خواهد حل و فصل سازمان در کانادا زنده ماندن همه گیر?

وجود دارد یک نیاز اساسی برای فن آوری سرمایه گذاری در بخش زیرساخت ها است. این شامل نیاز به پشتیبانی فن آوری آمو

توسط NEWSATROPAT در 18 تیر 1399

وجود دارد یک نیاز اساسی برای فن آوری سرمایه گذاری در بخش زیرساخت ها است. این شامل نیاز به پشتیبانی فن آوری آموزش کارکنان. آینده از حل و فصل بخش است که یکی از آن صورت دیجیتال را گسترش خواهد داد. هنوز ماهیت حل و فصل و در صورت عدم وجود یک بیماری همه گیر است که در آن خدمات را تا حد زیادی ادامه به عمومی مواجه است. بخش قدرت محور در آن embeddedness در جامعه با نیروی کار تا حد زیادی از پس زمینه های مهاجر.

های آژانس تجارب عامل تحت COVID-19 از جمله چالش ها و بهترین شیوه های مهم است. برای این که موثر فرهنگ بخش نیاز به یک تغییر را به یکی از برجسته توسط یک اخلاق "های بدون ترس و یا رقابت". این نیاز به حرکت به دور از گذشته نئولیبرالی روش به آژانس عملیات اعمال شده توسط دولت تأمین کنندگان مالی با تاکید بر ارزش ها و شیوه های آژانس رقابت و لاغر مدل بودجه.

ما باید تشخیص دوگانه نقش بخش غیر انتفاعی در هر دو ارائه خدمات و حمایت است. دفاع عملکرد بسیار مهم است برای حل و فصل بخش به دلیل آن را فراهم می کند صدای خود را به مهاجران از عدالت اجتماعی دیدگاه. بی عدالتی پرده برداری توسط COVID-19 می توان بیان شده توسط آژانس حل و فصل ترویج سیاست و برنامه نویسی اصلاحات و پشتیبانی از.

به عنوان حل و فصل بخش شکل-شیفت به 'طبیعی' در پست COVID-19 جهان وجود دارد خواهد بود در تلاش برای تعریف آنچه که واقعیت خواهد بود. آن را به شکل دیگری دور از نئولیبرالی ریاضت اقتصادی یا بحران هموار کردن راه برای یک "مترقی باز' را به آدرس خودنمایی نابرابری آشکار ساخته توسط همه گیر? مترقی سیاست در دستور کار خواهد بود فعلیت از طریق بخش حمایت کند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن