ویرجینیا شهر ساخته شده در اطراف مؤتلفه ژنرال دوباره به بررسی هویت آن

توسط: نیویورک تایمز | Lexington | منتشر شده در تاریخ: جولای 27, 2020 12:48:59 pm

Lexington, virginia town, Confederate Circle, Stonewall Jackson Memorial Cemetery, world news, indian express مجسمه استون وال جکسون در موسسه نظامی ویرجینیا در Lexington, Va., 24 جولای سال 2020 است. در Lexington, Va., که در آن Robert E. Lee و استون وال جکسون به خاک سپرده شد, مردم در حال ارزیابی مجدد townÕs روابط به یک میراث است که نماد برده داری و ظلم و ستم. (Eze Amos/نیویورک تایمز)

نوشته شده توسط رید J. Epstein

آن را به یک درایو کوتاه در لکزینگتون از یک خانه در مؤتلفه دایره گذشته استون وال جکسون یادبود قبرستان و بیش به Robert E. Lee هتل که در آن مردم محلی مانند به توقف برای یک نوشیدنی.

ممکن است گردشگران وجود دارد به دنبال جهت به Lee Chapel و یا یکی از دو استون وال جکسون مجسمه ها در شهر است. آنها ممکن است به واشنگتن و لی دانشجوی دانشگاه پارو قایق رانی پایین Maury رودخانه به نام مؤتلفه اقیانوس شناس متی Fontaine Maury.

اگر درمان های پزشکی مورد نیاز ساکنان می تواند سر به استون وال جکسون در بیمارستان. برای مواد غذایی وجود دارد یک مواد غذایی شیر در Stonewall مربع که نیست دور از شورشی ریج جاده فقط تا راه را از استون وال استریت و خیابان جکسون.

برای 150 سال Lexington یک منظره شهر واقع در ویرجینیا Blue Ridge Mountains شناخته شده به جهان خارج به عنوان محل استراحت نهایی لی کنفدراسیون عمومی فرماندهی در طول جنگ داخلی و جکسون که لی به عنوان خود را “بازوی راست.” آنها فرم صورت روزانه وجود در اینجا است که مدت طولانی است که افسار به پیکرنگاری از جنگ داخلی و آن دو معروف ترین مؤتلفه ژنرال که میراث اتحاد چشمانداز به شهر فرهنگ مانند جولای رطوبت.

اما Lexington دیگر یک سنگر و استحکامات از محافظه کاری. آن است که یک شهر دانشگاهی لیبرال در حدود 7000 نفر که رای دادند و 60% برای هیلاری کلینتون در چهار سال پیش و در سال 2018 به 70 درصد از رای خود را به حزب دموکرات سنا نامزد Tim Kaine. Black Lives Matter, نشانه, نقطه, ویندوز از مرکز شهر و فروشگاه ها و ساکنان نیست و حمایت جمهوری خواه برای ریاست جمهوری پس از رونالد ریگان.

این دوئل احساسات محل Lexington در خصوص ظریف تقاطع بحث ملی بیش از مؤتلفه بناهای تاریخی و نمادهای. به عنوان آمریکایی ها اعتراض نژادی و بی عدالتی را تخریب مجسمه ها و بناهای یادبود به Confederates شهر می یابد خود را بازشناسی هویت خود تقسیم بین رشد ضروری است برای از بین بردن نمادهای برده داری و دهه های فرهنگی و اقتصادی به Confederates که مبارزه برای حفظ آن است.

“هنگامی که شما به احاطه همه از نمادهای آن را فقط یک راه زندگی” گفت: مرلین الکساندر, 67, تنها, سیاه, عضو شورای شهر. “در آن بود که تا همین اواخر بود که تحقق برای من بود که چنین اعتراض از جامعه که احساس این نمادها و نشانه ها نیاز به پایین آمدن می شود و یا تغییر کند.”

جلسات شورای شهرستان در ماه جولای شده است تقریبا به طور کامل اختصاص داده شده به این سوال از این شهر متعلق به گورستان به نام Jackson; یک جلسه به طول انجامید پنج ساعت پایان با اتفاق آرا پس از نیمه شب رای به حذف علائم تحمل جکسون نام. جلسه دوم آغاز شد و با درخواست از ساکنان برای قرار دادن علائم ، این شورا قصد دارد یک جلسه در روز جمعه برای بحث در مورد نام جدید با یک رای ممکن است در ماه سپتامبر.

“من برای این روز از مردم شکایت در مورد چاههای و میراث فرهنگی” گفت: Lexington, شهردار, فرانک فریدمن.

الکساندر گفت: آن را به حال هرگز به او رخ داده است به پیشنهاد مصرف جکسون نام گورستان اعتقاد داشتند که این امر باید بدون پشتیبانی از سفید Lexingtonians. “بسیاری از زندگی من آمده اند به درک که این ها چیزهایی هستند که باید فقط شده این است که راه آن است و این روشی است که همیشه رفتن به,” او گفت:.

برای چند دهه, نام Lexington را مؤتلفه forebears عمدتا رفته بلامنازع. 2011 شورای شهر رای به منع پرواز مؤتلفه پرچم در شهری تبلیغاتی جلب یک طرح دعوی در دادگاه در نهایت اخراج توسط یک دادگاه تجدید نظر فدرال از فصل های محلی از فرزندان جانبازان مؤتلفه; تا این بهار هیچ کس تا به حال پیشنهادی از بین بردن جکسون به نام از گورستان که در آن قوی مجسمه به طور کلی افزایش می یابد بالاتر از خانواده خود را طرح.

در واشنگتن و لی دانشجويان درجه هنوز هم می آیند با پرتره از آن دو همنام و در موسسه نظامی ویرجینیا که در آن جکسون تدریس قبل از جنگ سال اول دانش آموزان ملزم به دوباره تصویب 1864 نبرد جدید در بازار به عنوان مؤتلفه سربازان.

هنوز نگرش را آغاز کرده اند برای تغییر در سال های اخیر است. گریس کلیسای اسقفی مرکز شهر کاهش یافته است Robert E. Lee از نام آن در سال 2017 و در سال گذشته به محلی طلایه دار شورا تغییر نام آن از استون وال جکسون منطقه شورای ویرجینیا Headwaters شورای.

بزرگتر تغییرات در حال حاضر جریان در شهر است که یک جمعیت کمتر از 9 درصد. Carilion های Va.-بر اساس مراقبت های بهداشتی کنگلومرا که صاحب استون وال جکسون در بیمارستان گفت: این امر تغییر نام به Rockbridge بیمارستان جامعه. فرانچسکو Benincasa که خانواده صاحب Robert E. Lee, هتل, روز جمعه گفت که این امر می تواند تغییر نام “جین” از ماه آینده آغاز کنیم.

“این یک کمی سخت به نام تجاری مهمان نوازی پس از ژنرال” Benincasa در مصاحبه ای گفت:.

Lexington دانشگاه روبرو هستند خود را حساب. در واشنگتن و لی 79 درصد از ارومیه رای دادند در جولای 6 به نوار لی نام از مدرسه باعث هیئت امنا به اعلام “یک متفکر و روند مشورتی” به بررسی لی میراث.

یکی از طرفداران پیشرو نگه داشتن لی نام لوکاس E. مورل یک آبراهام لینکلن محقق است که رئیس سیاست گروه. او استدلال کرد که نام افتخارات لی کمک به مدرسه — او به رهبری و احیای آن پس از جنگ — بدون قضاوت در مورد رهبری خود را از مؤتلفه ،

“ما می توانیم جداگانه لی لشکرکشی کنفدراسیون و خود را به عنوان نماد یا شخص مقدس حامی شخص از دست رفته به علت از خود قابل ستایش سهم به دانشگاه” مورل گفت. “برای حذف لی به نام بگو با تشکر از شما برای این هدیه ای از صرفه جویی در این کالج, اما ما درک نمی که سهم به حدی است که ما فکر می کنم ما باید همچنان به افتخار شما.”‘

در موسسه نظامی ویرجینیا تا 2015 تمام دانش آموزان لازم بود از ادای احترام به مجسمه جکسون هنگام عبور از آن است. عمومی دانشگاه, مدرسه اتحاد خود را حفظ محافظه کار سیاست و پس از دیوان عالی از آن دستور به پذیرش زنان در سال 1996.

اما ویرجینیا سیاست خارجه است که حاکم بر مدرسه تغییر کرده است. دموکراتها کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی. رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم یک سال 1981 VMI فارغ التحصیل است که کار را به پایین دولتی مؤتلفه آثار “دارای اعتماد به نفس است که VMI مدیره از بازدید کنندگان را فراموش درست” گفت: سخنگوی اعطای Neely.

جنیفر کارول Foy, یک عضو از ویرجینیا مجلس نمایندگان که در سال 2003 در میان اولین گروه از زنان فارغ التحصیل از VMI گفت: جکسون مجسمه باید نقل مکان کرد و به یک موزه شده است.

“ما نمی توانیم بگوییم در ویرجینیا که ما برای کسب و کار باز است اما ما بسته به تنوع و شمول” گفت: Foy که در حال حاضر در حال اجرا برای فرماندار. “هیچ کودکی به نظر می رسد در یک Confederate monument و احساس الهام گرفته است.”

دیوید Sigler, یک عضو شورای شهر که فارغ التحصیل از واشنگتن و لی و با این نسخهها کار به عنوان کمک های مالی مدیر در VMI گفت: تغییر نام استون وال جکسون گورستان باید اولین حرکت محوری به شهر هویت و دور از آن هم گذشته است.

“ما صاحبان کسب و کار کوچک آنها باید محصولات خود را به فروش, وعده های غذایی برای آماده سازی آنها در جداول پر شده در رستوران,” او گفت:. “من احساس می کنم بد اگر آنها از دست دادن یک مشتری به خاطر ما تغییر نام گورستان. اما من فکر می کنم ما ممکن است به دست آوردن دو مشتری برای هر یک از ما ممکن است از دست دادن در دراز مدت اگر ما تا یک بعدی.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme