توییتر را به حالت تعلیق در حساب tweeting در مورد تئوری توطئه گروه QAnon

21 جولای (ایسنا) - Twitter, Inc گفت: این امر به طور دائم تعلیق حساب که نقض سیاست های خود را در حالی که به twe

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399

21 جولای (ایسنا) - Twitter, Inc گفت: این امر به طور دائم تعلیق حساب که نقض سیاست های خود را در حالی که به tweeting در مورد QAnon, یک حاشیه گروهی که ادعا می کند "deep-دولت" خائن در حال توطئه علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

توییتر اعلام کرد که تغییر در آن توییتر صفحه ایمنی گفت: آن را نمی خواهد در خدمت محتوا و حساب مرتبط با QAnon در روند و توصیه ها و بلوک آدرسهای مرتبط با این گروه از به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم.

تعلیق خواهد شد نورد در این هفته انتظار می رود که تاثیر مورد 150,000 حساب در سطح جهانی توییتر گفت. آن گفت که بیش از 7000 حساب حذف شده اند در چند هفته گذشته برای نقض این شرکت قوانین در برابر دادن پلت فرم دستکاری و ممنوعیت فرار.

این تعلیق خواهد شد به حساب "درگیر در نقض ما چند حساب سیاست هماهنگی سوء استفاده فردی قربانیان و یا در حال تلاش برای فرار از قبلی تعلیق — چیزی دیده ایم بیشتر در هفته های اخیر" توییتر گفت.

در آنلاین توطئه اصطلاح "عمیق-دولت" استفاده شده است برای اشاره به یک ترکیب از نخبگان از هوش سیاسی, کسب و کار و سرگرمی, زمینه, با QAnon این نظریه مدعی است که "deep-دولت" است و در یک جنگ پنهانی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

QAnon نیز ادعا کرد که حزب دموکرات اعضای پشت جنایت بین المللی حلقه. گروه محتوا است گسترش به طور گسترده ای در جریان اصلی سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Infinite, توییتر و یوتیوب. در اوایل سال جاری Facebook حذف آمریکا شبکه ای از حساب های جعلی مربوط به QAnon.

در سال گذشته اف بی آی هشدار در مورد "تئوری توطئه محور داخلی افراط گرایان" و تعیین شده QAnon به عنوان یک پتانسیل داخلی تندرو تهدید. (گزارش شده توسط راما Venkat, Kanishka سینگ در بنگلور و کتی پل در سان فرانسیسکو; ویرایش توسط لسلی آدلر)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب