توییتر حذف تصویر توییت توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از NYT کپی رایت شکایت

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 8:38:00 am رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده ر

توسط NEWSATROPAT در 12 تیر 1399
توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 8:38:00 am
Trump tweets video with 'white power' chant, then deletes it رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی بر روی چمن جنوب پس از ورود در, دریایی, یکی در کاخ سفید روز شنبه 25 ژوئن سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/فایل)

توییتر Inc گرفته شده پایین یک تصویر توییتی توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از پلت فرم های خود را پس از دریافت یک کپی رایت شکایت از نیویورک تایمز. اصلی جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده در 30 ژوئن نشان داد یک الگوی رفتاری است که به عنوان خوانده شده "در واقع آنها پس از من آنها پس از شما من فقط در راه" با مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر در پس زمینه.

پس زمینه تصویر گرفته شده توسط نیویورک تایمز عکاس به همراه یک مقاله ویژگی های پس از انتخابات ریاست جمهوری نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن در سپتامبر 2015. توییتر در حال حاضر نمایش پیام.

"این تصویر حذف شده است در پاسخ به یک گزارش از دارنده حق تکثیر" در محل جیر جیر. این حرکت توسط سایت های رسانه های اجتماعی است که آخرین نمونه از مطالب نوشته شده توسط ناروا بودن پرچم و یا حذف شده با توجه به آنچه در توییتر می گوید: در حال کپی رایت شکایت نقض سیاست های خود را بر تهدید و خشونت در میان دیگران.

توییتر حذف تصویر پس از آن با دریافت یک کپی رایت هزاره دیجیتال (DMCA) شکایت از نیویورک تایمز که صاحب حقوق به عکس با توجه به اطلاع ارسال شده در لومن پایگاه داده.

پایگاه داده جمع آوری و تجزیه و تحلیل حقوقی و رسیدگی به شکایات و درخواست برای حذف مواد آنلاین. توییتر شروع به چالش کشیدن تهمت توييتها در مارس و بارها برخورد با او پس از آن.

رئیس جمهور تهدید کرده است که به تغییر قوانین در رسانه های اجتماعی پس از توییتر با برچسب یکی از توییتهایی دربارهی پستی رای گیری نادرست و پنهان یک صدای جیر جیر در مورد غارت و چپاول که در توییتر گفت: fomented خشونت است.

یک کمپین ادای احترام تصویری به جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پلیس بازداشت شد و همچنین غیر فعال شده توسط Twitter, Facebook و Instagram در سیستم عامل خود را در ماه گذشته به دلیل کپی رایت شکایت. توییتر و NYT پاسخ نمی دهند که رسیده از رویترز به نظر بیشتر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن