دره به قله: NCAA می دهد چراغ سبز اما کدام مدارس آماده برای رفتن ؟

NCAA این هفته به ترخیص کالا از گمرک برای مدارس را به دانش آموزان ورزشکار بازگشت به دانشگاه در رشته های ورزشی ف

توسط NEWSATROPAT در 2 خرداد 1399

NCAA این هفته به ترخیص کالا از گمرک برای مدارس را به دانش آموزان ورزشکار بازگشت به دانشگاه در رشته های ورزشی فوتبال و مردان و زنان, بسکتبال, آغاز ژوئن 1.

Missouri State اولین Missouri Valley فوتبال کنفرانس عضو به طور علنی از دولت است که حداقل برخی از ورزشکاران فوتبال آغاز خواهد شد به بازگشت به دانشگاه ژوئن 1.

UND و ایالتی داکوتای شمالی نیست و تعیین تاریخ بازگشت.

NDSU سر مربی مت Entz گفت WDAY را دم Izzo روز چهارشنبه که "هیچ تصمیم گیری شده است در زمانی که بازیکنان باز خواهد گشت."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از تدارکات سردرد به حرکت. از اتاق قفل پروتکل به تسهیلات دستکاری به تست دستورالعمل کالج مدیران در حال رفتن به مشغول است.

UND برنامه ریزی شده است برای باز کردن 2020 فصل هفت. 3 در خانه در برابر Valporaiso.

مبارزه با شاهین سر مربی بابا Schweigert در گفتگو با جنوب Illinoisan روزنامه درباره مختصر از سقوط اردوگاه.

"ما مورد استفاده قرار گرفتن تیم در چهار هفته" Schweigert گفت: در هفته گذشته. "ما فقط به خاطر این که راه آن بود. که هنگامی که ما یک بخش دوم مدرسه. بعضی از بچه ها اینجا بودند تمام تابستان. من فکر می کنم شش هفته بسیار بهتر و هشت هفته ایده آل است اما ما زندگی نمی کند در یک زمان که در آن ما می توانیم همه چیز ایده آل است."

سابق UND OL می یابد صفحه اصلی

سابق UND offensive lineman جرمی جنکینز که اعلام کرد یک حرکت به NCAA انتقال پورتال زودتر این offseason, در حال حاضر تصمیم به بازی در Augustana.

جنکینز 6-پا-7, 305-پوند ساوت الگین بیمار., بومی ها به عنوان پشتیبان حق در مقابله با 2020 بهار نمودار عمق.

آن مشغول بوده است offseason از نقل و انتقالات برای UND فوتبال است. سابق پشتیبان و کارفرمایی نوح استیفن گراور و گیرنده گسترده Izzy Adeoti قبلا اعلام نقل و انتقالات به NCAA Division II سنگ لغزنده.

Cornerback هیدن Blubaugh در حال اجرا به عقب مخفی میشن و ایمنی Jer دومینیک نیز هنوز در حال جستجو برای خانه های جدید است.

سابق UND مربی نام در مخلوط در خلیج سبز

در عجیب و غریب بسکتبال مردان مربیگری حرکت در ویسکانسین-Green Bay یکی سابق UND دستیار می تواند نهفته باشد و یکی دیگر در حال حاضر شایعه به یک نامزد برای سر مربی.

با توجه به Green Bay روزنامه Jimmie پرورش برخی از حمایت در میان خلیج سبز آلوم.

فاستر که صرف فقط یک فصل (2009-10) با UND سابق Green Bay دستیار. او در حال حاضر در برادلی و میلواکی بومی است.

خلیج سبز در فرد زمان و با قرارداد طولانی در سمت چپ به بازی, به تازگی راه جدا با سر مربی Linc Darner. یکی از Darner را دستیاران سابق UND دستیار و اخیر UND بسکتبال مردان سر کار مربیگری فینالیست Randall Herbst.

به طور خلاصه

-- سابق داکوتای جنوبی گیرنده گسترده لوی Falck است انتقال به نبراسکا. Falck تا به حال 70 جلب برای 774 متری و دو touchdowns از 2017-19.

-- وینیپگ شهردار برایان بومن به رسمیت شناخته شده سابق UND در حال اجرا به عقب بردی اولیویرا که به تازگی نجات یک سگ و صاحب آن در یک پارک سگ در این شهرستان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن