UND دانشکده چهره سقوط کلاس با قطعیت

لیز Legerski ورودی از صندلی های دانشگاه سنا را تحسین UND رهبری تیم خود را برای پاسخ به همه گیر تا کنون اشاره کرد و چگونه مردم سخت کار کرده اند برای اطمینان از پردیس به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است در این پاییز.

اما حتی با احتیاط در محل وجود دارد گمنام برای دانشکده.

“ما واقعا نمی دانم که چه چیز خواهد بود در پاییز” Legerski گفت.

دانشگاه است درخواست دانشکده به انعطاف پذیر که با Legerski می گوید او موافق است اما در عین حال می افزاید که به دبستان کار می کنند. اعضای هیئت علمی در حال دستکاری برنامه ریزی برای کلاس های حضوری در حالی که همچنین تلاش برای کشف کردن چگونه آسنکرون و سنکرون کار برابر در. برنامه ممکن است مجبور به تغییر اواسط ترم بیش از حد, او گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“که فقط نوع اضطراب تحریک من فکر می کنم برای بسیاری از مردم” Legerski گفت.

اعضای هیئت علمی را پلکسی گلاس در اطراف خود نوعی سخنرانی areaa و خواسته خواهد شد که به پوشیدن پوشش صورت در کلاس. برچسب خوانده شده را علامت که در آن دانش آموزان می توانید بنشینید و جسمی فاصله گرفته و همچنین به عنوان یک جعبه مارک که در آن اساتید باید ایستاده.

Legerski گفت: برخی از اعضای هیئت علمی نیز نگران تعداد بالقوه جدید COVID-19 موارد چنگال بزرگ و داکوتای شمالی می تواند هنگامی که دانش آموزان شروع به ورود در ماه آینده.

همانطور که از شنبه, جولای 28, داکوتای شمالی 1,084 فعال COVID-19 موارد است. در گرند فرک شهرستان وجود دارد 79 فعال موارد است.

“ما می دانیم که دانش آموزان رفتارهای اجتماعی و مانند آن را بیشتر احتمال دارد برای COVID به احتمال زیاد گسترش,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد برخی از معقول ترس و نگرانی در مورد آنچه که در پاییز رخ می دهد.”

یکی دیگر از عوامل پیچیده برای اعضای هیئت علمی در حال ناشناخته در مورد آنچه در مدرسه سال مانند K-12 آموزش و پرورش به عنوان بسیاری از پدر و مادر بیش از حد Legerski گفت.

در بالا از فکر کردن در مورد خود کلاس و کار خود Legerski گفت: پدر و مادر نیز باید به فکر می کنم در مورد اینکه آیا فرزندان خود را و برای چه مدت.

“به طوری که من فکر می کنم می افزاید: به اضطراب در مورد پاییز و آنچه که سقوط خواهد بود,” او گفت:.

Dexter, پرکینز, یک UND استاد است که با این دانشگاه را برای نزدیک به 40 سال گفت: حتی با تمام اقدامات احتیاطی در جای فکر تدریس در یک کلاس درس نیست و همچنین به نشستن با او.

“من نمی توانم در وجدان خوب رفتن نشستن در یک فضای بسته با یک دسته از دانش آموزان,” او گفت:. “این فقط چیزی اشتباه را انجام دهد.”

دانشگاه نشده انجام یک دانشگاه گسترده نظرسنجی از استادان و یا کارکنان مرتبط با COVID-19 نگرانی و یا آماده سازی است. Legerski گفت: بخش صندلی خواسته شده است برای دیدار با استادان و کارکنان به صورت جداگانه به بررسی نگرانی های خود را و را فردی تسهیلات هنگامی که درخواست شده است.

نیک Archuleta, رئيس جمهور از داکوتای شمالی, ایالات اتحادیه است که نشان دهنده بسیاری از بالاتر-اد کارکنان گفت: تا کنون دانشگاه بوده است پرداختن به نگرانی در آورده توسط اعضای هیات علمی و کارکنان تا آنجا که او آگاه است. او گفت: اعضای هیات علمی و کارکنان در UND شده اند یک بخش از بحث به عنوان پردیس رهبران آماده شدن برای این ترم.

UND رئیس جمهور اندرو Armacost گفت: هر عضو هیات علمی که احساس نمی راحت آموزش چهره به چهره در کلاس های این سال را ندارد به انجام این کار. وجود خواهد داشت هیچ مجازات برای دانشکده که انتخاب کردن از فرد در آموزش, او گفت:. این گزینه نیز اعمال می شود به کارکنان.

اگر یک عضو هیات علمی بیمار شود Armacost گفت: فرد را به انزوا و سپس بسته به علائم خود را و خواسته های خود را می تواند آموزش از راه دور و یا یک استاد کمکی گام در. Armacost گفت: این دانشگاه خواهد بود به استخدام بیشتر استادان کمکی به سطحی برای اعضای هیات علمی.

اعضای هیات علمی و کارکنان را منزوی در خانه همراه با هر یک از آنها تماس نزدیک خواهد بود که در نظر گرفته شده است.

اما Legerski وجود دارد گفت: هنوز هم می تواند بیشتر برنامه ریزی های اطراف چه اتفاقی می افتد اگر یک عضو هیات علمی مریض می شود هر چند دانشکده خواسته شده است به فکر می کنم در مورد آن.

حتی در مناطق که در آن دانشگاه را ندارد پاسخ مستقیم در این زمان Archuleta گفت: این دانشگاه شده است ساختمان یک “چارچوب” برای کسانی که مسائل به بحث در مورد حالات.

“ما بسیار خوشحال هستیم که اعضای هیات علمی و کارکنان در دانشگاه داکوتای شمالی در حال مشورت و مسائل خود هستند که جدی گرفته شود,” او گفت:.

پرکینز به تازگی نوشت: یک op-ed در هرالد تعجب که چرا UND بود در کلاس های حضوری در تمام زمانی که خطر را نمی توان کاهش به طور کامل.

“حتی اگر مردم ماسک و رفتار مسئول ترین راه ممکن, من فکر می کنم که واقع بینانه همه ما می دانیم این بیماری در حال رفتن به گسترش” پرکینز گفت هرالد. “آن را نمی توان اجتناب کرد.”

اما او گفت: مشکل این است که بزرگتر از فقط یک فرد عضو هیات علمی یا دانش آموز بیمار شدن. آن را نیز در مورد آنچه در آن به معنی برای دانشگاه و جامعه و چنگال بزرگ به عنوان یک کل.

“من فقط نمی فهمم چرا کسی این کار را انجام دهند چون ما می دانیم که چگونه برای تدریس به کلاس های آنلاین. ما می تواند آن را انجام دهد; ما در آن خوب” پرکینز گفت. “آنها همان چهره به چهره و برخی از مردم می گویند آنها نه به عنوان خوب به عنوان چهره به چهره در کلاس های, اما ما می توانیم انجام یک کار خوب به هر حال.”

وجود دارد “اعتقادات قوی” توسط بسیاری از دانشجویان و اعضای هیات علمی که در دانشگاه تجربه است از “ارزش” برای یک فرد آموزش و پرورش با توجه به Armacost, که گفت که او نیز به رسمیت می شناسد که برخی از دانشجویان و استادان که “احساس کاملا راحت در محیط است.”

پرکینز می خواهد برای تدریس خود را در کلاس بزرگتر بیش از زوم این ترم سپس به شکل یک راه امن برای تدریس کلاس های کوچکتر چه که در یک کلاس درس بزرگ با فاصله فیزیکی و یا برخی از راه های دیگر.

به عنوان Legerski آماده برای ترم آینده او را به فکر کردن در مورد چگونه دانش آموزان خواهد بود چرخش به درس و چه بهترین راه برای ترکیب دانش آموزان که از حضور در کلاس از راه دور به بحث و گفتگو شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme