پورت: ما نمی توانیم چشم پوشی از آنچه در پزشکی و علم در جوامع انجام داده اند به تضعیف خود اعتبار

که تیتر بیش از رابین Huebner مقاله در مورد دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی بهداشت عمومی استاد دکتر پل کارسون. آن

توسط NEWSATROPAT در 26 تیر 1399

که تیتر بیش از رابین Huebner مقاله در مورد دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی بهداشت عمومی استاد دکتر پل کارسون.

آن را جالب خوانده است.

من تحسین کارسون ترویجی در گذشته است. او را از انجام بسیاری از کار را به عقب براند در جهل و در اطراف این موضوع از واکسن ، در Huebner مقاله او برنامههای عدم اعتماد عمومی در پزشکی و علم جامعه میان COVID-19 بیماری همه گیر.

"به همه گیر می پوشد در اعضای پزشکی و علم در جوامع در حال به چالش کشیده و با تخفیف با افزایش فرکانس" Huebner نوشت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این عبارت درست است و در حالی که روند رانده است حداقل در بخشی از توطئه-addled مزخرف میفروخت در رسانه های اجتماعی و اخبار تلویزیون ما نمی توانیم چشم پوشی از آنچه در جوامع علمی و پزشکی انجام داده اند به مصالحه و اعتماد عمومی را در آنها.

برای مثال این راه است که جامعه به کار گرفته Black Lives Matter تظاهرات در میان این بحران بهداشت عمومی.

در جولای 6 مقاله برای نیویورک تایمز مقاله نویس مایکل پاول نوشت: در مورد مشخصات بالا دانشمندان و پزشکان بودند که سریع به محکوم کردن تظاهرات علیه coronavirus مستندات به عنوان خطرناک گردهمایی که بدون شک تسریع گسترش ویروس اما درست چند هفته بعد از تایید بسیار بزرگتر و بیشتر متعدد Black Lives Matter تظاهرات به عنوان امن است.

"به طور غریزی بسیاری از ما در بهداشت عمومی احساس تمایل قوی به عمل در برابر انباشته نسل نژادی و بی عدالتی" دکتر مارک Lurie, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه براون گفت: پاول. "اما ما باید صادقانه: چند هفته قبل از ما انتقاد معترضان برای استدلال به باز کردن اقتصاد و گفته بود که رفتار خطرناک است. من هنوز دست و پنجه نرم کردن با آن است."

از دست و پنجه نرم موجه است زیرا این تصور که به نوبه خود از وقایع به بزرگتر این است که بهداشت عمومی از اظهارات کارشناسان بهداشت عمومی در حال رفتن به فیلتر از طریق سیاست از کسانی که ظاهرا هدف کارشناسان.

ما صحبت های زیادی در مورد تنوع در جامعه ما و چگونه می توان آن را دشوار است برای الهام بخشیدن به اعتماد به موسسات از افرادی که احساس می کنم به نمایندگی در آن نهاد.

به طور معمول این بحث دارای محور در چیزهایی مانند نژاد و جنسیت.

وجود دارد به اندازه کافی زنان در دفتر ؟ آیا مردم به اندازه کافی از رنگ در اخبار رسانه ها ؟

اگر این سوالات مهم هستند چرا این سوال ایدئولوژیک تنوع در علوم و دانشگاه مهم است ؟

در Huebner مقاله, Carson اشاره به رای گیری توسط تحقیقات پیو نشان می دهد که رابطه بالا به طور کلی برای دیدگاه علمی پزشکی و کارشناسان هر چند او اشاره می کند که اعتماد نیست یکنواخت در سراسر خطوط سیاسی. "متاسفانه که هنوز هم به نظر می رسد برای جدا کردن تا حدودی در خطوط حزبی. من نمی فهمم که" او گفت:.

او ممکن است اشاره به این نظرسنجی پیو از ممکن است.

این بود که در آن یافته ها: "در میان دموکرات ها و کسانی که متمایل به حزب دموکرات 53 درصد زیادی از اعتماد به نفس در پزشکی دانشمندان به عمل در جهت منافع عمومی از 37 درصد در ماه ژانویه 2019. اما در میان جمهوری خواهان و کسانی که لاغر جمهوریخواه 31 درصد بیان مقدار زیادی از اعتماد به نفس در پزشکی دانشمندان تقریبا همان است که در سال 2019 (32%). به عنوان یک نتیجه وجود دارد در حال حاضر 22 درصد تفاوت بین گروه های حزبی وقتی که می آید به اعتماد به دانشمندان پزشکی."

شاید این حزبی تفاوت ریشه در برخی از پرهیاهو و ایدئولوژیک از اظهارات ظاهرا هدف علم کارشناسان ؟

برای هر جامعه به خوبی عمل عمومی باید اعتماد آن نهاد.

دانشمندان و پزشکان بله, اما همچنین روزنامه نگاران و مقامات دولتی. "اعتماد یک عنصر کلیدی در راز سس خوشحال کشورهای اسکاندیناوی و به خوبی اداره اماکن مانند سوئیس و کانادا" کوین ویلیامسون نوشت به صورت ملی بررسی در اوایل این هفته. "هنگامی که شما تعداد زیادی از اعتماد و تعداد زیادی از همکاری شما می توانید اجرای برنامه های بیشتر به طور موثر اداره سازمان با اعتماد به نفس بیشتر و تعداد در هر دو بخش عمومی و بوروکرات به رفتار خود را با یک سطح معقول از صداقت و scrupulousness."

است وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد به امریکا در حال حاضر.

بخشی از آن را با خود خدمت هرج و مرج عامل اشغال کاخ سفید در حال حاضر, اما فرسایش اعتماد در موسسات مانند روزنامه نگاری طولانی قبل از شروع به تهمت آمد. خود را افزایش محصول است که فرسایش و نه علت آن.

علت اعتقاد من این است که سیاست و فرهنگ است که تمامي وجوه جامعه ما مهم ترین موسسات هستند نه نماینده بزرگتر است.

بدتر بسیاری از افراد مسئول این موسسات به نظر نمی رسد به مراقبت زیادی در مورد این مشکل.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در rport@forumcomm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن