انگلستان برای باز کردن تابعیت مسیر هنگ Kongers از ژانویه

توسط: AP | لندن | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 7:58:23 pm بریتانیا, صفحه اصلی, منشی, Priti پاتل. (ایسن

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399
توسط: AP | لندن | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 7:58:23 pm
UK to open citizenship path to Hong Kongers, China, China basic law, What is China basic law, China basic law explained, Hong Kong, China Hong Kong, Indian Express بریتانیا, صفحه اصلی, منشی, Priti پاتل. (ایسنا/پیتر نیکولز)

دولت بریتانیا در چهارشنبه اعلام کرد که آن را باز جدید ویژه مسیر به اخذ تابعیت انگلیس برای واجد شرایط هنگ Kongers از ژانویه 2021.

در یک بیانیه دفتر خانه گفت: دارندگان ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه و فوری خود را به اعضای خانواده می تواند حرکت به انگلستان به کار و مطالعه است. این تغییر به قوانین مهاجرت معرفی شد پس از چین تحمیل جدید جارو امنیت ملی قانون در هنگ کنگ.

کسانی که واجد شرایط می توانند دسترسی به بازار کار در هر سطح مهارت و بدون حقوق و دستمزد آستانه, اما نمی خواهد که دسترسی به بودجه عمومی است.

"انگلستان قوی تاریخی در ارتباط با مردم هنگ کنگ و ما در حال نگه داشتن وعده ما به آنها به حمایت خود از آزادی" دبیر خانه Priti پاتل گفت.

کسانی که به انگلستان از طریق مسیر جدید قادر خواهد بود به درخواست برای اقامت در بریتانیا به طور دائم یک بار آنها را به زندگی در انگلستان برای مدت پنج سال. سپس پس از 12 ماه از آنها می توانید برای درخواست تابعیت بریتانیا.

بریتانیا بیش از هنگ کنگ سابق خود را مستعمره به قانون در سال 1997 تحت یک کشور و دو نظام چارچوب است که قرار بود برای تضمین این شهرستان یک درجه بالایی از خودمختاری و سبک غربی آزادی های مدنی دیده نمی شود در سرزمین اصلی چین است.

"اعلام امروز نشان می دهد بریتانیا نگه داشتن آن کلمه: ما نمی خواهد دنبال راه های دیگر در هنگ کنگ و ما نمی خواهد اردک تاریخی ما مسئولیت به خود مردم" وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب