ما تحمیل تحریم های جدید بر دولت سوریه از جمله بشار اسد و همسرش

توسط: تابناک | به روز شده: 17 ژوئن 2020 7:14:40 pm فایل – در این Jan. 7, 2020, فایل, عکس, رئیس جمهور

توسط NEWSATROPAT در 28 خرداد 1399
توسط: تابناک | به روز شده: 17 ژوئن 2020 7:14:40 pm
فایل – در این Jan. 7, 2020, فایل, عکس, رئیس جمهور سوریه بشار اسد گوش به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه طی دیدار خود در دمشق سوریه است. (AP)

ایالات متحده روز چهارشنبه اعمال خود سخت ترین تحریم ها تا کنون هدف قرار دادن بشار اسد به خفه کردن درآمد برای دولت او در تلاش برای وادار کردن آن به سازمان ملل متحد-led مذاکرات و کارگزار پایان دادن به این کشور در حدود دهه جنگ.

تازه دور از مجازات در سوریه است که تعیین اسد و همسرش اسما شخصا آمد در زمانی که اسد دست و پنجه نرم کردن با یک بحران اقتصادی پس از یک دهه جنگ و در میان نادر شیوع تظاهرات در دولت شدند.

در بیانیه ای اعلام نامگذاریهای اعمال زیر سزار سوریه غیرنظامی قانون حمایت از امضا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر – وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: "بسیاری از' تحریم ها باید انتظار می رود در هفته های آینده و ماه.

"ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که اسد و رژیم او خود را متوقف نیازی وحشیانه جنگ علیه مردم سوریه و دولت سوریه موافقت خود را با یک راه حل سیاسی برای جنگ" Pompeo گفت.

Syria US sanctions. فایل – در این 11 ژوئن 2020, فایل, عکس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo صحبت می کند در وزارت امور خارجه در واشنگتن است. (AP)

او گفت: 39 تعیین شده افراد و شرکت ها نقش کلیدی در مانع یک راه حل سیاسی مسالمت آمیز برای مناقشه و خاص Asma al-Assad.

"من را به توجه ویژه ای از این طراحی برای اولین بار از اسما اسد همسر بشار اسد که با حمایت از شوهر و اعضای Akhras خانواده تبدیل به یکی از سوریه بدنام ترین جنگ سود" او گفت:.

مقامات سوری سرزنش تحریم های غرب به صورت گسترده سختی در میان ساکنان عادی که در آن ارز سقوط منجر به افزایش قیمت و مردم در تلاش برای پرداخت هزینه غذا و لوازم اساسی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب