آمریکا کشتی بادبان را از طریق تنگه تایوان در تیان آن من سالگرد

توسط: رویترز | تایپه | منتشر شده در تاریخ: 5 ژوئن 2020 2:25:29 pm ایالات متحده در ماه های اخیر شدت آ

توسط NEWSATROPAT در 16 خرداد 1399
توسط: رویترز | تایپه | منتشر شده در تاریخ: 5 ژوئن 2020 2:25:29 pm
Taiwan Strait US Warship, Taiwan Strait US Navy, Taiwan Strait China, Taiwan Strait Independence, Taiwan Strait Beijing, Taiwan Strait News, Taiwan Strait, Indian Express ایالات متحده در ماه های اخیر شدت آن سفر دریایی از طریق تنگه تایوان به چین و خشم و اضافه کردن به تنش بیش از همه چیز از پکن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به تجارت و حقوق بشر است. (رویترز) (بازنمودی)

یک کشتی جنگی آمریکا میره از طریق حساس تنگه تایوان روز پنجشنبه ایالات متحده و تایوانی ارتش گفت: در همان روز به مناسبت 31 سالگرد انقلاب چین خونین سرکوب دموکراسی تظاهرکنندگان در اطراف میدان تیان آن من.

چین که در نظر تایوان قلمرو خود شده است خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گام برداشته تا از حمایت خود از حکومت دموکراتیک جزیره مانند بیشتر فروش اسلحه و نزدیک ایالات متحده گشت.

تایوان وزارت دفاع روز جمعه گفت: آمریکا کشتی جنگی به حال ترانزیت باریک تنگه تایوان که جدا جزیره از سرزمین اصلی به سمت جنوب است.

تایوان نیروهای مسلح نظارت کشتی که آن را به عنوان یک "ماموریت عادی" وزارت اضافه شده بدون ارائه جزئیات بیشتر.

U. s. Pacific Fleet, در یک پست خود در Facebook صفحه به نام کشتی به عنوان USS راسل یک Arleigh Burke-class destroyer.

ایالات متحده در ماه های اخیر شدت آن سفر دریایی از طریق تنگه تایوان به چین و خشم و اضافه کردن به تنش بیش از همه چیز از پکن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به تجارت و حقوق بشر است.

رویدادهای عمومی در محل در هر دو تایوان و چینی-حکومت هنگ کنگ در روز پنج شنبه به مناسبت سال 1989 سالگرد تیان آن من.

پلیس با اسپری فلفل برخی از هنگ کنگ به معترضان در روز پنج شنبه که به مبارزه طلبیده ممنوعیت به مرحله شمع تظاهرات در حافظه از سرکوب متهم پکن از خفقان آزادی شان را بیش از حد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net