وحشی را Dumba زانو زده در طول سرود

EDMONTON, Alberta — مینه سوتا وحشی defenseman مت Dumba شد اولین NHL بازیکن را به زانو زدن در ایالات متحده' سر

توسط NEWSATROPAT در 12 مرداد 1399

EDMONTON, Alberta — مینه سوتا وحشی defenseman مت Dumba شد اولین NHL بازیکن را به زانو زدن در ایالات متحده' سرود ملی هنگامی که او تا قبل از بازی روز شنبه بین Chicago Blackhawks و روغن صنعتی در ادمونتون.

Blackhawks goaltender مالکوم Subban و Oilers defenseman Darnell, پرستار, که هر دو سیاه و سفید کانادایی ها هر کدام با قرار دادن یک دست بر روی Dumba شانه طول سرود. Dumba نیز کانادا.

"در طول این همه گیر چیزی غیر منتظره اما دیر رخ داده است: جهان از خواب بیدار به وجود نژادپرستی نظاممند و چگونه عمیقا ریشه آن در درون جامعه ما" Dumba, 26 گفت: در یک سخنرانی پرشور. "نژادپرستی خلقت انسان ساخته شده و همه از آن است که بدتر از ما جمعی رفاه. نژاد پرستی همه جا هست. نژاد پرستی همه جا هست و ما نیاز به مبارزه با آن.

"از طرف NHL و هاکی تنوع داد ما نذر و وعده به ایستادن برای عدالت و مبارزه برای آنچه درست است. من می دانم دست اول به عنوان یک اقلیت بازی بزرگ بازی هاکی غیر قابل توصیف و دشوار و چالش هایی که با آن آمده است. هاکی تنوع داد و NHL بچه ها می خواهند به احساس امن و راحت و رایگان فکر هر زمان آنها را وارد یک عرصه است. من در مقابل شما ایستاده اند امروز به نمایندگی از این گروه و به شما قول می دهم که ما را به مبارزه علیه بی عدالتی و مبارزه برای آنچه درست است."

هاکی تنوع اتحاد مشروط فعلی و سابق NHL بازیکنان با یک ماموریت "برای ریشه کن کردن نژادپرستی و عدم تحمل" در این ورزش است. این سازمان تشکیل شد در ماه ژوئن پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینه سوتا است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Akim Aliu و Evander کین به عنوان موسسان هاکی تنوع داد در حالی که Dumba, Trevor دیلی Wayne Simmonds, کریس استوارت و جوئل بخش اعضای کمیته اجرایی.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن