آمریکا به اسرائیل پرده coronavirus طرح بریده بریده اضطراری بیکاری

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نام پیشنهاد "طراحی شده و هدفمند" طرح تمرکز در کودکان به مدرسه و کارکنان به کار

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نام پیشنهاد "طراحی شده و هدفمند" طرح تمرکز در کودکان به مدرسه و کارکنان به کار و حمایت از شرکت ها از پرونده های حقوقی, در حالی که کاهش انقضای مکمل مزایای بیکاری از 600 دلار در هفته توسط دو سوم.

این طرح موجب فوری مخالفت از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. دموکرات ها را تقبیح و آن را به عنوان بیش از حد محدود خود را در مقایسه با 3 تریلیون دلار پیشنهاد که به تصویب مجلس نمایندگان در ماه مه در حالی که برخی از جمهوری خواهان به نام آن بیش از حد گران است.

مک کانل گفت: این بسته شامل مستقیم 1200 دلار پرداخت به آمریکایی ها و همچنین به عنوان مشوق هایی برای تولید تجهیزات حفاظت فردی در ایالات متحده آمریکا به جای چین است.

این همچنین شامل 190 میلیارد برای وام برای کمک به کسب و کارهای کوچک و 100 میلیارد دلار به صورت وام به کسب و کار است که کار فصلی و یا در مناطق کم درآمد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

جمهوری خواهان می خواهند به منظور کاهش گسترش بیکاری فعلی از 600 $در هر هفته است که علاوه بر بیکاری در دولت پرداخت و منقضی می شود در روز جمعه به 200 دلار در علاوه بر این به دولت بیکاری است.

پس از دو ماه متحده خواهد پیاده سازی یک فرمول جدید که جایگزین حدود 70 درصد از حقوق از دست رفته.

این مکمل بیکاری بوده است مالی تاسیسات برای گذاشته شدن کارگران و یک کلید برای حمایت از هزینه های مصرف کننده. بودجه اضافی - بیش از سابق دستمزد کارگران - شده است یک نقطه چسبیده برای بسیاری از جمهوری خواهان که می گویند آمریکایی ها را تشویق به ماندن در خانه به جای رفتن به کار.

دموکرات ها به نوبه خود به انتقاد از حزب جمهوری خواه تاخیر در نوشتن قانون به تایید ایالات متحده coronavirus موارد گذشت 4 میلیون مارک. همه گیر شده است به کشته شدن نزدیک به 150000 نفر در ایالات متحده است.

مذاکرات آغاز شده و بلافاصله پس از بازگشایی بسته شد. مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر ملاقات برای نزدیک به دو ساعت با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع.

مراتع گفت: پس از آن که آن را یک "جلسه خوب" است و او و Mnuchin خواهد بازگشت به کاپیتول هیل در روز سه شنبه. اما پلوسی و شومر صحبت با خبرنگاران ابراز نا امیدی که موارد مانند اجاره و کمک های غذایی به حال مانده است.

"ما امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای رسیدن به یک توافق است. ما به روشنی ندارند و ارزش های مشترک. داشتن گفت که ما فقط می خواهید برای دیدن اگر ما می توانید پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک برای رفتن به جلو. اما ما نه در جایی که هنوز" پلوسی گفت.

مسئولیت حمایت و دفاع صرف

خواه به رهبری سنا حاضر به در نظر گرفتن خانه coronavirus امداد لایحه شناخته شده به عنوان "قهرمانان عمل" که به تصویب رسید در ماه مه.

مک کانل روز دوشنبه به نام خانه لایحه یک "مانیفست سوسیالیستی" و خواست دموکرات ها را به همکاری با جمهوری خواهان در طرح "بهبود عمل می کنند."

"ما باید یک پا در این بیماری همه گیر و یک پا در بازیابی" مک کانل گفت. "مردم آمریکا نیاز به کمک بیشتر. آنها باید آن را به صورت جامع و آنها به آن نیاز به دقت طراحی شده برای این تقاطع".

این پیشنهاد شامل "قوی حقوقی مسئولیت حفاظت" برای شرکت های بزرگ نفتی جمهوری خواه اولویت است.

این شامل نزدیک به 30 میلیارد دلار برای ارتش و صنایع دفاع, در علاوه بر این به حدود 760 میلیارد دلار در حال حاضر به تصویب رسید برای دفاع در این سال - از جمله بیش از 10 میلیارد دلار در قبلی coronavirus امداد صورتحساب.

مخالفت برخی از مک کانل ' همکار جمهوری خواهان و همچنین از دموکرات ها نشان داد راه سختی در پیش است.

"پاسخ به این چالش ها را به سادگی نمی توان پارو پول نقد از واشنگتن است. پاسخ به این چالش ها خواهد بود مردم به کار" سناتور جمهوری خواه تد کروز گفت.

برخی از جمهوری خواهان شکایت کرده بود در مورد بالا و قیمت.... دولت فدرال در حال حاضر صرف $3.7 تریلیون برای کوسن اقتصادی ضربه از همه گیر-مجبور خاموش شدن ناگهانی.

شومر گفت: جمهوری خواه طرح را بیش از حد کوچک و بیش از حد به آرامی به کمک آمریکایی ها رو به افزایش بیکاری و اخراج. "جمهوری خواه طرح ضعیف است و چای و زمانی که مشکلات ما نیاز به یک مقدار قوی تر دم" شومر گفت.

او گفت: بسیاری از کشورها هشدار داده بود آنها را سخت و زمان اجرای بیکاری تغییرات. بسیاری از آمریکایی ها منتظر هفته گذشته coronavirus مزایای به عنوان کهنه دولتی سیستم های کامپیوتری قابل تنظیم است.

جمهوری خواه پیشنهاد همچنین شامل اقدامات به طور مستقیم مربوط به COVID-19 شیوع بیماری از جمله 1.8 میلیارد برای ساخت و ساز جدید FBI دفتر مرکزی آن در واشنگتن چیزی و پشتیبانی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که صاحب یک هتل در سراسر خیابان را از ساختمان فعلی.

(گزارش شده توسط سوزان Cornwell و دیوید Lawder; نوشتن توسط پاتریشیا Zengerle و ریچارد کوان; ویرایش توسط Scott مالون لسلی آدلر Rosalba اوبراین و سونیا Hepinstall)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب