ما اخراج پروازها به مقصد گواتمالا رزومه

توسط: AP | Guatemala City | منتشر شده در تاریخ: 10 ژوئن 2020 8:09:00 am پرواز برنامه ریزی شده برای س

توسط NEWSATROPAT در 22 خرداد 1399
توسط: AP | Guatemala City | منتشر شده در تاریخ: 10 ژوئن 2020 8:09:00 am
coronavirus scare, coronavirus maharashtra cases, mumbai news, maharashtra news, indian express news پرواز برنامه ریزی شده برای سه شنبه و پنج شنبه این هفته انجام خواهد شد کمتر اخراجی حدود 50 گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی پاتریشیا Letona. (بازنمودی تصویر)

ایالات متحده از سر گرفته تبعید پروازها به مقصد گواتمالا روز سه شنبه نزدیک به یک ماه پس از این کشور آمریکای مرکزی حاضر به قبول آنها.

یک پرواز از اسکندریه لوئیزیانا فرود در گواتمالا پایتخت سهشنبه بعد از ظهر. این هواپیما انجام شده 40 بزرگسالان و کودکان 10.

حداقل 186 گواتمالا اخراجی حال آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ورود به این کشور حتی پس از آمریکا اطمینان داد که آنها سالم بودند.

پرواز برنامه ریزی شده برای سه شنبه و پنج شنبه این هفته انجام خواهد شد کمتر اخراجی حدود 50 گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی پاتریشیا Letona. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد هر گونه روش های جدید برای تضمین سلامت اخراجی.

"ما در حال حاضر درخواست اطلاعات خاص با توجه به هماهنگی" با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و چه سلامت پروتکل های آنها را دنبال خواهد کرد, او گفت:.

Alejandra منا سخنگوی ملی, مهاجرت, موسسه گفت: همه اخراجی که وارد پنج شنبه آمد و با گواهی پزشکی از آمریکا گفت: آنها عاری از ویروس است. اما او گفت: وزارت بهداشت آزمون خواهد همه آنها را به هر حال.

وزارت امور خارجه می گوید در مورد 5500 Guatemalans در بازداشت ایالات متحده مهاجرت و گمرک. بیش از 2500 از آن باید نهایی اخراج نظم و مانده هنوز باید در انتظار روند.

دو پرواز برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

ریاست جمهوری و کمیسیون های دولت در پاسخ به بحران بهداشت و درمان تصمیم به از سرگیری پروازهای Letona گفت.

گواتمالا به حالت تعلیق پروازهای May 13 بعد از تقریبا همه از 65 تن سرنشینان یک پرواز تست مثبت است. برخی از "بشردوستانه" پرواز حمل کودکان بی سرپرست و خانواده های بازداشت شده در ایالات متحده در جنوب غربی مرز بوده و مجاز به ادامه.

پس از همه گیری آغاز شد و در گواتمالا در اواسط ماه مارس در این کشور دریافت کرده است 2,160 اخراجی از ایالات متحده از جمله کودکان و بزرگسالان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب