انگلستان در ساعت دارای چین در 'پاک کردن و تخطی از پیمان تایید تابعیت مسیر هنگ کنگ

توسط: PTI | لندن | انتشار: 1 جولای سال 2020 11:02:47 pm جانسون گفت: چین جدید امنیت ملی قانون یک تهدی

توسط NEWSATROPAT در 11 تیر 1399
توسط: PTI | لندن | انتشار: 1 جولای سال 2020 11:02:47 pm
boris johnson, uk ramps up covid-19 tests, coronavirus news, coronavirus outbreak, indian express جانسون گفت: چین جدید امنیت ملی قانون یک تهدید برای حقوق و آزادی این منطقه و درگیری مستقیم با هنگ کنگ قانون اساسی.

نخست وزیر بوریس جانسون در روز چهارشنبه برگزار می شود چین در "روشن و جدی نقض" از چین و بریتانیا قرارداد که تحت آن هنگ کنگ واگذار شده بود به مقامات چینی و تایید کرد که تابعیت مسیر ارائه خواهد شد به دلار هنگ کنگ ملی بریتانیا (خارج از کشور) دارندگان گذرنامه.

پرداختن هفتگی خود نخست وزیر سوالات (PMQs) در مجلس عوام جانسون گفت: چین جدید امنیت ملی قانون یک تهدید برای حقوق و آزادی این منطقه و درگیری مستقیم با هنگ کنگ قانون اساسی.

"ما ایستاده قوانین و تعهدات و ما فکر می کنیم که soundest اساس ما در روابط بین المللی. تصویب و اعمال این امنیت ملی قانون به منزله روشن و جدی نقض چین و بریتانیا اعلامیه مشترک. آن را نقض هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال است و در درگیری مستقیم با هنگ کنگ قانون اساسی گفت: نمایندگان مجلس در مجلس.

"این قانون همچنین تهدید آزادی ها و حقوق محافظت شده توسط اعلامیه مشترک. ما روشن ساخته است که اگر چین ادامه داد: در این مسیر ما را معرفی مسیر جدید برای کسانی که با ملی بریتانیا (خارج از کشور) وضعیت برای ورود به انگلستان را به آنها اعطا محدود ترک باقی می ماند با توانایی کار و زندگی در انگلستان و پس از آن برای شهروندی اعمال می شود. و است که دقیقا آنچه که ما انجام خواهد داد در حال حاضر," او گفت:.

انگلستان متعهد شده است آن را آسان تر برای برآورد 350,000 دلار هنگ کنگ از ساکنان که ملی بریتانیا در خارج از کشور (BNO) دارندگان گذرنامه برای آمدن به انگلستان و همچنین نزدیک به 2.6 میلیون نفر دیگر که واجد شرایط هستند به BNO وضعیت. تحت قوانین فعلی آنها به عنوان ویزا-دسترسی رایگان به انگلستان برای شش ماه اما تحت یک "قرار دادی" این سیستم خواهد شد بیشتر توسعه یافته است.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab دنبال جانسون نظرات با یک بیانیه به عوام در پاسخ به چین تحمیل شده است مارک "ضد اعتراض به" قانون در هنگ کنگ گذاشته و جنبه های خاص از قانون جدید که هستند ؟ آشکار حمله? در حقوق تضمین شده زیر چین و بریتانیا توافق.

"ما می خواهیم یک رابطه مثبت با چین است. ما می دانیم آن رشد آن قد و قامت و نقش قدرتمند آن می توانید بازی در جهان است. این دقیقا به این خاطر ما احترام چین به عنوان یک عضو برجسته جامعه بین المللی است که ما انتظار داریم دولت چین به تعهدات بین المللی اش به زندگی می کنند تا خود را بین المللی مسئولیت? او گفت:.

وزیر گفت که هر چند دولت چین موفق به تعهدات بین المللی و تضعیف اعتماد بریتانیا اطمینان حاصل شود آن را نگه می دارد آن کلمه را به مردم هنگ کنگ.

"ما عطا BN(O)s پنج سال محدود ترک باقی می ماند با حق کار و یا مطالعه است. پس از این پنج سال آنها قادر خواهید بود به درخواست برای حل و فصل وضعیت. و پس از بیشتر از 12 ماه با حل و فصل وضعیت آنها قادر خواهید بود به درخواست برای شهروندی" گفت: Raab.

"این ویژه, قرار دادی, مجموعه ای از ترتیبات توسعه یافته برای شرایط منحصر به فرد ما است و در تاریخی ما تعهد به مردم هنگ کنگ," او اضافه شده است.

او گفت که جزئیات بیشتر از جدید ویزا مسیر گذاشته خواهد شد در مجلس توسط دبیر خانه Priti پاتل در دوره به دلیل.

"چین تصمیم به اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است عمیقا تاسف بار? پاتل در بیانیه ای گفت.

"در حال حاضر چین را به اعمال این قانون ما خواهد شد راه اندازی یک جدید مسیر مهاجرت برای اتباع خارج از کشور و خانواده های آنان است. بریتانیا تاریخی و تعهد اخلاقی به اتباع خارجی در هنگ کنگ و ما افتخار تعهد ما به آنها? او گفت:.

از خانه انگلستان کار کرد که قرار دادی مسیر برای BN(O)s اجرا خواهد شد در ماه های آینده با تاریخ دقیق و جزئیات بیشتر تایید می شود. در ضمن هر ملی بریتانیا (خارج از کشور) شهروندان که مایل به آمدن به انگلستان قادر خواهد بود به انجام این کار پس از استاندارد چک.

مخالفت حزب کارگر سایه وزیر امور خارجه لیزا Nandy استقبال حرکت دولت پس از "عمیقا تکان دهنده" حرکت توسط چین و متعاقب آن دستگیری ها در هنگ کنگ که او گفت که "حیرت زده جهان". اما او تاکید کرد که دولت باید اطمینان حاصل شود که تابعیت جدید مسیر هنگ کنگ BNO دارندگان گذرنامه های اجرا شده است در یک راه عادلانه و نه تنها محدود به غنی هنگ کنگ از ساکنان که می توانیم یک حرکت به انگلستان است.

"ما نگران آن است که این باید تبدیل به یک طرح به سادگی برای ثروتمند هنگ Kongers به ترک این شهر را ترک و دیگران پشت," او گفت:.

قانون جدید که اهداف تجزیه طلبی براندازی و ترور با مجازات تا به زندگی در زندان را به اثر در روز سه شنبه.

منتقدان می گویند این قانون تصویب شده توسط رئیس جمهور چین به طور موثر قرار می دهد پایان دادن به "یک کشور دو سیستم" اصل مندرج در 1985 مشترک اعلامیه از نظر قانونی الزام آور توافق امضا شده توسط بریتانیا و چین است که محافظت خاصی از آزادی در این سرزمین برای حداقل 50 سال است.

چین را رد کرد انتقاد از اقدامات خود در آنچه در آن می گوید: عوامل داخلی مهم است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de