به ما می گوید که دانشجویان خارجی با کلاس های آنلاین برای رفتن به دانشگاه نگاهی به گزینه های

نوشته شده توسط Karishma Mehrotra | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 8 سال 2020 7:31:16 am

US tells foreign students with online classes to go, universities look at options مدارس مانند هاروارد و پرینستون و جورج تاون اعلام کرد در حال حاضر عمدتا از راه دور-آموزش ترم. (Gretchen Ertl/نیویورک تایمز)

در یک شوک به دانشجویان بین المللی برای تحصیل در آمریکا, مهاجرت و گمرک (ICE) آمده است با یک بخشنامه و گفت آنها نمی تواند اجازه داده می شود در این کشور اگر خود را سقوط کلاس های در حال حرکت به طور کامل آنلاین. هر فرد از ورود به ایالات متحده و یا اقامت وجود دارد در نقض این به طور بالقوه می تواند اخراج شود.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس است مختل علمی تقویم دانش آموزان شده بود امیدوار به عنوان ICE دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه قبلا مجاز دانشجویان خارجی برای اقامت در این کشور به پایان خود بهار و تابستان دوره های آنلاین.

Mahi Luthra یک دانشجوی دکترا در علوم شناختی در دانشگاه ایندیانا انتخاب کرده بود برای انجام آنلاین-تنها دوره در پاییز به عنوان یک “گزینه امن تر” است اما در حال حاضر در برزخ زندگی در بزرگترین COVID-19 شیوع در جهان است.

توضیح داد | چگونه دولت آمریکا را دستورالعمل جدید برای دانشجویان خارجی بر سرخپوستان

“من خسته هستم از مغلوب ساختن پیشی جستن بداخلاقی است. این است که فقط در راه خود را وادار دانشگاه به باز پاییز است که معکوس به COVID گسترش یافته است. من راستش خیلی جای در خانه در هند در حال حاضر. من فقط ماندن در ما چون من دائما نگران هر حرکت جدید مغلوب ساختن پیشی جستن را. این آزار دهنده است که من در تلاش هستم خیلی به باقی می ماند در یک کشور است که من نمی خواهم به در حال حاضر و به نظر می رسد که نمی خواهید به من هم گفت:” Luthra که از بمبئی.

یخ بخشنامه صادر شنبه به ما وقت امر به F-1 ویزای غیر مهاجر برای کار علمی و M-1 ویزای غیر مهاجر را به صورت حرفه ای ترم. آن نیاز به مسئولان مدرسه به صدور ویزای جدید اشکال در ماه اوت 4 و به ارائه برنامه های عملیاتی در ژوئیه 15 اگر آنها در حال حاضر فقط و اوت 1 در غیر این صورت.

مدارس مانند هاروارد و پرینستون و جورج تاون اعلام کرد در حال حاضر عمدتا از راه دور آموزش ترم. در حال حاضر آن است تا به دانشگاه ها برای تصمیم گیری که آیا آنها اجازه می دهد در فرد دوره حتی اگر محدود برای کمک به دانشجویان بین المللی و اقامت در کشور است. یخ آزادی مطبوعات همچنین پیشنهاد کرد دانش آموزان در نظر گرفتن گزینه های مانند “انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی”.

چندین نهاد بلافاصله ایمیل فرستاده خود را به دانش آموزان نشان می دهد که آنها را مطمئن شوید که آنها در دیدار با الزامات. “من فکر می کنم آن را تاسف حاکم توسط یخ” گفت: برنت دانشگاه آریزونا معاون شهردار برای امور جهانی. “اما آن چه در آن است و ما را به انجام آنچه که ما نیاز به انجام است. ما اطمینان حاصل شود که دانش آموزان بین المللی از جمله دانش آموزان از هند را در فرد گزینه های در محوطه دانشگاه و حتی در این ترم به پایان می رسد تا آنلاین … من مطمئن هستم که دانشجویان بین المللی به دنبال وضعیت و ارزیابی اینکه آیا آنها می خواهند به ماندن در اینجا یا نه.”

دانشکده مشابه بلافاصله رسیدن در حمایت از. MIT استاد علوم سیاسی Vipin نرنگ گفت: هند اکسپرس: “وجود دارد همواره این نگرانی در مورد این آنلاین-تنها برای سود F1, کلاهبرداری, کسب و کار است. اما این بخشنامه به نظر می رسد کمی بیشتر دقت گردد به هدف قرار دادن موسسات مانند MIT. اگر همه آنها می خواهند این است که برخی از فرد جزء برای کلاس های آنلاین من خوشحال خواهید بود به انجام این کار است. اگر این اهداف مشروع دانش آموزان در موسسات مشروع و سپس هر راه گریز است که اجازه می دهد دانشکده ها و موسسات برای ایجاد یک کلاس ترکیبی خواهد بود استفاده قرار گیرد.”

UC برکلی دانشجویان آغاز شده گوگل ورق برای کمک به دانشجویان بین المللی مبادله با یک دانش آموز آمریکایی در فرد کلاس. دادخواست گردش به توقف #StudentBan یک بازی مشابه در یک هشتگ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح ممنوعیت مهاجرت از برخی کشورهای مسلمان می پردازد.

کمی بیش از 46,000 F-ویزا (که شامل دانش آموزان و اعضای خانواده) صادر شد به سرخپوستان در سال 2019 حدود 11 درصد از کل 3.9 لاخ چنین ویزا صادر شده که در سال سوابق وزارت امور خارجه آمریکا نشان می دهد. در میان مجموع 9,500 M-ویزا در سال گذشته 714 یا 7.5 درصد رفت و به سرخپوستان. سرخپوستان در F-ویزا و M-ویزا به مبلغ تقریبا 5 ٪ از همه سرخپوستان در ویزای غیر مهاجر در ایالات متحده در سال 2019.

این حرکت در می آید بر روی پاشنه از ما مسدود کردن ورود از کسانی که در ویزای H-1B. به زودی پس از این یخ, منظور رییس جمهور رسانه های اجتماعی پست های خوانده شده: “دموکرات ها نمی خواهید برای باز کردن مدارس در پاییز به دلایل سیاسی و نه به دلایل بهداشتی!” و “مدارس باید باز در پاییز!!!”

“این می تواند یک سرکوبگر تلاش برای به دست آوردن موسسات به باز کردن. آن را بی رحمانه به استفاده از دانشجویان به عنوان پیاده. آیا این دولت واقعا می خواهید برای رفتن به جنگ در برابر تمام موسسات آموزش عالی? موسسات مانند ما وابسته به درآمد حاصل از دانشجویان بین المللی” نرنگ گفت.

یک دانشجو در مقطع کارشناسی از بمبئی در دانشگاه برکلی گفت:

“دولت آمریکا به ساخت دانش آموزان انتخاب کنید بین خود و سلامت آموزش و پرورش خود را که مطرود است.” دانش آموزان درهم در روز دوشنبه برای پیدا کردن اطلاعات از دفتر بین المللی مشاوران. “آنها نیز تا به حال فقط یاد گرفته از این خبر همان زمان به عنوان ما. آنها هیچ پاسخ,” او گفت:.

یک دانشجوی هندی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو می گوید: “این به احتمال زیاد به علت یک تلویزیون تعداد زیادی از دانش آموزان به بازگشت به خانه در سراسر جهان که بسیار غیر مسئولانه از کشورهای پس از آن بیشترین شدت آسیب دیده کشور به عنوان در حال حاضر. اگر آنها می خواهند کمتر مهاجران وجود دارد راه های بهتر… اگر آن را امن نیست به شرکت در کلاس در فرد چگونه آن را امن برای پرواز؟”

گفت: تجربه کرده بود soured رویای آمریکایی برای او افزود: “بسیاری از دوستان من با توجه به گزینه های فراتر از ایالات متحده.”

“به عنوان کسی که مطالعات بین المللی آموزش و پرورش, من نگران است که این باعث آسیب پایدار به رابطه بین ما بالاتر آموزش و پرورش و دانش آموزان در سراسر جهان گفت:” دانشگاه ایالتی میشیگان و استاد مدیریت آموزشی برندان Cantwell. “این یک بازی سیاسی است.”

ما سیاست های مهاجرتی تحلیلگر در موسسه سیاست مهاجرت سارا پیرس گفت: “دولت جدید تغییرات فشار دانشجویان و دانشگاه ها به نفع کلاس های حضوری قبل از آن ممکن است بهتر است برای انجام این کار به دلایل بهداشتی. وجود ندارد و واضح دلیل قانونی برای دولت را به این تغییر دهید.”

وجود دارد حدود دو لاخ دانش آموزان هندی در آمریکا در 2019, پیشی تنها با چین با توجه به گزارش های ما مبتنی بر Institute of International Education (IIE). دانشجویان بین المللی که اغلب نه در وام های مالی, کمک حدود 45 میلیارد دلار در آن گفت: با استناد به وزارت بازرگانی ایالات متحده. این مبلغ کمک می کند تا دولت آمریکا شروطي بسیاری از هزینه های خود دانش آموزان است.

یخ حرکت بوده و مخالف توسط مقامات سطح بالا با ما سناتور الیزابت وارن خواستار آن را “بی معنی و بی رحمانه و بیگانه” و سابق سازمان ملل متحد سفیر Samatha قدرت توصیف آن به عنوان “بی بی رحمانه است.”

گفت: دانشجویان بین المللی هستند “hanging by a thread” دهلی نو-بر اساس Ankur دعایی است که در سال دوم کارشناسی ارشد خود را در مدیریت کسب و کار دوره در دانشگاه ماساچوست گفت: “ما می دانستیم که چه شد ما به زمانی که ما به این کشور است. ما می دانستیم که در قدرت بود… اما در حال حاضر ما شاهد دست اول چگونه این دولت عمل می کند.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de