سازمان ملل: جهان می تواند ضربه 1.5 درجه گرم شدن کره زمین در آستانه در 5 سال

توسط: AP | ژنو | به روز شده: ژوئیه 9 سال 2020 7:27:15 pm دانشمندان می گویند به طور متوسط درجه حرارت د

توسط NEWSATROPAT در 20 تیر 1399
توسط: AP | ژنو | به روز شده: ژوئیه 9 سال 2020 7:27:15 pm
Earth Warming, Earth Warming Research, Global Warming News, Global Temperature Rise, Global Temperature Research, Global Warming, Indian Express دانشمندان می گویند به طور متوسط درجه حرارت در سراسر جهان در حال حاضر حداقل 1 C بالاتر در حال حاضر از طول دوره از 1850-1900 چون انسان ساخته شده و انتشار گازهای گلخانه ای.

جهان می توانید ببینید میانگین جهانی درجه حرارت 1.5 درجه سانتیگراد 2.7 فارنهایت بالاتر از pre-میانگین صنعتی برای اولین بار در پنج سال آینده سازمان ملل متحد آب و آژانس گفت: پنج شنبه.

1.5 C علامت سطح به کدام کشورها توافق کرده اند که به تلاش برای محدود کردن گرمایش جهانی. دانشمندان می گویند به طور متوسط درجه حرارت در سراسر جهان در حال حاضر حداقل 1 C بالاتر در حال حاضر از طول دوره از 1850-1900 چون انسان ساخته شده و انتشار گازهای گلخانه ای.

سازمان جهانی هواشناسی گفت: وجود 20 شانس که 1.5 C سطح خواهد رسید و در حداقل یک سال 2020 و 2024. دوره انتظار می رود برای دیدن متوسط سالانه درجه حرارت که در حال 0.91 C به 1.59 C بالاتر از قبل از صنعتی به طور متوسط.

پیش بینی موجود در آب و هوا سالانه چشم انداز رهبری پادشاهی متحده ملاقات کرد ،

WMO رئیس Petteri Taalas گفت: این مطالعه نشان می دهد که چالش بزرگ کشور در نشست اهداف 2015 پاریس خبر داد. توافق مجموعه هدف از نگه داشتن گرم شدن کره زمین و زیر 2 درجه سانتیگراد 3.6 فارنهایت ایده آل بیش از 1.5 C. آژانس اشاره کرد که مدل های مورد استفاده برای پیش بینی در نظر نمی تاثیر coronavirus همه گیر ممکن است در کاهش تولید گازهای گلخانه ای از سیاره گرم شدن گازها مانند دی اکسید کربن.

صنعتی و اقتصادی از COVID-19 است نه یک جایگزین برای پایدار و هماهنگ اقدام آب و هوا Taalas گفت. با توجه به عمر طولانی از CO2 در اتمسفر تاثیر کاهش تولید گازهای گلخانه ای در این سال است انتظار نمی رود که منجر به کاهش CO2 در اتمسفر غلظت که در حال رانندگی درجه حرارت جهانی را افزایش می دهد, او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن