بانک جهانی کارکنان شی به برزیل مهاجرت بیش نژادی نظرات

توسط: رویترز | برازیلیا | منتشرشده: ژوئن 25 سال 2020 12:00:46 pm صندلی هیئت مدیره اخلاق کمیته Guenth

توسط NEWSATROPAT در 5 تیر 1399
توسط: رویترز | برازیلیا | منتشرشده: ژوئن 25 سال 2020 12:00:46 pm
Eastern Dedicated Freight Corridor (EDFC), world bank funding Eastern Dedicated Freight Corridor (EDFC), bihar west bengal freight corridor صندلی هیئت مدیره اخلاق کمیته Guenther Schoenleitner گفت: بانک جهانی را تحمل کند اظهارات نژادپرستانه توسط هر کسی خدمت وجود دارد از جمله مدیران اجرایی. (فایل)

این انجمن به نمایندگی از کارکنان در بانک جهانی روز چهارشنبه خواسته است که برزیل نامزدی ابراهیم Weintraub به مدیر اجرایی بررسی می شود بیش از گذشته خود را نژادی نظرات و نگرانی های دیگر با توجه به نامه دیده می شود خبر داد.

Weintraub یکی از بلندترین پردازان جناح راست در جمهوری Jair Bolsonaro دولت استعفا داد و به عنوان وزیر آموزش و پرورش در هفته گذشته گفت: او را به پیوستن به بانک جهانی.

او هدف از یک دادگاه عالی کاوشگر پس از انتشار یک نوار ویدئویی از جلسه هیئت دولت که در آن او خود را با نام قضات "bums" که باید در زندان هستند.

جهان کارمندان بانک به نام بانک کمیته اخلاق به حالت تعلیق Weintraub را نامزدی در حالی که بررسی این که آیا گذشته خود اظهارات در خط با کد رفتاری برای مدیران. Weintraub نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

بانک جهانی کارکنان اشاره کرد Weintraub نظرات در توییتر که مسخره چینی لهجه سرزنش چین برای COVID-19 و متهم چین به دنبال تسلط بر جهان است.

در میان دیگر اعتراض نامه با اشاره به Weintraub اظهارات برابر حفاظت از اقلیت ها و گذشته خود را به عنوان وزیر به لغو برخی از مسابقه بر اساس سهمیه بندی در دانشگاه ها.

در پاسخ به این کارکنان, نامه, صندلی هیئت مدیره اخلاق کمیته Guenther Schoenleitner گفت: بانک جهانی را تحمل کند اظهارات نژادپرستانه توسط هر کسی خدمت وجود دارد از جمله مدیران اجرایی.

اما در پاسخ او دیده می شود توسط "رویترز" Schoenleitner گفت: نه مدیریت بانک و نه کمیته اخلاق به حال هر گونه نفوذ بر نامزدی و انتخاب یک مدیر اجرایی که می تواند موضوع را به هیئت مدیره کد پس از تبدیل شدن به یک عضو.

برزیل دارای یک اکثریت رای گیری قدرت در یک گروه از نه کشور است که باید با پر کردن یک موقعیت خالی و بنابراین Weintraub می تواند انتخاب شود به عنوان مدیر اجرایی تا پایان ترم جاری در Oct. 31.

Weintraub است تحت بررسی توسط برزیل فدرال حسابرسی دادگاه در پرسش از اینکه آیا او در سفر خود به ایالات متحده در یک دیپلماتیک گذرنامه پس از خروج از دفتر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب