دوقلوها در نظر گرفتن صبر و انتظار رویکرد با جاش دونالدسون تنگ گوساله

دونالدسون, 34, بود در صف برای سومین بازی از چهار بازی از سری بازی برابر دوقلوها' مرکزی آمریکا تقسیم رقیب جایگز

توسط NEWSATROPAT در 12 مرداد 1399

دونالدسون, 34, بود در صف برای سومین بازی از چهار بازی از سری بازی برابر دوقلوها' مرکزی آمریکا تقسیم رقیب جایگزین ابزار infielder Marwin گونزالس.

"این چیزی است که او را با آن آشنا" مدیر Rocco Baldelli گفت. "ما قصد داریم تا اعتماد او را به عنوان دور به عنوان ... او قطعا برخورد با چیزهایی مثل این. او قطعا می داند تفاوت بین چیزی عمده و چیزی بسیار جزئی تر."

پس از سال 2017 دونالدسون شده است در لیست معلول سه بار به دلیل گونه برای هر یک از ماهیچه های ساق پا. او از دست رفته یک ماه در سال 2017 و زخم در 60 روز غیر فعال لیست فصل بعد.

دونالدسون حق گوساله محکم جمعه پس از او به ثمر رساند از پایه دوم در ادی روساریو اولین-زمین باز یافته ، او با بازی دفاع بعدی و سه putouts از پایه سوم اما جایگزین شد Ehire Adrianza برای بقیه ی بازی ها.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"ما در حال رفتن به درمان آن امروز است. ما قصد داریم به نگه داشتن چشم در او را در اتاق آموزش گرفتن مسائل خود را انجام داده و پس از آن ما در حال رفتن به می دانم که بسیاری بیشتر در بعد از 24 تا 48 ساعت و زمانی که او می تواند در خارج وجود دارد" Baldelli گفت.

چیزهایی اول اول,

میگوئل سانو شد دوقلوها' شروع سوم baseman گذشته چند فصل بود اما نه جایگزین دونالدسون وجود دارد در روز شنبه. او باقی ماند و در اولین جایی که او بود نقل مکان کرد هنگامی که دونالدسون امضا رایگان-عامل معامله در ماه ژانویه و به احتمال زیاد انجام این کار بقیه فصل.

در واقع Baldelli گفت: baseman دوم لوئیس Arraez خواهد بازی سوم قبل از سانو می کند و ممکن است اگر دونالدسون طول می کشد برخی از زمان برای بازگشت.

"ما در حال رفتن به اجازه دهید میگوئل راحت با همه چیز در رفتن در پایه اول به عنوان مخالف به تقسیم توجه خود را در هر راه" گفت: مدیر. "ما می خواهیم به مطمئن شوید که او همچنان به کار خود در او باقی می ماند متمرکز بیش از وجود دارد که او شده است. و همانطور که ما در مورد صحبت کردیم به او بزرگ شده است بیش از وجود دارد."

سانو شروع به بازی روز شنبه در یک 1-برای-17 رکود است.

Bieber کردن در السالا

مسکن زاک Bieber قرار داده شد در 10 روز مجروح لیست عطف به ماسبق تا جمعه به دلیل تیره و تار سمت چپ بيشتر است. به جای خود را در فهرست و در اغل گاو یا حشم دوقلوها به یاد می آورد right-hander Jorge الکلا.

Bieber ظاهر شده بود در دو دوقلوها' هفت بازی و مجاز چهار اجرا می شود در شش بازدید در سه نوبت.

"زاک بیرون آمد و از گذشته خود تفرج فقط با کمی همسترینگ تنگی. شما می توانید تماس بگیرید و این یک آسیب است. شما می توانید آن تماس بگیرید فقط جزئی حادثه" Baldelli گفت. "واقعا آنچه در آن پایین می آید به این است که شما احتمالا نمی خواهید برای قرار دادن یک پسر در ایل برای چیزی شبیه به این, اما آن را احتمالا می شده اند و چند روز قبل او را دیده اند بازی اکشن و دوباره.

"بنابراین او نیاز به کامل 10 روز به احساس بهتر و قادر به خارج وجود دارد در تپه ؟ من نمی دانم. احتمالا نه. اما به یک نقطه در اغل گاو یا حشم که در آن شما در حال رفتن به زمین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از ماه در حال حاضر نیز یک محل که در آن ما واقعا می خواهید."

به طور خلاصه

استارت جیک Odorizziهنوز به تن به تن به دلیل کمر سفتی انداخت اغل گاو یا حشم جلسه در روز شنبه و برنامه ریزی شده است به صورت batters در چند روز آینده. که می تواند اتفاق می افتد در CHS زمینه در سنت پل به دلیل Baldelli گفت: داشتن جانباز right-hander در برابر ضربه عمده leaguers خواهد گسترش روز برای بسیاری از پرسنل در یک روز بازی در هدف زمینه است. "ما در حال تلاش برای جلوگیری از آن چیزهایی در روز از COVID," او گفت:. "... ما باید آن دسته از بچه ها راه اندازی بیش از وجود دارد در CHS به انجام بسیاری و آن را اداره کند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن