ما: سیک متعلق به رستوران هندی تخریب در نیومکزیکو

توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 24 ژوئن 2020 1:34:41 pm

An empty restaurant in Milan on Thursday, March 19, 2020 این خرابکاری نیز بیش از تبدیل و تخریب مواد غذایی و پتو در حالی که میز جلو منطقه سوخته صفحات شکست و آشپزخانه ارائه شده به طور کامل غیر قابل استفاده آن را گفت. (بازنمودی/نیویورک تایمز)

یک رستوران هندی متعلق به یک سیک در Sante Fe شهرستان در ایالت نیومکزیکو بود شکسته و تخریب با نفرت پیام ناخوانا بر روی دیوار آن با توجه به گزارش رسانه ها.

آسیب های ناشی از به هند کاخ رستوران تخمین زده می شود ارزش 100,000 تومان محلی Santa Fe خبرنگار روزنامه گزارش روز سه شنبه.

این vandalisation در حال بررسی توسط پلیس محلی و FBI آن را گفت.

سیک حقوقی آمریکا دفاع و آموزش و پرورش صندوق (SALDEF) غیر انتفاعی حقوق مدنی سازمان را محکوم کرده است این حادثه.

“این نوع از نفرت و خشونت غیر قابل قبول است و اقدام سریع باید گرفته شود برای اطمینان از ایمنی و امنیت از همه آمریکایی ها گفت:” SALDEF, مدیر اجرایی, Kiran Kaur گیل.

با توجه به محلی روزانه, جدول, شد, لغو, ظروف شکست شد به شمع در طبقه شراب قفسه بودند خالی مجسمه یک الهه بود سر بریده و کامپیوتر به سرقت رفته بودند.

این خرابکاری نیز بیش از تبدیل و تخریب مواد غذایی و پتو در حالی که میز جلو منطقه سوخته صفحات شکست و آشپزخانه ارائه شده به طور کامل غیر قابل استفاده آن را گفت.

“من راه می رفت به آشپزخانه من همه چیز را دیدم و گفتم نگه چیست ؟ چه خبر است ؟ “صاحب Baljit سینگ گفت: سانتافه خبرنگار. ‘قدرت سفید’,’برگ برنده 2020′, ‘به خانه” و به مراتب بدتر شد اسپری رنگ بر روی دیوار و درب و شمارنده و هر سطح در دسترس. “برخی از عبارات موجود تهدیدات خشونت آمیز و موهن نژادی تهمت,” روزانه گفت.

“سانتافه صلح آمیز است و شهر و جامعه سیک زندگی می کردند در اینجا به زیبایی یکپارچه از دهه 60 گفت:” SALDEF عضو هیئت مدیره Simran سینگ که زندگی دقیقه به دور از رستوران.

“تنش ها را گرفت به تازگی با reinvigoration از زندگی مهم جنبش و حذف مجسمه مرتبط با colonisers این منطقه که مرتکب تعدادی از جنایات,” او گفت:.

“با این وجود ما شاهد ابراز عشق و حمایت در اطراف شهر و در تجربه من, همسایه های ما عشق و قدردانی ما را به عنوان ما را از عشق و قدردانی از آنها را,” او اضافه شده است.

SALDEF گفت که آن را دیده است بی سابقه ای افزایش جرایم ناشی از نفرت از جمله مارس 29 حادثه در جایی که یک سیک آمریکا Lakhwant سینگ بود به طرز وحشیانه ای مورد حمله یک مرد به عنوان اریک Breeman در Lakewood, کلرادو.

Lakhwant سینگ گفت: “بازگشت به کشور” در حالی که حمله کردند. هیچ رسمی نفرت اتهام جرم آورده شده است در برابر مهاجم است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de