ویس: آیا تغییر آب و هوا تغییر قزل آلا جریانهای?

معلوم است هیچ پاسخ آسان وجود دارد. مانند بسیاری از چیزهایی که در برخورد با تغییرات آب و هوایی این پیچیده, حتی

توسط NEWSATROPAT در 25 تیر 1399

معلوم است هیچ پاسخ آسان وجود دارد. مانند بسیاری از چیزهایی که در برخورد با تغییرات آب و هوایی این پیچیده, حتی برای کارشناسان.

کولر آب با هوا گرمتر به نظر می رسد متناقض است. اما در اینجا خبر از طرف: تغییرات آب و هوایی در این منطقه به معنای بسیار بیشتری آسمانی. این بدان معناست که آب بیشتری به ما پیچیده زمین شناسی کارست با بسیاری از لایه های از سنگ. هنگامی که آن بیرون می آید از کسانی که سنگ های آن اغلب حدود 48 درجه; که کولر آب خواهد افزایش جریان موجود و شاید اضافه کردن بیشتر مایل ماهی قزل آلای آب.

ماهی قزل آلای قهوه ای یافت شده در چند شاخه از ریشه رودخانه -- یک انشعاب از بالای رودخانه می سی سی پی در جنوب شرقی مینه سوتا -- که در آن آب بود و خیلی بیش از حد گرم برای خنک-آب-loving ماهی قزل آلا. پیدا کردن ماهی قزل آلا وجود دارد یک بار شاید اما نه سه یا چهار بار در طول چند سال گذشته. پس چرا آنها وجود دارد ؟

Lonnie Hebl, 51 گفت: او بچه, Dylan, Hoot, 13, شده صید ماهی قزل آلای قهوه ای در شمال شعبه ریشه رودخانه در جنوب شرقی مینه سوتا است. Hebl گفت: او چند ماهی قزل آلا وجود دارد در 1970s و یا 80s, اما هیچ چیز پس از آن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سپس بوق زدن, گیر افتاد, زیبا ماهی قزل آلا در سال گذشته است.

"من واقعا نمی دانم آنچه در آن بود," او گفت:. "من هرگز گرفتار یک ماهی قزل آلای قهوه ای قبل از."

"من فکر می کردم سیگار مقدس, من را دیده اند یک ماهی قزل آلای قهوه ای گرفتار در اینجا در سال" Hebl گفت. در سال گذشته, در واقع, Dylan گرفتار سه ماهی قزل آلا و گفت همسایه یکی. که کشش از ریشه رودخانه است شاید 15 مایل از هر گونه تعیین شده ماهی قزل آلای آب.

به عنوان او صید به تازگی برای هر گاز گرفتن Hoot گفت: همسایه نیز گزارش دیدن یک مقدار بزرگتر ماهی قزل آلا در رودخانه است. او نگاه کرد و گفت: او را دیدم 8 اینچ قهوه ای در سر یک riffle.

کارشناسان به طور کلی پاسخ به این که "این پیچیده است."

در اینجا چیزی است که برخی از آنها گفت:

  • جف سبز منطقه ای وزارت منابع طبیعی اب شناسی گفت: ما در حال گرفتن بیشتر باران آن را در واقع ممکن است که آب می تواند کولر. وی افزود: یکی دیگر از پیچ و تاب: حفاظت خاک ورزی یا بازنشستگی زمین از تولید. که بیشتر اجازه دهید بیشتر تراوش آب به داخل زمین به جای در حال اجرا. "آن را از بعضی جهات," او گفت:.
  • تونی Runkel ارشد زمین شناسی با مینه سوتا زمین شناسی توافق کردند که "این قابل تصور." اما او گفت: به دنبال چند دهه پایین جاده آب گرم می تواند به دلیل آب زمین است و دمای متوسط سالانه برای یک منطقه و آن را با گرم شدن. همچنین برخی از چشمه نزدیک متصل به سطح آب تا آب هرچه به زودی پس از آن باران می روم کمتر زمان برای آن را به او گفت. "است که با اضافه کردن یک دسته کامل از آب سرد," او گفت:.
  • دکتر دیلن Blumentritt یک وینونا دانشگاه علوم استاديار مانند Runkel گفت: چگونه تغییر تحت تاثیر این جریان بستگی به اعماق زمین آب است و قبل از آن وارد جریان. نه همه زمین آب است 48 درجه است. "این است که واقعا سیستم پیچیده" او گفت:. "در آن طول می کشد بسیاری از مردم سعی کنید به شکل از این مسائل."

او اضافه کرد که او نیز نگران است که باران های سنگین در حال شستن بیشتر و بیشتر رسوب به نهرها و رودخانه ها و همچنین آسیب رساندن یا از بین بردن زیستگاه.

2010 مطالعه از توزیع ماهی در ویسکانسین, پیش بینی وخیم آینده برای آب سرد ماهی قزل آلا در دولتی که بیش از 50 سال آینده. "به طور کلی رو به کاهش گونه های از دست رفته قابل ملاحظه ای بیشتر جریان از ظهر از افزایش گونه به دست آورد. هر سه آب سرد و 16 سرد‐ماهی های آب و چهار نفر از 31 گرم‐ماهی های آب شد پیش بینی کرد به کاهش چهار ماهی های آب گرم باقی می ماند همان و 23 گرم‐ماهی های آب به افزایش توزیع. ... نتایج حاصل از این مطالعه نشان می دهد که حتی افزایش کوچک در تابستان هوا و درجه حرارت آب با توجه به گرم شدن آب و هوا خواهد شد که اثرات عمده در توزیع جریان ماهی در ویسکانسین."

2013, دانشگاه مینه سوتا مطالعه قزل آلا جریان در منطقه نیز گفت: همه چیز بسیار پیچیده است اما به طور کلی آن را به نظر نمی آید خوب برای ماهی قزل آلا به دلیل تغییر معنی خواهد بود که جریان خواهد بود "حرارتی نامناسب. ... به طور کلی تحت چنین شرایط تابستان آب سرد زیستگاه در این جریان خواهد بود محدود به headwater و به تدریج کوچکتر و مناطق پایین دست از آب های زیرزمینی تغذیه چشمه ها در طول تابستان است."

تغییر آب و هوا نیز تاثیر رودخانه می سی سی پی در راه بسیاری از کارشناسان هرگز فکر نمی کردم. مگان مور DNR رهبر تیم برای مدت طولانی نظارت بر منابع از می سی سی پی گفت: این رودخانه شده است قادر به تنظیم به تمام آب بالا بوده که بودجه آن برای سال. اما می توانید آن را خیط و پیت کردن زئوپلانکتون از سیستم به طوری سریع است که بسیاری از ماهی که در آن بستگی دارد می توانید آن را دریافت کند, او گفت:. چقدر بد این است که ناشناخته است, او گفت:.

به عبارت دیگر آن را پیچیده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de