دیوان عالی آمریکا همجنسگرایان محافظت از کار تبعیض

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 8:32:57 pm حدود 11.3 میلیون همجنسگرایان در ایا

توسط NEWSATROPAT در 26 خرداد 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 8:32:57 pm
Marathi LGBTQI literary festival, mooknayak, pune news, caa, nrc, indian express حدود 11.3 میلیون همجنسگرایان در ایالات متحده با توجه به ویلیامز موسسه در UCLA مدرسه قانون است.

دیوان عالی کشور حکم داد که روز شنبه برجسته حقوق مدنی قانون محافظت همجنسگرایان مردم از تبعیض در استخدام یک پیروزی چشمگیر برای دفاع از حقوق همجنسگرایان از یک محافظه کار دادگاه است.

دادگاه تصمیم گرفت با یک 6-3 رای که مفاد کلیدی حقوق مدنی قانون از سال 1964 به عنوان شناخته شده عنوان VII که میله کار تبعیض به خاطر جنسیت در میان دلایل دیگر شامل تعصب در برابر همجنسگرایان کارگران است.

"یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف ، جنسیت نقش لازم و undisguisable نقش در تصمیم گیری دقیقا چه عنوان VII ممنوع" عدالت نیل Gorsuch نوشت: برای دادگاه.

قضات ساموئل Alito برت Kavanaugh و کلارنس توماس عقیده داشت.

"دادگاه تلاش می کند برای متقاعد کردن خوانندگان آن است که صرفا اجرای شرایط این قانون اما این مضحک است. حتی به عنوان درک امروز مفهوم تبعیض به دلیل 'جنسیت' متفاوت است از تبعیض به دلیل 'گرایش جنسی یا هویت جنسیتی'" Alito نوشت: در مخالفت بود که پیوست توسط توماس.

نتیجه انتظار می رود که به یک تاثیر بزرگ برای حدود 8.1 میلیون همجنسگرایان کارگران در سراسر کشور به دلیل اینکه اکثر متحده نمی محافظت از آنها را از وجود تبعیض در محل کار. حدود 11.3 میلیون همجنسگرایان در ایالات متحده با توجه به ویلیامز موسسه در UCLA مدرسه قانون است.

در این موارد دادگاه اول حقوق بشر از عدالت آنتونی کندی بازنشستگی و جایگزینی توسط Kavanaugh. کسی بود صدا برای حقوق همجنسگرایان و نویسنده برجسته حاکم در سال 2015 ساخته شده است که ازدواج همجنسگرایان قانونی در سراسر ایالات متحده است. Kavanaugh به طور کلی در نظر گرفته شده است به عنوان محافظه کارانه تر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییر کرده بود البته از دولت اوباما است که پشتیبانی از همجنسگرایان کارگران در ادعای تبعیض تحت عنوان VII.

در طول اوباما در سال های فدرال و کمیسیون فرصت های برابر شغلی به حال خود را تغییر دیرینه تفسیر حقوق مدنی قانون شامل تبعیض علیه همجنسگرایان مردم است. قانون منع تبعیض به خاطر جنسیت است اما هیچ خاص برای حفاظت از گرایش جنسی یا هویت جنسیتی.

در سال های اخیر برخی از دادگاه های پایین برگزار شد که تبعیض علیه همجنسگرایان افرادی است که زیر مجموعه ای از تبعیض جنسی و در نتیجه ممنوع شده توسط قانون فدرال.

تلاش کنگره برای تغییر قانون تا کنون شکست خورده است.

دیوان عالی کشور در موارد درگیر دو مردان همجنسگرا و تراجنسیتی زن که شکایت برای استخدام تبعیض پس از آنها شغل خود را از دست.

از دادگاه تجدید نظر فدرال در نیویورک حکم به نفع گی چتربازی مربی که ادعا کرد او از کار اخراج شد به دلیل گرایش جنسی. کامل 2nd ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکم داد 10-3 که آن را رها کردن آن در اوایل برگزاری آن عنوان هفتم را پوشش نمی گرایش جنسی به دلیل "دکترین حقوقی تکامل می یابد." دادگاه برگزار شد که "گرایش جنسی تبعیض است و با انگیزه حداقل در بخشی از فیلم است و در نتیجه زیر مجموعه ای از تبعیض جنسی."

که حکم یک پیروزی برای بستگان دونالد Zarda که اخراج شد در سال 2010 از یک چتربازی در Islip مرکزی نیویورک که مورد نیاز او را به بند خود را محکم به مشتریان به طوری که آنها می تواند پرش در پشت سر هم از یک هواپیما. او تلاش برای قرار دادن یک زن با او در پریدن در سهولت با توضیح که او همجنسگرا بود. مدرسه اخراج Zarda پس از آن زن را دوست پسر به نام شکایت.

Zarda درگذشت wingsuit حادثه در سوئیس در سال 2014.

در یک مورد از گرجستان به دادگاه تجدید نظر فدرال در آتلانتا در برابر حکومت جرالد Bostock یک گی کارمند Clayton County, در آتلانتا و حومه. Bostock ادعا کرد او از کار اخراج شد در سال 2013 چرا که او همجنسگرا است. شهرستان استدلال می کند که Bostock بود و اجازه رفتن به دلیل نتایج حاصل از ممیزی از وجوه او موفق.

11th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر را رد کرد و Bostock ادعا می کنند در سه صفحه نظر است که اشاره به دادگاه محدود بود توسط یک 1979 تصمیم گیری است که برگزار می شود "تخلیه برای همجنسگرایی ممنوع است با عنوان VII."

Aimee Stephens از دست داده و کار خود را به عنوان یک مدیر مراسم تشییع جنازه در منطقه دیترویت پس از او نازل شده به او رئیس است که او تلاش کرده بود با جنسيت بسیاری از زندگی او بود و در "تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به فردی که ذهن من در حال حاضر است." استفن گفت: مراسم تشییع جنازه صاحب خانه توماس Rost که پس از تعطیلات او را گزارش کار پوشیدن یک محافظه کار دامن کت و شلوار و یا لباس که Rost مورد نیاز برای زنانی که مشغول به کار در او سه خانه های مراسم تشییع جنازه. Rost اخراج Stephens.

6 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سینسینتی, اوهایو, حکومت که جرقه تشکیل تبعیض جنسی تحت قانون فدرال است.

استفن درگذشت ماه گذشته.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن