آمریکا ناظر به پروب استفاده از زور در پورتلند; ماموران فدرال به سیاتل در حالت آماده به کار

این تحقیقات که به دنبال داد و بیداد بر سر استقرار فدرال افسران گشت مرزی به پورتلند در برابر خواسته های مقامات

توسط NEWSATROPAT در 3 مرداد 1399

این تحقیقات که به دنبال داد و بیداد بر سر استقرار فدرال افسران گشت مرزی به پورتلند در برابر خواسته های مقامات محلی می آیند به عنوان برگ برنده دولت گفت: ارسال یک شبیه مشروط به سیاتل.

وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz گفت: دفتر خود را بررسی اتهامات ماموران فدرال استفاده بیش از حد زور علیه معترضان مسالمت آمیز در پورتلند و جداگانه بررسی اقدامات صورت گرفته علیه معترضان در واشنگتن را لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید در ژوئن 1.

قانونگذاران دموکرات خواسته اند برای این بررسی ها بیش از نگرانی دادستان کل ویلیام Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ بودند با استفاده از ماموران فدرال به "سرکوب متمم اول قانون اساسی محافظت کند." متمم اول قانون اساسی ایالات متحده محافظت از راست به جمع آوری مسالمت آمیز است.

کاخ سفید بلافاصله اظهار نظر در مورد این خبر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

فدرال خدمات حفاظتی است که مسئول حفاظت از ساختمان های فدرال و بناهای تاریخی گفت: عوامل از آداب و رسوم ایالات متحده و گشت مرزی خواهد بود در حالت آماده به کار در سیاتل برای محافظت از اموال فدرال در صورت نیاز.

"این CBP تیم خواهد بود در حالت آماده به کار در منطقه باید به آنها نیاز خواهد بود. FPS درخواست این نوع از کمک چندین بار در سال در بیش از 9000 امکانات در سراسر کشور" فریم در ثانیه در بیانیه ای گفت.

پلیس سیاتل در جولای 1 برچیده یک "منطقه خودمختار" که معترضان نگهداری شده برای هفته ها در اطراف شهر ایستگاه پلیس در طول تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی موجب مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد دموکراتیک مقامات در سیاتل و ایالت واشنگتن برای عدم روشن شدن این منطقه پیش از آن.

تظاهرات برنامه ریزی شده در این آخر هفته در سیاتل کاپیتول هیل محله که در آن مستقل منطقه بود.

'جلوگیری از اشغال شهر ما'

استقرار ماموران فدرال در پورتلند در هفته گذشته یک flashpoint در چه تظاهرکنندگان و مقامات محلی را به عنوان یک شگرد سیاسی با تهمت به طبل "نظم و قانون" کمپین او به عنوان چهره های دشوار انتخاب مجدد نبرد.

پورتلند شهردار تد ویلر بود گزیدگی توسط گاز اشک آور در اوایل صبح روز پنجشنبه پس از پیوستن به تظاهرکنندگان معترض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس فلوید پس از مرگ است.

نیروهای امنیتی بارها اشک آور و گاز کشته و clubbed تظاهرکنندگان در جریان ناآرامی ها و ویلر, بازدید از اعتراض سایت در خارج از دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند خواست که ماموران فدرال بود خارج از شهر.

ویلر یک دموکرات است به نام مداخله سوء استفاده از فدرال قدرت و گفت که افزایش خشونت است. هفته گذشته دیده می شود بزرگتر و بزرگتر جمعیت حامیان پیوستن به تظاهرات.

"آنها نمی خواستم اینجا. آنها به درستی آموزش داده می شود در اینجا. و ما درخواست آنها را حق این دقیقه – ما خواستار آن است که آنها را ترک گفت. "ما خواستار آن است که دولت فدرال جلوگیری از اشغال شهر ما."

اما ویلر همچنین کمیسر پلیس شهر بود jeered توسط تظاهرکنندگان و برخی انداخت بطری آب او را می خواند او را به استعفا و شعار "شرم بر شما." برخی گفتند او باید بیشتر انجام می شود برای محافظت از پورتلند شهروندان است.

ویلر پوشیدن فولاد ماسک و عینک و پس از تجربه دو دوره از سنگین گاز اشک آور یک خبرنگار مهر گفت. چشمان و بینی در حال اجرا شد صورتش قرمز و چشم های او خون.

هفته گذشته معترضان گفت: یونیفورم پرسنل بدون نام دسته یا آژانس مدالها ربوده جوان مردم از خیابانها به بینام و وانت در نهایت قبل از انتشار آنها. هنوز معلوم نیست چه که عملیات در نظر گرفته شده بود به انجام است اما به دندانه شور و شوق از معترضان.

صدها نفر از زنان که خود را یک "دیوار مادرم" و با پوشیدن کلاه دوچرخه و زرد تی شرت به نظر می رسد در میان معترضان پس از این گزارش.

حمل علائم مانند "فدرال روشن ماندن. بچه اینجا هستید" و "من خیلی نا امید در شما - مادر" زنان شده اند راندند و اشک با گاز کشته توسط عوامل. برخی از مردان را نیز با آوردن برگ جمع کن به ضربه دور گاز اشک آور. (گزارش شده توسط دبورا بلوم; گزارش های اضافی توسط سارا لینچ علامت Hosenball و شارون برنشتاین; نوشتن لایحه Tarrant; ویرایش توسط دن Grebler و اعطای McCool)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن