثبت" دسته که بدان معنی است که یک حرفه ای پزشکی مشخص شد که COVID-19 شد علت مرگ اما فرد آزمایش شد برای این بیماری در حالی که او زنده بود. اگر این مرگ و میر در حال شمارش به سمت رسمی تعداد مرگ به عنوان آنها در چند کشورهای دیگر مانند نیویورک وجود دارد خواهد بود 101 قربانیان این بیماری که اقامت در دولت است.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه به دولت است "نه در مسیر درست" با فعال موارد بستری و تست مثبت نرخ در حال افزایش است. بورگوم التماس کرد با ساکنان به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی به سرعت گسترش ویروس اما او گفت که او نمی خواهد شماره یک ایالت اجباری ماسک جهت مانند مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

بیست و نه از موارد جدید آمد از Cass County, که دیده است عفونت های رو به رشد پس از کاهش در اوایل این ماه. دولت پرجمعیت ترین شهرستان در حال حاضر 163 فعال موارد تا شش از پنج شنبه.

نیمی از موارد جدید آمد از Burleigh شهرستان که شامل بیسمارک. شهرستان است که با تجربه سازگار افزایش عفونت در طول ماه گذشته یک بار دوباره فعال ترین موارد در دولت با 211. مورتون شهرستان که نشسته فقط در غرب Burleigh شهرستان و شامل مندن گزارش هفت مورد جدید.

نه موارد جدید آمد از چنگال بزرگ شهرستان است که می پیوندد Cass و Burleigh در داشتن بیش از 100 فعال شناخته شده موارد با 104 در حال حاضر آلوده ساکنان.

هشت مورد جدید آمد از Richland County, که شامل وپیتون و در حال حاضر دارای 15 فعال موارد است.

هفت مورد جدید آمد از ویلیامز شهرستان که شامل ویللیستن. این شهرستان دیده شده است یک افزایش چشمگیر در موارد بیش از سه هفته گذشته و پس از تا حد زیادی اجتناب از بدترین بیماری همه گیر برای بیش از سه ماه. شهرستان در حال حاضر دارای 87 شناخته شده فعال موارد است.

بیست و نه استان ها گزارش حداقل یک مورد جمعه از جمله بسیاری از کوچک روستایی شهرستانهای استان است.

حدود 2.7 درصد از 4,664 نتایج آزمون جمعه اعلام کرد برگشتم مثبت اما بیش از نیمی از آزمايشات انجام شده بر روی کسانی که قبلا تست شده برای این بیماری است. دانشگاه جانز هاپکینز که محاسبه نرخ مثبت با استفاده از تنها کسانی که تست شده برای اولین بار دریافتند که به طور متوسط 6.5 درصد از اهالی داکوتای شمالی آزمایش بیش از یک دوره یک هفته ای برگشتم مثبت است.

داکوتای شمالی نمی کند به طور منظم گزارش هفت روز نورد متوسط برای رای مثبت به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر انجام دهید اما بورگوم متعهد شنبه به گزارش 14 روز نورد متوسط نرخ دولتی وب سایت.

بورگوم گفت که او فکر نمی کنم دولت به صورت مصنوعی کاهش رای مثبت از جمله نتایج آزمون از ساکنان بودن مجددا اضافه کرد که با اضافه کردن مجدد آزمون به معادله یک قطعه لازم از اطلاعات را برای سیاست گذاری.

در مجموع 5,614 داکوتای شمالی ساکنان آزمایش مثبت اما 4,545 بهبود یافته اند.

دولت اعلام کرده است که نتایج حاصل از 279,909 آزمون, اما بسیاری از ساکنان تست شده اند بیش از یک بار.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن