آمریکا: زن پس از اخراج از واکنش نژادپرستانه پارک رویارویی

توسط: AP | نیویورک | منتشر شده در تاریخ: 27 مه سال 2020 10:33:10 am این به طور گسترده ای به تماشای و

توسط NEWSATROPAT در 7 خرداد 1399
توسط: AP | نیویورک | منتشر شده در تاریخ: 27 مه سال 2020 10:33:10 am
این به طور گسترده ای به تماشای ویدئو — posted on Facebook by Christian کوپر و در توییتر با خواهر او — موجب اتهام نژادپرستی و منجر به امی کوپر اخراج شدن. (Screengrab)

کلامی اختلاف بین یک زن و یک سگ انداخته و یک مرد سیاه پوست تماشای پرنده در پارک مرکزی ممکن است به طور معمول رفته اند خسته شده اید در یک شهرستان مشغول با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

که تغییر زمانی که birdwatcher مسیحی کوپر جیبش تلفن خود را و اسیر امی کوپر تماس با پلیس به گزارش او در معرض خطر "آفریقایی-آمریکایی".

این به طور گسترده ای به تماشای ویدئو — posted on Facebook by Christian کوپر و در توییتر با خواهر او — موجب اتهام نژادپرستی و منجر به امی کوپر اخراج شدن.

"متاسفانه ما در عصر زندگی می کنند با چیزهایی مانند Ahmaud Arbery که در آن مردان سیاه و سفید دیده می شود به عنوان اهداف" مسیحی کوپر با سی ان ان گفت. "این زن فکر می کردم او می تواند بهره برداری از آن به نفع خود و من با داشتن آن است."

تقابل آغاز شد در اوایل صبح روز دوشنبه هنگامی که مسیحی کوپر گفت که او متوجه امی کوپر تا به حال اجازه دهید او cocker spaniel آن دسته سه تایی در برابر قوانین در ربط منزوی بخش مرکزی پارک محبوب با birdwatchers.

در یک Facebook پست او ادعا کرد که سگ شد "پاره شدن از طریق کشت" و به او گفت او باید به بخش دیگری از پارک. هنگامی که او خودداری کرد و او بیرون کشیده سگ رفتار باعث او را به فریاد او نمی آیند نزدیک سگ خود را.

امی کوپر نیز به او هشدار داده او را احضار مگر اینکه پلیس او را متوقف ضبط.

"من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من" امی کوپر شنیده است گفت: در این ویدئو به عنوان او می کشد پایین صورت خود ماسک و تلاش برای کنترل سگ خود را.

"لطفا در تماس با پلیس" مسیحی کوپر می گوید.

"وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد من در پارک مرکزی او در حال ضبط است و تهدید به خودم و سگ...لطفا پلیس بلافاصله!" او می گوید: در طول تماس قبل از او متوقف می شود ضبط.

پلیس می گویند در آن زمان آنها پاسخ داد: آنها هر دو از بین رفته اند.

در خرید اینترنتی, سرمایه گذاری, شرکت فرانکلین تمپلتون اعلام کرد روز سه شنبه بعد از ظهر آن را به حال اخراج امی کوپر گفت: "ما نمی تحمل نژادپرستی از هر نوع." یک گروه به نام رها فرشتگان Cocker Spaniel Rescue گفت: آن را به حال بازداشت سگ او را برای هم بودن. حیوان خانگی می تواند شنیده شود سرفه در این ویدئو پس از او گره آن را با این یقه با آن پاهای جلویی خارج از زمین.

امی کوپر منتشر شد عذرخواهی از طریق روابط عمومی خدمات سه شنبه شب گفته او "واکنش عاطفی و فرضیات نادرست در مورد نیت خود را".

"او به هر حال حق به درخواست که من دسته سه تایی سگ من در یک منطقه که در آن مورد نیاز بود," او گفت: در این بیانیه نوشته شده است. "من به خوبی آگاه از این درد که misassumptions و حساس اظهارات در مورد نژاد باعث و هرگز تصور کرده اند که من خواهد بود که در نوع حادثه رخ داده است که با کریس."

او به سی ان ان گفت زودتر سهشنبه, "من یک نژادپرست است."

"من فکر می کنم من فقط ترسیده بود," او گفت:. "هنگامی که شما به تنهایی در ربط شما نمی دانید که چه چیزی اتفاق می افتد. آن را قابل اغماض نیست دفاع."

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در این ویدئو نمونه نفرت است که "هیچ جایی در شهر ما".

"ویدئو از پارک مرکزی است که نژادپرستی ساده و ساده" د Blasio توییتی. "او به نام پلیس زیرا او یک مرد سیاه و سفید. حتی اگر او یکی از شکستن قوانین. او تصمیم گرفت او جنایی و ما می دانیم چرا."

در مصاحبه با نیویورک تایمز مسیحی کوپر نشان داد همدلی برای غریبه با او سهام یک نام.

"این یک کمی از دیوانگی من ناراحت کننده است که با" او گفت:. "اگر هدف ما این است که به تغییر عوامل زمینه ای, من مطمئن هستم که این زن جوان داشتن زندگی خود را به طور کامل از هم جدا در خدمت این هدف است."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن