سناتور آمریکایی انتقاد شدید چین 'یاغی مسلح تجاوز', نمایندگان پارلمان بریتانیا با افزایش نگرانی

نوشته شده توسط Shubhajit Roy | واشنگتن | به روز شده: ژوئیه 1 سال 2020 1:26:31 am بالا مارکو روبیو گ

توسط NEWSATROPAT در 11 تیر 1399
نوشته شده توسط Shubhajit Roy | واشنگتن | به روز شده: ژوئیه 1 سال 2020 1:26:31 am
Us expresses solidarity with India, US senators slam China, ladakh standoff, India china border tensions, marco rubio, بالا مارکو روبیو گفت: "هند ساخته شده است آن را روشن و آنها را نمی توان مورد آزار واقع شدند با پکن است." (AP/فایل عکس)

سناتور مارکو روبیو که یکی از جمهوری نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 قبل از شکست نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقدماتی است به نام چین اقدامات در لاک در لاداخ "بی & بی قانون تجاوز مسلحانه توسط حزب کمونیست چین". او همچنین گفت که دهلی نو آن را روشن ساخته است که آن را نمی خواهد را اذیت کردند.

نمایندگان بریتانیا نیز نگرانی در پارلمان بریتانیا بیش از چین "رفتار قلدری" در مناقشه با هند و "تاخیر در اعلام" از Covid-19 و خواست یک بررسی داخلی به انگلستان وابستگی به چین با توجه به کاهش همکاری با این کشور است.

در روز سه شنبه مارکو روبیو توییتی که او صحبت می کرد با Taranjit سینگ Sandhu, هند سفیر آمریکا را "برای ابراز همبستگی ما با مردم هند به عنوان آنها بصورتی پایدار و محکم مقابله با بی & بی قانون تجاوز مسلحانه توسط حزب کمونیست چین است. هند ساخته شده است آن را روشن و آنها را نمی توان مورد آزار واقع شدند با پکن است."

قبلا آمریکا کنگره تد Yoho Ami Bera براد شرمن, Lance Gooden و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل باید ناودان پکن برای ادامه تنش است.

در لندن حزب محافظه کار MP ایان دانکن اسمیت مطرح به عنوان بخشی از یک سوال فوری در مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه در بدرفتاری توسط دولت چین از اقلیت اویغور در استان سین کیانگ.

داده پکن هولناک سابقه حقوق بشر خود را حمله به آزادی در هنگ کنگ رفتار قلدری در اختلافات مرزی از جنوب دریاهای چین به هندوستان, در میان دیگران (انگلیسی) دولت را در حال حاضر آغاز یک بررسی داخلی از انگلستان وابستگی به چین با توجه به کاهش قابل توجهی است که وابستگی اسمیت پرسید.

انگلستان وزیر آسیا Nigel آدامز در پاسخ به می گویند که دولت بوده است به طور منظم افزایش نگرانی های خود را با چین بیش از مسائل مختلف. با PTI ورودی از لندن است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن