ویتنام گزارش اولین ویروس مرگ پس از چند ماه موفق مقابله

توسط: رویترز | هانوی | منتشر شده در تاریخ: جولای 31, 2020 2:26:28 pm 45 آخرین بیماران با سن بین 27 و 8

توسط NEWSATROPAT در 10 مرداد 1399
توسط: رویترز | هانوی | منتشر شده در تاریخ: جولای 31, 2020 2:26:28 pm
vietnam news, vietnam coronavirus cases, coronavirus outbreak in vietnam, wold news, indian express 45 آخرین بیماران با سن بین 27 و 87 مرتبط به سه بیمارستان و دو درمانگاه در Danang, با توجه به وزارت بهداشت. (فایل)

ویتنام و ثبت آن در اول مرگ از COVID-19 روز جمعه پس از پیروزی ستایش دیگران در سراسر جهان برای یکی از موفق ترین بیماری همه گیر پاسخ به شامل رمان شیوع کروناویروس.

این کشور از 96 میلیون رفته بود 100 روز بدون عفونت قبل از غیر منتظره خوشه ای از موارد جدید ظاهر در آسیای مرکزی و محبوب شهرستان رفت و آمد مکرر از Danang یک هفته پیش.

ویتنام وزارت بهداشت در روز جمعه گزارش 45 عفونت های جدید در این شهرستان به مناسبت جنوب شرقی آسیا کشور بزرگترین واحد-روز پرش در موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

پایتخت آن هانوی آغاز شده است جرم coronavirus تست, بسته, کافه ها و کاباره ها ممنوع اجتماعات بزرگ و خواست دهها هزار نفر از مسافران داخلی به گزارش به مقامات این کشور درهم شامل تازه گسترش ویروس.

بیمار 428 یک 70 ساله که به نظر می رسد که قرارداد این بیماری در Danang درگذشت روز جمعه رسمی ویتنام News Agency (VNA) گفت.

45 آخرین بیماران با سن بین 27 و 87 مرتبط به سه بیمارستان و دو درمانگاه در Danang, با توجه به وزارت بهداشت که یک شبه فرستاده ویژه نیروی کار از کارشناسان بهداشت و درمان همراه با بیش از 1000 سلامت کارگران به شهرستان برای کمک به رسیدگی به وضعیت رو به وخامت وجود دارد.

نیروی کار شامل 65 کارشناسان بهداشت که قبلا کمک به مبارزه با کروناویروس در دیگر epicentres در ویتنام وزارت گفت.

مقامات در Danang در حال ساختمان 1000-تخت بیمارستان صحرایی به سهولت بار در این شهر و بیمارستان و چهار است که تحت مستند زیر یک سری از موارد وجود دارد.

به تازگی تایید عفونت در Danang باید برداشته تعداد کل موارد در ویتنام به 509.

برخی از کارشناسان می گویند ویتنام می تواند پرداخت برای خوشنودی پس از موفقیت اولیه متوقف کردن ویروس با خدمات عادی به سرعت از سرگیری, facemasks استفاده کمتر و مسافرت داخلی فعالیت فزاینده.

Danang شده بود هولناک با بازدید کنندگان با استفاده از تبلیغات برای احیای گردشگری بخش صدمه دیده مرز تعطیلی و بین المللی ممنوعیت پرواز طراحی شده برای مهر کردن ویروس.

موج فعلی ترسیم شده است به Danang اما منبع نامشخص است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن