تصویری, تماس, جدا کردن اتاق خواب: Bolsonaro اولین COVID هفته

توسط: PTI | برازیلیا | به روز شده: ژوئیه 12 سال 2020 3:08:03 pm فایل – در این مه 25, 2020, فایل, عکس,

توسط NEWSATROPAT در 22 تیر 1399
توسط: PTI | برازیلیا | به روز شده: ژوئیه 12 سال 2020 3:08:03 pm
COVID hits dozens of Latin leaders including presidents فایل – در این مه 25, 2020, فایل, عکس, رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro پوشیدن یک ماسک صورت در میان coronavirus همه گیر می ایستد در میان هواداران او به عنوان برگ اقامت رسمی الوردا کاخ در برازیلیا, برزیل. Bolsonaro گفت: شنبه, جولای 7, او آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ماه از کم اهمیت جلوه دادن ویروس به شدت در حالی که مرگ و میر نصب شده به سرعت در داخل کشور است. (AP Photo/Eraldo پرز فایل)

پس از ماه که در آن رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro عنوان COVID-19 موازین اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و بیشتر دوری می گزیدند ماسک هر دو coronavirus احتیاطی بخشی از خود را منزوی زندگی این هفته در محل اقامت رسمی در برازیلیا پایتخت.

Bolsonaro 65 نفر اعلام کرد و گفت او آزمایش مثبت برای این ویروس و تا به حال تجربه کرده تب و درد و بی قراری است. او اوراق یک سفر برنامه ریزی شده بود به شمال شرقی Piauí دولت و همه جلسات خود را برای این هفته تبدیل شد به تماس های ویدئویی.

یکی بود با سابق کنگره روبرتو جفرسون رئیس جمهور محافظه کار PTB ، جفرسون به اسوشیتد پرس گفت که او به ریاست جمهوری Planalto کاخ نشسته و در مقابل یک تلویزیون بزرگ که در آن او می تواند Bolsonaro در موقت در محل اقامت خود را.

"من در بر داشت رئیس جمهور خوب سرخ مایل. در سلامت بسیار خوب" جفرسون گفت شنبه. "من فقط او را دیدم سرفه یک بار وقتی که من ساخته شده یک شوخی است." پس از تشخیص خود Bolsonaro برگزار شد جلسات مجازی تقریبا هر روز با خورخه الیویرا, دبیر کل از دولت به ثبت نام در اسناد و مدارک رسمی. با توجه به اولیویرا یک پروتکل ایجاد شد تا کار می تواند انجام دیجیتالی.

این نیز چگونه Bolsonaro مصاحبه داوطلبان به وزارت آموزش و پرورش گفت: در Facebook در روز پنج شنبه. روز بعد او به نام به پست میلتون Ribeiro سابق معاون مکنزی دانشگاه در سائو پائولو که موعظه در یک کلیسای پروتستان در سانتوس خارج از شهر.

تنها تعداد کمی از مشاوران که قبلا آلوده به کروناویروس جدید می تواند نزدیک به Bolsonaro در طول هفته یکی از آنها گفت:. فرد کاهش یافته بود به نام با استناد به عدم مجوز برای صحبت با روزنامه نگاران. Bolsonaro همچنین برخی از صرف زمان در بعد از ظهر در مقابل قصر با عکاسان خبری 400 متری در طرف دیگر باغ. او تا به حال ملاقات حامیان او در آن باغ تا, تشخیص, اما دیگر هیچ.

روال جدید نشانه یک استارک تغییر برای Bolsonaro که صرف ماه حضور در تظاهرات با خود طرفداران رفتن به نانوایی ها و کامیون مواد غذایی مخلوط و ممزوج شدن. او گاهی اوقات کاهش یافته است به پوشیدن ماسک. او در تمسخر محدودیت شهرداران و فرمانداران اجرا برای جلوگیری از گسترش ویروس استدلال اقتصادی اثرات می تواند درد و رنج بیش از این ویروس که او بارها و بارها به نام "کمی آنفولانزا." Bolsonaro در زمان قرص هیدروکسی کلروکین به مدت پنج روز از دوشنبه تا جمعه با توجه به یک عضو از ریاست جمهوری تیم پزشکی که خواست نمی توان با استناد به بیمار محرمانه و چون کسی نیست مجاز به صحبت های عمومی. این دارو هیچ اثر ثابت شده در درمان COVID-19 و می تواند باعث عوارض جانبی مانند آریتمی قلبی با توجه به مطالعات پزشکی. به عنوان یک نتیجه Bolsonaro قرار گرفت به electrocardiograms و آزمایش خون فرد گفت.

برزیل دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت که رئیس جمهور را تجربه کرده است هیچ پزشکی با مشکلات خود را درمان.

دستیار صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: Bolsonaro خواب در یک اتاق خواب به نگه داشتن بانوی اول میشل Bolsonaro امن. او زندگی می کند با او خود را پدر و پدر بزرگ.

در روز شنبه اولین بانوی مشترک یک عکس از او COVID-19 نتایج آزمون نشان او آلوده نیست.

"دختران من و من تست منفی برای COVID-19" او نوشت: در این پست در تایید Instagram account. "من از نماز." در پنج شنبه, Jair Bolsonaro خود را برگزار هفتگی پخش زنده Facebook. این بار او بود که همراه با یک وزیر و یا یک مترجم زبان اشاره به عنوان معمول است. گفت: با وجود او احساس خوبی به او گفت که او هنوز هم باید جدا در هفته آینده, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از آلوده هر کسی.

"من با عرض پوزش من نمی تواند ارتباط برقرار کردن با شما در اینجا. حتی در هفته آینده خواهد بود چرا که من فکر می کنم من خواهد شد هنوز به طور کامل رایگان از ویروس, بنابراین من نمی خواهد که کسی در کنار من در اینجا" Bolsonaro گفت: در پخش.

در حین پخش نبود او با پوشیدن ماسک. اما دستیار گفت: Bolsonaro در حال حاضر به طور منظم می پوشد تجهیزات برای محافظت از هر دو خانواده اش و بیش از 100 نفر از کارکنان که در محل اقامت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de