UND تابستان هاکی: Collin Adams نگه می دارد تا ستون اهداف به عنوان جانبازان دریافت بهترین rookies

پس از tallying دو گل و هفت امتیاز به عنوان دانشجوی سال دوم Adams تا به حال 12 اهداف و 28 امتیاز به عنوان یک تا

توسط NEWSATROPAT در 2 مرداد 1399

پس از tallying دو گل و هفت امتیاز به عنوان دانشجوی سال دوم Adams تا به حال 12 اهداف و 28 امتیاز به عنوان یک تاریخ و تبدیل شدن به یک خطرناک تهدید به ثمر رساند در حالی که محور UND بالا خط.

اگر این تابستان رسمی scrimmages در رالف Engelstad عرصه هر نشانه Adams آماده است تا در عین حال یک گام بزرگ به جلو -- یکی است که می تواند زمین او را در همه-دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس تیم ها در پایان سال است.

آدامز در حال حاضر یک ارشد برق بوده است در طول تابستان با استفاده از سرعت خود برای ایجاد فضای نمایش خوبی در دست است که اجازه می دهد او را به stickhandle توسط بازیکنان و اتمام توانایی است که به تدریج بهبود یافته طی 15 ماه.

با توجه به هرالد اعداد آدامز به راحتی به ثمر رساند اهداف بیش از هر کسی در این تابستان. او نزدیک ترین به دنبال شین پینتو, Jasper Weatherby مت Kiersted و جاد کولفیلد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آدامز به ثمر رساند دو گل بیشتر پنج شنبه در این تیم نهایی داد و بیداد از این هفته به عنوان جانبازان خاطر نشان کرد که دانشجویان سال اول که همه چیز را آسان در دانشگاه هاکی.

در اولین هدف خود Adams شد معترضان در کنار چین و هدایت یک جاش Rieger پاس پشت دروازه بان هریسون Feeney. در هدف دوم خود را, او به پایان رسید یک خوراک از اردن Kawaguchi در دو-در-یک.

جانبازان سرنگونی underclassmen

موضوع داد و بیداد بود upperclassmen مقابل underclassmen و جانبازان در زمان نشان داد که چرا آنها منجر UND به 26-5-4 رکورد از یک سال پیش.

UND دانشجوی سال اول defenseman جیک Sanderson شده است به عنوان موثر به عنوان هر دانشجوی سال اول که به مدرسه در حافظه اخیر اما او نیز تا به حال چند واقعیت-بررسی لحظه های پنج شنبه.

Sanderson حال شات مسدود شده توسط علامت گذاری به عنوان زندن اجازه داده است که زندن به آن راه دیگری در مبارکه. Feeney متوقف زندن شات اما Weatherby trailed بازی برداشت ارتجاعی و آن به پایان رسید.

سپس Sanderson یافت که چرا Kawaguchi بود Hobey بیکر جایزه Hat Trick فینالیست فصل گذشته. در حالی که اسکیت جن را از طریق خنثی منطقه Kawaguchi محروم از آن از Sanderson را چوب انتقال آن از راه دیگر و تغذیه آدامز برای یک هدف.

این مرحله به پایان رسید و با گاوین Hain برنده شدن یک جن نبرد در برابر rookie defenseman تایلر Kleven در نزدیکی بالای چین و شلیک آن خانه است.

این upperclassmen و underclassmen بازی سه بازی به سه. این upperclassmen برنده بازی اول 3-0 به underclassmen برنده دوم 3-0 و upperclassmen به پایان رسید, آن با پیروزی 3-1.

یادداشت های دیگر

  • Kleven که بازی دبیرستان در فارگو دیویس را به ثمر رساند هدف کینگ, ضرب و شتم ارشد پیتر Thome. بخش قابل توجه در مورد هدف این بود Kleven شتاب به سمت هدف به باز کردن فضا برای خود پس از مخالفان خود را گرفتار در یک خط را تغییر دهید.
  • اتان Frisch به ثمر رساند شاید زیباترین هدف از این روز است. این دانشجوی سال دوم defenseman از مورهد حال تمیز مبارکه ساخته شده بسیار خوب حرکت خود را به پشت دست ضربه زدن و حرف آن را درست در زیر نوار. حتی Austin Poganski یک استاد در به ثمر رساند و با پشت دست ضربه زدن را تحت تاثیر قرار شده است.
  • پینتو دانشجوی سال دوم به رهبری underclassmen با یک هدف و کمک. او ساخته شده راه اندازی کامل به کارسون آلبرشت برای یک هدف و او به پایان رسید خوب تغذیه از Sanderson برای یک.
  • کاواگوچی ارشد کاپیتان نیز در هیئت مدیره در پایان در گردش در مقابل net.
  • جکسون کین ارشد نیز به ثمر رساند برای upperclassmen در بازی نهایی.

قبلی تابستان recaps

خط بالا به نظر می رسد برای حفظ آن سحر و جادو در فصل جدید

دفاعی متخصصان خود را نشان می دهد جرم

خلاقیت بر روی صفحه نمایش کامل در داد و بیداد

گریفین نس می رسد نمرات یک هدف را می بیند و او هم تیمی های جدید خود را برجسته حلقه پخش

Defensemen نور تا بیاد در داد و بیداد

Collin آدامز ستاره با جفت اهداف

در نگاه اول بسیار تبلیغ دانشجوی سال اول جیک Sandersontinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن