ما مقامات فدرال به بررسی موارد به دار مرگ 2 مرد سیاه و سفید

توسط: AP | لس آنجلس | به روز شده: 16 ژوئن 2020 3:42:05 pm در این چهار شنبه, ژوئن 13, 2020, عکس های ا

توسط NEWSATROPAT در 27 خرداد 1399
توسط: AP | لس آنجلس | به روز شده: 16 ژوئن 2020 3:42:05 pm
hanging deaths of two black men in Southern California, federal authorities, us news, black lives matter, world news, indian express در این چهار شنبه, ژوئن 13, 2020, عکس های ارائه شده توسط Najee علی جمع آوری مردم در اطراف پارک که در آن بدن از رابرت فولر مرده پیدا شد سه شنبه 10 ژوئن در سن دیگو ده الجندریا مربع در پالم دیل, کالیفرنیا. (Najee علی از طریق AP)

مقامات فدرال را بررسی تحقیقات محلی به دار مرگ دو مرد سیاه و سفید در جنوب کالیفرنیا برای تعیین اینکه آیا قانون فدرال نقض شد, مقامات روز دوشنبه گفت:. مقامات محلی گفته اند که هیچ شواهدی از بازی ناپاک در مرگ رابرت فولر در پالم دیل و مالکوم Harsch در ویکتورویل و نشانه های اولیه نقطه هر دو به خودکشی اما کلانترها را متعهد به ادامه به بررسی این موارد است.

روز دوشنبه اعلام شرح زیر است آخر هفته تظاهرات که باعث اولیه تعیین خودکشی به عنوان به احتمال زیاد علت مرگ فولر.

افراد شرکت کننده در سالن شهر به میزبانی لس آنجلس کلانتر الکس بیانوبا روز دوشنبه نیز ابراز نگرانی که فولر و Harsch ممکن است بدون محاکمه اعدام. تماس گیرنده را محکوم کرد آنچه که آنها به عنوان یک عجله به قضاوت و ترغیب محققان به نگاه به این احتمال که نفرت جنایات را مرتکب شدند.

اف بی آی آمریکا در منطقه مرکزی کالیفرنیا و وزارت دادگستری ایالات متحده از حقوق مدنی بخش در حال نظارت بر این تحقیقات از لس آنجلس و سان برناردینو County sheriffs مقامات در بیانیه ای گفت.
شهرستان گراش با صدور بیانیه ای حمایت از تحقیقات مستقل و سه مقامات منتخب خواست کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا منجر به پروب. بکررا گفت: در حال حاضر خود را محققان را فقط حمایت از بخش کلانتر هر چند ما نیز توانایی به انجام آن در خود ما اگر لازم است.

فولر بدن کشف شد حدود 3:30 صبح روز شنبه در یک پارک در نزدیکی شهرستان سالن. کالبد شکافی انجام شد جمعه و لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی است گفت: 24 سال به نظر می رسد به مرگ و خودکشی.

این یافته باعث اعتراض توسط خانواده اش که به اعتقاد او نبود خودکشی و اعضای جامعه که خواستار تحقیقات مستقل و کالبد شکافی.

بیش از 1 ، 000 مردم برای اعتراض و یادبود شنبه در اطراف درخت که در آن فولر بدن داشت در حدود 40 مایل (64 کیلومتر) در شمال لس آنجلس. Dr Jonathan لوکاس رئیس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی گفت: یافته های اولیه و در نتیجه از هیچ چیز در این صحنه نشان می دهد بازی ناپاک است.

محققان تنها بر داشت طناب و یک کوله پشتی در پارک. گزارش اولیه ظاهر می شود سازگار با خودکشی اما ما آن را احساس محتاطانه به رول است که به عقب و در ادامه به نگاه عمیق تر لوکاس گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری.

پزشکی قانونی آن که در انتظار سم شناسی, نتایج لوکاس گفت. محققان همچنین به دنبال فولر تاریخچه پزشکی.

قتل کارآگاهان طرح به تجزیه و تحلیل طناب و گره کرباس منطقه برای فیلم مصاحبه فولر خدمات اجتماعی مورد کارگر و صحبت می کنند به هر کسی که تا به حال به تازگی تعامل با او. آنها همچنین به دنبال ملاقات با فولر خانواده, مقامات گفت.

فولر خانواده و دوستان توصیف او به عنوان یک مصلح بود که در خیابان-هوشمند, عاشق موسیقی و بازی های ویدئویی و بیشتر در آنجا ماند ، روز قبل از درگذشت او با حضور سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, اعتراض لس آنجلس تایمز گزارش داد.

فولر, خواهر, الماس الکساندر گفت: او برادر بود و نه خودکشی. برادر من یک بازمانده, او گفت:.

دولت مجلس سنا در آغاز جلسه آن روز شنبه با یک لحظه سکوت برای فولر و Harsch یک زن 38 ساله بی خانمان سیاه مرد که داشت حلق آویز از یک درخت در مه 31 در ویکتورویل یک کویر شهرستان حدود 45 مایل (72 کیلومتر) در شرق گراش.

سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: بازی ناپاک بود مظنون در مرگ Harsch اما خانواده او در بیانیه ای گفت: صادر شنبه که آنها نگران آن خواهد شد در حکم خودکشی برای جلوگیری از توجه بیشتر است.

سان برناردینو مقامات ارائه فولر حسابداری دوشنبه از شرایط اطراف Harsch مرگ است. در بیانیه این اداره گفت دوست دختر خود را به نام 911 و گفت: یک توزیع کننده که خودش را دار زده بود در یک بی خانمان اردوگاه. زن گفت: آنها شده بود هم در اوایل صبح اما جدا برای یک زمان کوتاه به هنگام بازگشت به چادر او.

دیگران در اردوگاه قطع کرده و او را و تلاش برای احیای او کلانتر گفت. کارآگاهان مصاحبه چند نفر که در همان نزدیکی بودند در آن زمان. بخش وجود دارد گفت: هیچ شواهدی از بازی ناپاک در بر داشت در صحنه و یا کشف شده در طول Harsch را کالبد شکافی. سم شناسی نتایج هنوز در انتظار به طوری رسمی علت و شیوه Harsch مرگ مشخص شده است.

بیانوبا گفت: محققان را مشورت با سن برناردینو کارآگاهان برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه مشترکات بین مرگ و میر ناشی از این دو نفر. روز شنبه صدها نفر از معترضان در راهپیمایی از پالم دیل پارک در نزدیکی تالار شهر به کلانتر ایستگاه.

بسیاری انجام شده نشانه هایی است که خواندن و عدالت برای رابرت فولر. در ضمن یک دادخواست آنلاین خواستار یک تحقیق جمع آوری بیش از 200 ، 000 امضا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب