ما FCC بداند, Huawei, ZTE به تهدید برای امنیت ملی

توسط: تابناک | به روز رسانی: 30 ژوئن 2020 10:51:29 pm

US Federal Communications Commission, Huawei ZTE national threats US, US China relations, Huawei, در ماه نوامبر FCC رای دادند در ابتدا تعیین Huawei و ZTE را به عنوان تهدید امنیتی و روز سه شنبه اقدام formalizes که پیشنهاد. (تصویر: عصر ایران)

کمیسیون ارتباطات فدرال تعیین شده Huawei Technologies Co. و ZTE Corp به عنوان امنیت ملی تهدید یک گام به سوی رانندگی تولید کنندگان چینی از بازار آمریکا که در روستایی کوچک حامل تکیه بر خود را ارزان تجهیزات شبکه.

این اقدام به معنی پول از یارانه های دولت فدرال استفاده شده توسط بسیاری از روستایی کوچک حامل های دیگر ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به خرید و یا نگهداری تجهیزات تولید شده توسط شرکت های FCC گفت: در انتشار اخبار.

“هر دو Huawei و ZTE را نزدیک به حزب کمونیست چین و چین دستگاه نظامی,” FCC رئیس Ajit Pai گفت در توییتر. “ما در حال ارسال یک پیام روشن است: دولت ایالات متحده و این @FCC به طور خاص نمی تواند و نمی خواهد اجازه می دهد حزب کمونیست چین برای بهره برداری از آسیب پذیری در ایالات متحده شبکه های ارتباطات است.”

FCC به طور فزاینده ای طلبه های چینی به عنوان تنش رشد بین پکن و واشنگتن بیش از تجارت coronavirus و مسائل امنیتی است. این آژانس با توجه به ممنوعیت سه چینی, تلفن شرکت های, و در سال گذشته محروم China Mobile Ltd. از ورود به بازار ایالات متحده است.

ایالات متحده معتقد است که Huawei تجهیزات استفاده می شود می تواند توسط چین برای جاسوسی را. این شرکت بارها و بارها رد کرده است که از آن به شمار هر گونه خطر امنیتی و اصرار دارد که آن را مستقل از دولت پکن.

در ماه نوامبر FCC رای دادند در ابتدا تعیین Huawei و ZTE را به عنوان تهدید امنیتی و روز سه شنبه اقدام formalizes که پیشنهاد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>